Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Ne treba prevideti ni vodeci pogodak na mecu, s obzirom da ga je takodje postigao jedan bivsi igrac kluba :cheers:
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Ultra slanina »

Tadic do 74' dao 2 komada :cheers:
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od ДушанСП »

Ultra slanina napisao:Tadic do 74' dao 2 komada :cheers:
Шта вреди,није по мери селектора
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Ultra slanina »

Jos bolje :cheers:
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Ultra slanina »

Tadic tutnuo sitiju u pobedi Sautemptona 4:2 :lala:
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od limanfkv »

Tadic samo 3 asistencije danas. Slabo Duca, slabo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Turija »

Ok je to, ali ne znam što toliko pratimo Tadića?
Ja ne znam da je negde jednom spomenuo Vošu, osim kao golu činjenicu u karijeri.
Lično bih daleko više voleo da ispratimo svaki korak Ivanića, nego svaki gol ili asistenciju Tadića.
Ako sam se ogrešio (u smislu da je negde u intervjuu promovisao Vošu), molim vas ispravite me.Izviniću se svim forumašima i Tadiću, zbog ovog posta.
U Voši, Tadić svojim zalaganjem, odnosom i igrama, nije ostavio ozbiljniji trag, da bi ga nešto veliko pratili.
Svestan sam da ovo nije lepo reći o bivšem igraču, poniklom u Vojvodini, ali od činjenica ne možemo pobeći, kao i od njegove dobre igre u Premijer ligi, koje bi mi bile drage, da je imao (ili sada ima) drugačiji odnos prema Klubu koji ga je afirmisao (i kada je igrao loše) i dao mu kapitensku traku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od MiSmoFKV! »

Turija napisao:Ok je to, ali ne znam što toliko pratimo Tadića?
Ja ne znam da je negde jednom spomenuo Vošu, osim kao golu činjenicu u karijeri.
Lično bih daleko više voleo da ispratimo svaki korak Ivanića, nego svaki gol ili asistenciju Tadića.
Ako sam se ogrešio (u smislu da je negde u intervjuu promovisao Vošu), molim vas ispravite me.Izviniću se svim forumašima i Tadiću, zbog ovog posta.
U Voši, Tadić svojim zalaganjem, odnosom i igrama, nije ostavio ozbiljniji trag, da bi ga nešto veliko pratili.
Svestan sam da ovo nije lepo reći o bivšem igraču, poniklom u Vojvodini, ali od činjenica ne možemo pobeći, kao i od njegove dobre igre u Premijer ligi, koje bi mi bile drage, da je imao (ili sada ima) drugačiji odnos prema Klubu koji ga je afirmisao (i kada je igrao loše) i dao mu kapitensku traku.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=ozueX2G0aPI[/video]
Prvo sto mi pada na pamet.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Turija »

MiSmoFKV! napisao:
Turija napisao:Ok je to, ali ne znam što toliko pratimo Tadića?
Ja ne znam da je negde jednom spomenuo Vošu, osim kao golu činjenicu u karijeri.
Lično bih daleko više voleo da ispratimo svaki korak Ivanića, nego svaki gol ili asistenciju Tadića.
Ako sam se ogrešio (u smislu da je negde u intervjuu promovisao Vošu), molim vas ispravite me.Izviniću se svim forumašima i Tadiću, zbog ovog posta.
U Voši, Tadić svojim zalaganjem, odnosom i igrama, nije ostavio ozbiljniji trag, da bi ga nešto veliko pratili.
Svestan sam da ovo nije lepo reći o bivšem igraču, poniklom u Vojvodini, ali od činjenica ne možemo pobeći, kao i od njegove dobre igre u Premijer ligi, koje bi mi bile drage, da je imao (ili sada ima) drugačiji odnos prema Klubu koji ga je afirmisao (i kada je igrao loše) i dao mu kapitensku traku.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=ozueX2G0aPI[/video]
Prvo sto mi pada na pamet.
Da, to je ta razlika: Meda, Brka, Gojko... :klanjanje:
Ovako, kako je Tadić čestitao (bez emocije) čista je kurtoazija, kako bi FK Vojvodini čestitao veliki Jubilej svaki normalan fudbaler, čak i blizanaca.
Valjda će se setiti Voše (u kojoj je bio kapiten) i kada ga, direktno, ne pitaju :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od limanfkv »

Duca nije osoba koja daje lako intervjue. Retko kada se oglasavao i ovde, a i tamo.

Neke od razloga zasto nije ostavio dublji trag kod nas mogu se videti i u ovom jednom, od vrlo retkih, intervjua.

http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 47194.html

I dalje ga smatram vanserijskim igracem koji je vec trebao da bude u top 50 igraca sveta, ali nemam objasnjenje zasto to nije.

Na stranu sve, svaka cast svima, jedan je Mirko Ivanic. Doce i Comi u jacu ligu pa ce vise vesti stizati.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od salefkv »

Tadic po obicaju 2 asistencije, sada je izbio na trece mesto po broju asistencija kod engleza :cheers:

Slika
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Beonic »

Janko Tumbasevic ga dade OFK-i u direktnoj borbi za opstanak.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post od limanfkv »

Premier League 33 utakmice 8 golova 13 asistencija
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9554
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=m8k0zHPp0nI[/video]

Aleksic asistencija i gol. Godinama vec cekam od Nastica ovakvu asistenciju! A od Danija dugo nisam video makazice,nije li vreme... inace,11 golova i nije lose
Slika
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Ultra slanina »

Ivanic strelac, dao 3. gol u pobedi Batea od 3:0.
Odgovori