17. kolo: Vojvodina-Zeleznik 2:0

Locked
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Utakmica VOJVODINA : ZELEZNIK koja je trebala da se odigra 9 Marta 2005 godine,odlozena je za 23 Mart 2005 godine(odlozeno je kompletno kolo).
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Anonymous wrote:
Bockanac wrote:
coolio wrote:Na kakav crni zapad bre?! A ne! Tamo nema...
"Hocemo korner, hocemo korner..." :) :)
Zasto nebi svi navijaci bili na najkomfornijoj tribini kada nas na utakmici nema ni hiljadu!A ko toliko voli sever nek stoji u ogradu koja se sa njim granici!A kad dodju cigani i grobari Firma na sever(i gadjaj zapad)!!!

AJDE MALO RAZMISLI PRE NEGO ŠTO NAPIŠEŠ NEŠTO

ALO LJUDI,ZAJEBANCIJA!!! :lol: MNOGO STE MI SVI ZVANICNI
SVI NA CIGANE!!!
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

DUB wrote:
Bockanac wrote:
coolio wrote:Na kakav crni zapad bre?! A ne! Tamo nema...
"Hocemo korner, hocemo korner..." :) :)
Zasto nebi svi navijaci bili na najkomfornijoj tribini kada nas na utakmici nema ni hiljadu!A ko toliko voli sever nek stoji u ogradu koja se sa njim granici!A kad dodju cigani i grobari Firma na sever(i gadjaj zapad)!!!
Ej derane, aj iskuliraj malo...

E od tebe DUB-e ovo nisam ocekivao! :cry: Stvarno ajde ovaj anonimus ne zna da je zajebancija ali ti...
SVI NA CIGANE!!!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Bockanac wrote:
DUB wrote:
Bockanac wrote: Zasto nebi svi navijaci bili na najkomfornijoj tribini kada nas na utakmici nema ni hiljadu!A ko toliko voli sever nek stoji u ogradu koja se sa njim granici!A kad dodju cigani i grobari Firma na sever(i gadjaj zapad)!!!
Ej derane, aj iskuliraj malo...

E od tebe DUB-e ovo nisam ocekivao! :cry: Stvarno ajde ovaj anonimus ne zna da je zajebancija ali ti...
1:0 za tebe Bockanac! :wink:
Ali nemoj više ovako da se zajebavaš jer će te i neko drugi shvatiti ozbiljno kao ja ali na sasvim suprotan način pa će sav happy otići na zapad. Razumeš?
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Ma u redu je :wink: ali imam jedan predlog.Zasto se nebi protiv zvezde i partizana svi navijaci vojvodine preselili na sever,pa da se vidi kolko nas ima!!! Bilo bi lepo da se umesto da se vrate istok,stolice stave kod nas,na sever! Bio bi sigurno prepun protiv cigana &grobara:!: sta mislis?
SVI NA CIGANE!!!
FCV
Posts: 3
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:57 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Post by FCV »

Pa da pola severa sedi i gricka semenke. Nema šanse, bolje da nas ima 1000 spremnih da ostave i srce i glas , nego 6000 "penzosa"

PIČKICE SA ZAPADA !!!!!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

PIČKICE SA ZAPADA !!!!!
U moje vreme se vikalo "pederi" a ne "pichkice"... :lol:
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

FCV wrote:Pa da pola severa sedi i gricka semenke. Nema šanse, bolje da nas ima 1000 spremnih da ostave i srce i glas , nego 6000 "penzosa"

PIČKICE SA ZAPADA !!!!!




Sta ce nama smetati da oko nas sede penzioneri.Bolje im je pored pravih navijaca nego pored one ciganske bagre i slusaju njihove beogradske sale i uvrede na racun vose!Ovako ce biti pun sever i vosa dobiti vise navijaca jer ce ocevi ponovo poceti da dovode sinove na utakmice,a stari navijaci ce se ponovo vratiti :!:
SVI NA CIGANE!!!
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Radoye wrote:
PIČKICE SA ZAPADA !!!!!
U moje vreme se vikalo "pederi" a ne "pichkice"... :lol:



I sada se vice pederi sa zapada samo FCV mozda malo manje posecuje utakmice! Moze se pevati i "svi cigani iz ravnice domace su izdajice" ili "jajare mars u beograd" ili mrzim zvezdu i partizan mrzim zemu mrzim... i tako dalje necemo ove grublje da ne bude DUB prozvan :lol:
SVI NA CIGANE!!!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Bockanac wrote:Ma u redu je :wink: ali imam jedan predlog.Zasto se nebi protiv zvezde i partizana svi navijaci vojvodine preselili na sever,pa da se vidi kolko nas ima!!! Bilo bi lepo da se umesto da se vrate istok,stolice stave kod nas,na sever! Bio bi sigurno prepun protiv cigana &grobara:!: sta mislis?
Te stolice bi onda morale biti postavljane ponovo za svaku tekmu jer ne bi imale ni jednu drugu funkciju osim sto bi bile municija za rafalnu paljbu po istoku.

A posto smo vec uveliko skrenuli sa teme topica predlazem da se zakljuca i...

SVI NA MARAKANU!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

DUB wrote:
Te stolice bi onda morale biti postavljane ponovo za svaku tekmu jer ne bi imale ni jednu drugu funkciju osim sto bi bile municija za rafalnu paljbu po istoku.

A posto smo vec uveliko skrenuli sa teme topica predlazem da se zakljuca i...

SVI NA MARAKANU!

Nismo mi cigani!!!Za razliku od njih mi ne ubacujemo baklje u teren,ne prekidamo utakmice(ove male ne racunamo) i na kraju mi ne lomimo stolice(nashe)! TA MI MI SMO LALE MI NE BACAAMO STOLICE IL BAKLJE! :lol:
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

ZELEZNIK ANTE PORTAS

Post by Владика »

Cudna je ova sezona? Kao da se nalazimo u nekom horor filmu u kojem covek ne moze da se probudi iz nocne more.Taman mislimo da smo neke stvari resili kada se kao lavina na nas sruce jos vise i jos tezih problema. Tri utakmice, tri poraza i gol razlika 0-5. U timu imamo (po recima igraca i trenera) 12,13 igraca koji mogu da igraju prvu ligu a u goste nam dolazi najambiciozniji tim prolecnog dela prvenstva.Zeleznika zaista ima kvalitetniji tim od nas a gledao sam i izvestaj iz Golubovaca i moram vam reci da su dosta nesretno izguili. Steta je velika to sto generacija izuzetno mladih igraca mora na svojim ledjima da iznese teret borbe za opstanak.
Da li ce u tome uspeti, veoma je verovatno da cemo to videti u sredu.Zato ko moze nek obavezno dodje u sredu i da svoju podrsku nasem klubu!!!!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

U koliko sati se igra utakmica?
bekrija
Posts: 3
Joined: Tue Mar 22, 2005 1:09 am
Location: grbavica

Post by bekrija »

djumi samo borbeno i da ih napadnemo ko cigane na marakani :lol:
bekrija
Posts: 3
Joined: Tue Mar 22, 2005 1:09 am
Location: grbavica

Post by bekrija »

u 14 casova je pocetak utakmice
p.s. e jebiga mogao sam biti malo kreativniji za svoj prvi post
Locked