pozz... :)))

stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

pozz... :)))

Post by stepi »

...samo da pozdravim sve Vosine navijace...sve Vosine grupe...drago mi je sto sam se pridruzio forumu i sto vidim da je mnogo zastupljen i to pre svega najiskrenijim navijacima i ljubitelja Vojvodine...pozdrav svima!...Vosa je moj drugi dom i to se nikad nece promeniti!....STEPI:)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pozdrav i dobrodoslica nasem bivsem, a mozda za koju godinu i buducem kapitenu :wink:
stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

Re: pozz...:)))

Post by stepi »

hvala:)))...nikad se ne zna,mozda opet ponesem kapitensku:)))...ali mi je najveca zelja da karijeru zavrsim u klubu koji mi je sve podario u zivotu!...to sigurno!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ja sam na prvi mah pomislio da je gospodin Stepanovic... Velika je cast imati na ovom forumu igraca i slaninara kao sto je Milan Stepanov, moram da priznam da odavno nisam bio ovako prijatno iznenadjen :!: Sve najbolje Stepi u karijeri i zivotu, nadam se da ces se uskoro vratiti u reprezentaciju jer sam ubedjen da to zasluzujes, samo da te sreca malo pogleda!
stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

Post by stepi »

Grba_NS wrote:Ja sam na prvi mah pomislio da je gospodin Stepanovic... Velika je cast imati na ovom forumu igraca i slaninara kao sto je Milan Stepanov, moram da priznam da odavno nisam bio ovako prijatno iznenadjen :!: Sve najbolje Stepi u karijeri i zivotu, nadam se da ces se uskoro vratiti u reprezentaciju jer sam ubedjen da to zasluzujes, samo da te sreca malo pogleda!
:)))...hvala ti puno...a da znas da si u pravu,sreca je ta bez koje se ne moze u fudbalu,veruj mi...moje je zadovoljstvo sto bar na ovaj nacin mogu da komuniciram sa slaninarima,jer nisam u ns tako cesto!...pozz...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Milane dobrodosao kuci, jer ovaj forum je kuca svih onih kojima je FK Vojvodina u srcu! Za tebe ce ovde uvek da bude mesta!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

И ја сам се баш баш пријатно изненадио! Пуно поздрава бившем (надамо се и будућем) капитену и нека буде среће да ухвати тај авион за африку! Све најбоље!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

Post by stepi »

Avangarda wrote:И ја сам се баш баш пријатно изненадио! Пуно поздрава бившем (надамо се и будућем) капитену и нека буде среће да ухвати тај авион за африку! Све најбоље!
hvala Vam momci...stvarno je lep osecaj biti "kuci",jer ja Vosu tako i dozivljavam...10 godina provesti u njoj je zaista merilo i sa ponosom kazem da je ona moja kuca!...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Dobrodoslica i od strane administratorskog tima! Ako, pored tebe, svi igraci koji su obecali da ce zavrsiti karijeru u Vosi (Lane, Gojko, Krasni, Kizito, ...) ispune obecanje, mala ce nam biti Liga Sampiona 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

VELIKI POZDRAV ZA MILANA STEPANOVA :!: :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Ne znam kakvo je danas vreme u Malagi, ali si meni (verovatno i ogromnoj većini ovde) "osunčao" ovaj tmurni novosadski dan!
Dobrodošao kući!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

I ja sam isto pomislio da je Dragoslav Stepanovic :lol: reko otkud njemu da je Vosa druga kuca, kada znam da mu je crveni blizanac ljubav zivota.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Стварно је сада овај дан мање тмуран. Нашем капитену желим више среће па да га заобиђу повреде и да се појави у Јужној Африци на зеленом терену.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Milane, uzmi slobodan dan na prolece kako bi nam se pridruzio u Beogradu u borbi za kup! :D

Kako procenjujes trenutni tim Vose?

P.S. I ja sam se dao prevariti, pomislio sam da je Stepanovic. Pomislio sam da su mu nestali tompusi, pa nam se zato javlja. :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Eeeeee.... sve sam ocekivao,ali ovo... Koliko nam samo malo treba da budemo srecni!!!Oduvek sam mastao da se na forumu pojavljuju igraci,koji ce kroz razgovore sa nama,da osete koliko su cenjeni ili omrzeni :),koji ce da cuju savet,preporuku,pohvalu,kritiku,koji ce pokusati da isprave ono sto ne valja,a samo navijac ume da primeti to i kaze igracu ;) Uvek sam se nadao da ce sa nama vreme provoditi ovde u prijatnom caskanju,svi oni igraci,koji vole Vojvodinu,koji vole fudbal.
Koliko sam se samo puta razocarao,kad vidim igrace da se provode recimo na Fejsu,skupljaju "prijateljice",a opet,tesko im se registrovati ovde,javiti se... javiti se nekome,kome bi zaista taj pozdrav mnooooogo znacio.Svi mi,koji smo malo stariji,mozemo i bez toga,ali decica,omladina... zamislite,kad decak dodje u skolu i kaze,javio nam se na forumu nas Milan Stepanov,pise nam iz Spanije.... Ljudi... pa gde to ima?Takva sitnica,a toliko da znaci!?Zato Milane,za ovakav gest nemam reci!!! Zaduzio si nas mnogo ovim tvojim javljanjem,a iskreno se nadam da nisi samo "u prolazu" ovde,nego da ces postati redovan forumas,i da smo uz NASEG TRENERA (Djumija),dobili i NAS STUB ODBRANE - Tebe.
Voleo bih,da nekada u slobodno vreme,napises koju rec o fudbalu u Turskoj,Portugalu,Spaniji... iz onog ugla,koji se ne vidi na TVu,a opet verujem,zanima svakoga od nas.Recimo,meni su strasno interesantni oni rituali u Turskoj pred utakmicu,gde sam vidjao cak da kolju neke zivotinje i mazu igrace krvlju.. Jel to obaveza,kako se tretiraju stranci tamo po tom pitanju i tako jos po neke anegdotice.
I jos bih te upitao za ono o cemu se malo ovde kod nas zna,a procitah tek pre nekoliko dana.18.septembar i saobracajni udes!? Sta se desilo,gde,kako!?

Jos jednom,veliko ti HVALA u ime svih forumasa,za ovo javljanje!!!!
Image
Locked