pozz... :)))

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Znaci ne mogu da verujem! haha i ja sam mislio da je Stepi d`trener ali ...
Milane svaka ti cast ,srce je pocelo loma jace da lupa kad sam ovo procitao ,i nadam se da ce Vosa uskoro imati para da te kupi od Porta :)
Javljaj se i u buduce ako nije greda.
pozzz
stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

Post by stepi »

Voja wrote:Eeeeee.... sve sam ocekivao,ali ovo... Koliko nam samo malo treba da budemo srecni!!!Oduvek sam mastao da se na forumu pojavljuju igraci,koji ce kroz razgovore sa nama,da osete koliko su cenjeni ili omrzeni :),koji ce da cuju savet,preporuku,pohvalu,kritiku,koji ce pokusati da isprave ono sto ne valja,a samo navijac ume da primeti to i kaze igracu ;) Uvek sam se nadao da ce sa nama vreme provoditi ovde u prijatnom caskanju,svi oni igraci,koji vole Vojvodinu,koji vole fudbal.
Koliko sam se samo puta razocarao,kad vidim igrace da se provode recimo na Fejsu,skupljaju "prijateljice",a opet,tesko im se registrovati ovde,javiti se... javiti se nekome,kome bi zaista taj pozdrav mnooooogo znacio.Svi mi,koji smo malo stariji,mozemo i bez toga,ali decica,omladina... zamislite,kad decak dodje u skolu i kaze,javio nam se na forumu nas Milan Stepanov,pise nam iz Spanije.... Ljudi... pa gde to ima?Takva sitnica,a toliko da znaci!?Zato Milane,za ovakav gest nemam reci!!! Zaduzio si nas mnogo ovim tvojim javljanjem,a iskreno se nadam da nisi samo "u prolazu" ovde,nego da ces postati redovan forumas,i da smo uz NASEG TRENERA (Djumija),dobili i NAS STUB ODBRANE - Tebe.
Voleo bih,da nekada u slobodno vreme,napises koju rec o fudbalu u Turskoj,Portugalu,Spaniji... iz onog ugla,koji se ne vidi na TVu,a opet verujem,zanima svakoga od nas.Recimo,meni su strasno interesantni oni rituali u Turskoj pred utakmicu,gde sam vidjao cak da kolju neke zivotinje i mazu igrace krvlju.. Jel to obaveza,kako se tretiraju stranci tamo po tom pitanju i tako jos po neke anegdotice.
I jos bih te upitao za ono o cemu se malo ovde kod nas zna,a procitah tek pre nekoliko dana.18.septembar i saobracajni udes!? Sta se desilo,gde,kako!?

Jos jednom,veliko ti HVALA u ime svih forumasa,za ovo javljanje!!!!
...:)))...ne znam odakle da krenem sa odgovorima...ali obecavam,trudicu se da budem cesto sa Vama na forumu ,koliko mi to obaveze dozvoljavaju...pre svega da Vam se zahvalim na ovako lepoj dobrodoslici...a onaj ko mene dobro zna i gleda me kao dete Vojvodine...zna,da sta god da napisem,kazem ili uradim uvek zelim sve najbolje Vojvodini i da nisam od onih koji samo pricaju koliko vole Vosu,vec je ja stvarno tako dozivljavam!....10 godina,kroz sve selekcije i zahvaljujuci mnogim ljudima,trenerima,funkcionerima i svim ljudima zapolsenim u Vojvodini...a pogotovo Vama navijacima i pravim i iskrenim ljubiteljima kluba,koji ste kao i mi igraci najbitniji u sklopu jednog kluba...sam postigao ovakav uspeh!...i naravno uz normalnu,skromnu porodicu i njihovu najiskreniju podrsku!!!...

hvala Vam jos jednom svima...i zelim da Vojvodina,postane onakav klub kakav zasluzuje...na dobrom je putu da to i ostvari...pozdrav svima:)))))))
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Cao Milane,

Samo da te pozdravim. Veliko mi je zadovoljstvo sto si sa nama :wink:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Minja wrote:Cao Milane,

Samo da te pozdravim. Veliko mi je zadovoljstvo sto si sa nama :wink:
:hurray: :hurray: :hurray:
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

E stvarno si ljudina Milane, sve najbolje :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Svaka čast na ovom gestu! Veruj da nam svima to puno znači. Nadam se da ćete ostati u Primeri i da će Malaga skrpiti tih 4-5 miliona da te otkupi od Porta. A onda, kad kucne taj čas, nam se vrati u našu Vošu!!!

