Jelen Super Liga 2009/10

Locked
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Zvezda-Borča 1:3!?
Pa koga oni......
U nedelju Napretku je ovde neophodna pobeda da se spase ispadanja.Ajde da vidimo i taj cirkus.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

A Jagodina igrala preokrete?
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

To sve pokazuje, da je "ova liga - potpuno ujednačena"...Eto vidite, svako svakog može da dobije...

Samo, majku mu, di su ti gledaoci? Izdajnici jedni, gledaju, tamo neke strane lige, a ovde tako neizvesno - do zadnjeg kola... :roll: :roll: :roll:

Gde mi živimo, deco moja, pa to je strašno... :evil:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

ice wrote:Zvezda-Borča 1:3!?
Pa koga oni......
U nedelju Napretku je ovde neophodna pobeda da se spase ispadanja.Ajde da vidimo i taj cirkus.
Bez mene. Ne zelim da budem deo te lakrdije. Taman ce mi dobro doci 2 meseca pauze od domaceg fudbala.
I ko onda ispada kada pobede BSK, Hajduk, Napredak i Cukaricki, posto se stvara krug od tri ekipe?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ciganija je već BSK-u kada nije bitno vratila bodove (setite se one glupe neodlučnost igrača BSK-a na prvoj utakmici) , taman da mogu sledeće sezone opet da uzimaju.
A i Spartak odjednom izgubio glatko od ekipe koja 8 kola nije dala gol.Pa kada se ne namešta onda je teško pobediti, zar ne?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

novosadjanin wrote:
ice wrote:Zvezda-Borča 1:3!?
Pa koga oni......
U nedelju Napretku je ovde neophodna pobeda da se spase ispadanja.Ajde da vidimo i taj cirkus.
Bez mene. Ne zelim da budem deo te lakrdije. Taman ce mi dobro doci 2 meseca pauze od domaceg fudbala.
I ko onda ispada kada pobede BSK, Hajduk, Napredak i Cukaricki, posto se stvara krug od tri ekipe?
Napredak je najgori u svakom slučaju.Ni pobeda mu ne garantuje opstanak.A Čukarički i Hajduk će kući dobiti Borac i Javor.Jedina nada im je OFK da zakine BSK za bod (već im je jednom dao bodove, dva puta je možda mnogo) i naravno nas da dobiju.Mada, još jedna ekipa će i u baraž.Skupo ih je koštalo ono sa Spartakom, ubuduće neka dobro razmisle, eto, Zvezda ih je pošteno zavrnula danas.
I upravo zbog toga treba svi DA SE POJAVIMO protiv Napretka, da iskažemo svoj stav i usprotivimo se mešetarenju, upropaštavanju kluba i nameštaljkama!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Pa ovo nema ni u Tadzikistanu!
Napredak- Rad 2:1, strelac za Rad Kajudjerovic :lol:
Borac- Hajduk 1:1, iako igracima Hajduka treba jos tri boda za opstanak, oni na centru slave?!?!?! :shock: (dogovoreno sa Javorom, osim ako cigani ne ponude vise Javoru da bi izbacili Dzombu, mada ne verujem da ce Javor ispaliti Hajduke)
c.z.-BSK 1:3?!?!?!? Lukic je jos uvek na slobodi?!?! :shock:
Sledece godine cigani ce imati sigurnih po 6 bodova protiv BSK-a, OFK-e
Partizan ima sigurne bodove protiv Hajduka, Metalca i Spartaka verovatno, to je 18 bodova u startu.
Poslednje kolo ce tek da bude show.
TREBA UEFI PRIJAVITI OVO, DA NAS IZBACE IZ EVROPSKIH TAKMICENJA NA JEDNO 5 GODINA, PA NEK NAMESTAJU ONDA KOLIKO HOCE, MOZDA SE ONDA NESTO PROMENI, MADA TESKO...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A i mi smo uzeli deo kolača, a možda se tek spremamo u nedelju da uzmemo i najveći deo. :roll:
I Mladi Radnik-Čukarički je sumnjivo jer Požarevljane ni pobeda ne bi izvukla pošto gostuju u zadnjem kolu Partizanu koji će tada slaviti titulu.
Kako stvari stoje, Napretku pobeda u zadnjem kolu može da donese baraž ili opstanak samo ako Hajduk ili Čukarički kiksnu kući protiv nezainteresovanih ekipa ili BSK igra nerešeno sa OFK-om.U trokrugu je najgori što se tiče međusobnih duela.Ako Napredak uzme samo bod u Novom Sadu, ne može mu pomoći čak ni poraz BSK-a koji takođe ima bolji međusobni skor od njega.Napredak ima bolji skor samo od Hajduka zbog gola više u gostima.To mu međutim neće puno pomoći.
BSK je bio skoro ispao, a može se reći da ih je Zvezda spasila. :roll:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
fudbal.iz.rs
Posts: 9
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:25 pm
Contact:

Post by fudbal.iz.rs »

Pozdrav svima,
ove godina nema baraza, tako da nazalost Napredak ispada direktno.
Kazem nazalost zato sto smo vec izgubili Pozarevac koji nam je donio 2-3.000 gledalca po mecu, isto toliko ima i Napredak.
ne vjerujem da ce Vojvodina pustiti napredak, ali ako se to slucajno i desi ovi ostali indijanci i zlo naseg fudbala ce pobediti.
Ako se secate Lukic je napao Neska Milovanovic da je navodno izveo oslabljen sastav protiv Partizana i tako lazirao prvesntvo.
E pa lepi moji Zvezda je danas igrala bez 6 prvotimaca!

Vama navijacima Vojvodine bi preporucio da se puno ne nervirate kad Vosi ide slabo. Vi titulu sa ovom garniturom ljudi u FSS nikad necete osvojiti.

Ovo je privatna liga Karadzica i njegovi lopova.
Forum o srpskom fudbalu:
http://www.srbfudbal.com
Image
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

...Kratko i jasno...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Da vam nešto onako iskreno kažem, više bih voleo da mi izgubimo tu utakmicu i Napredak ostane u ligi nego da pobedimo i sledeće godine ponovo gledam Čuku i BSK. Pa onda računajte koliko klubova će biti iz BG-a, čini mi se 5, a plus iz one Prve lige Srbije izgleda da se ponovo gura Bežanija, što bi značilo opet maltene pola lige iz Beograda. Toliko smo bodova izgubili do sada i toliko razočarenja doživeli ove sezone da mi pobeda u zadnjem kolu ne bi ništa značila ako ćemo time pomoći da se poveća broj klubova iz prestonice. I to kakvih klubova, molim vas, Čuka i BSK!
Jedno obaveštenje svima, u petak od 21h i 15min na sos kanalu gostuje
Milan Lane Jovanović, pitanja se mogu postaviti na mail totalsoccer@soskanal.net!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Post by Djisa »

U nasoj ligi se ne gledaju medjusobni dueli nego gol razlika, tako da ukoliko svi imaju isto bodova, ispada CUKARICKI!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
fudbal.iz.rs
Posts: 9
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:25 pm
Contact:

Post by fudbal.iz.rs »

Djisa wrote:U nasoj ligi se ne gledaju medjusobni dueli nego gol razlika, tako da ukoliko svi imaju isto bodova, ispada CUKARICKI!
Da bas tako, u slucaju istog broja bodova ispada Cukaricki.

Kao sto sam vec rekao, posto je ovo privatna liga Toleta Karadzica a dobro znamo za koja dva kluba on sve ovo radi, nemoj da vas iznenadi da udje Bezanija u ligu.
Onda bi 6 klubova iz BG + Kolubara, koja je tu blizu.
Zasto se to radi?
Zato sto bi se tako dosta smanjili troskovi putovanja za 2 njegova kluba + Zvezdu.
Nista njima ne znaci sto ce ih u Krusevcu ili Novom Sadu gledati 10.000 ljudi, jer oni tu nemaju nikakve zarade.
Forum o srpskom fudbalu:
http://www.srbfudbal.com
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Niste dobro upućeni.
Pa znate onu već puno puta sažvakanu priču da gol-razlika važi samo u slučaju da to ništa ne odlučuje (Evropa, titula, ispadanje) , već je u pitanju običan plasman na tabeli.To je apropo one naše borbe za drugo mesto iz prošle sezone i pre 3 godine.
A postoji i baraž.I to trostruki.U Prvoj ligi će ekipe plasirane od trećeg do šestog mesta igrati nešto slično kao u engleskom Čempionšipu, a onda će pobednik iz svega toga igrati sa trećom ekipom od dole iz Superlige.Jedino ako u međuvremenu od ovoga ipak nisu odustali, kod nas je sve moguće.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Samo da se zna: Nijedna kladionica nema u ponudi nasu ligu za ovo kolo...
Locked