Svrati kad god budeš imao vremena!
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

http://www.youtube.com/watch?v=iNm7takR5_M 2:30

Jel si mu zapamtio broj :)

Stepi dobrodosao kuci, sve najbolje u karijeri i da dernete Espanjola u nedelju! valjda je trener shvatio sa zadnje dve utakmice koga je drzao na klupi 8)
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Hvala ti Milane sto si mi ulepsao dan!Eto kako je samo malo potrebno ljudima da budu srecni.Ucinio si jednu malu stvar,vrednu ali vise od toga dobru a dobro se dobrim vraca.Zelim ti sve najbolje u fudbalskoj karijeri i privatnom zivotu!Jos jednom hvala sto si se javio!
stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

Post by stepi »

...cao ljudi...ne mogu vam opisati,kako je lep osecaj kad kazete"kuca":)))))...kad god budem mogao,javljacu se...a sto se tice Malage i trenera,ovde se nikad nisrta ne zna...bez razloga me sklonio i sad odjednom vratio...ali sam im u poslednje dve tekme pokazao da su pogresili i iskreno se nadam da cu igrati i sledecu!...a dace Bog da pobedimo u nedelju i onda smo mnogo mirniji!...pozdrav svima...
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

stepi wrote:...cao ljudi...ne mogu vam opisati,kako je lep osecaj kad kazete"kuca":)))))...kad god budem mogao,javljacu se...a sto se tice Malage i trenera,ovde se nikad nisrta ne zna...bez razloga me sklonio i sad odjednom vratio...ali sam im u poslednje dve tekme pokazao da su pogresili i iskreno se nadam da cu igrati i sledecu!...a dace Bog da pobedimo u nedelju i onda smo mnogo mirniji!...pozdrav svima...
:hurray:
Jedna je crvena a druga je bela....
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Veliki pozdrav za naseg Stepija! Sada se vidi ko zaista volE svoj klub i kakve licnosti zasluzuju traku na ruci i da budu predvodnici nase Vose!

Nadam se da ces nam se pridruziti i na ostalim temama, hvala ti na ovom :wink:

Jedino bi zeleo da te pitam kakvo je tvoje misljenje o Rabrenovicu, iskreno?
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Somborac wrote: Jedino bi zeleo da te pitam kakvo je tvoje misljenje o Rabrenovicu, iskreno?
Hajde da ne trujemo ovaj topik sa dotičnim brkom...
POŠTO OBRAZ ???!!!
stepi
Posts: 7
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:21 pm

Post by stepi »

Milan wrote:
Somborac wrote: Jedino bi zeleo da te pitam kakvo je tvoje misljenje o Rabrenovicu, iskreno?
Hajde da ne trujemo ovaj topik sa dotičnim brkom...
...rado bi vam odgovorio na to pitanje,ali ipak je Milan u pravu...samo cu vam reci da on nije vredan nikakve price,eto toliko...a ako ga je neko upoznao,e onda sam to ja...em u klubu,em sto smo bili komsije dok sam ziveo na naselju!...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

stepi wrote:
Milan wrote:
Somborac wrote: Jedino bi zeleo da te pitam kakvo je tvoje misljenje o Rabrenovicu, iskreno?
Hajde da ne trujemo ovaj topik sa dotičnim brkom...
...rado bi vam odgovorio na to pitanje,ali ipak je Milan u pravu...samo cu vam reci da on nije vredan nikakve price,eto toliko...a ako ga je neko upoznao,e onda sam to ja...em u klubu,em sto smo bili komsije dok sam ziveo na naselju!...
I najbolje da ostane na tome, da ne bi sada svako svoje vidjenje davao.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Veliki pozdrav za Milana!
Još se sveže sećam kako je maestralno odigrao pogotovo poslednju polusezonu u Vošinom dresu valjda svestan da odlazi i to u momentu kada klubu nije išlo baš najbolje.I zaista se na lep način oprostio od navijača.
Zaista Milane želim ti da se vratiš u reprezentaciju Srbije gde si sa uspehom bio debitovao,nijer tako davno bila i ona pozicija u prvih 11 protiv Češke.

Kako bi to bilo lepo da se jednog dana u Vošu vrate i tu završe karijeru i Stepanov i Krasić i Lane Jovanović i Despot i Pekarić,a nešto kasnije i Kačar.
Trenutno nadam se da u liku i delu pojedinih igrača imamo njihove dostojne naslednike.
Milane,koji ti se igrač iz Vojvodine trenutno najviše dopada?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked