Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

Lazarre, na kojoj poziciji igra Andrejevic?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

Turija wrote:Lazarre, na kojoj poziciji igra Andrejevic?
Andrejević je centarhalf. Pre početka sezone, on i Jović, koji je u međuvremenu otišao na Maltu, su odigrali odličnu pripremnu utakmicu protiv nas na Karađorđu, kad je završilo 0:0.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by lazarr »

Turija wrote:Lazarre, na kojoj poziciji igra Andrejevic?
Centarhalf, štoper, ali toliko dominantan da je milina gledati. Fizički jak ali odličan i na lopti. Nema šanse da je dune bez veze, svaku loptu doda veznom igraču a ima i jako tačnu dugu loptu na napadača. U principu nismo deficitarni na toj poziciji ali svaki dobar igrač je dobro došao.
Jeste da sam ga gledao prvi i jedini put sad protiv Vranja ali vidi se da je ozbiljan. Na tribini sam se raspitivao i oni redovni mi kažu da svaku utakmicu igra tako i bez velikih oscilacija.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Dame i gospodo... John Mary :thankyou:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=0CXep0PzCQI[/video]

Pobedonosni gol za svoju ekipu... 5.gol u sampionatu (6.kolo). Gol po mom ukusu :cheers: :cheers: :cheers:

Inace gol u ovom kolu postigao je i Oumaru Abubakar koji i dalje nastupa za ekipu Shenzhena i mislim d amu je ovo prvi gol u sezoni

[video]https://www.youtube.com/watch?v=40Z6_Pw6tKA[/video]

Dusan Tadic i Mirko Ivanic su takodje bili strelci ovaj vikend za svoje klubove
Image
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by salefkv »

Intervju sa Lanetom:
http://engleskifudbal.com/tekstovi/ljud ... a-filozof/" onclick="window.open(this.href);return false;
Koji ti je domaći klub najbliži srcu?

Partizan i Vojvodina, naravno. Kao klinac sam zavoleo Partizan, od dede pa na dalje svi smo partizanovci. A u Vojvodini sam igrao, u Novom Sadu živim i doživljavam ga kao svoj grad.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Beonic »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/rad ... 17-04-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
У раду ће Кривокапићу помагати Игор Ђурић, за кондицију је задужен Новак Симовић, док ће са голманима, као и до сада, радити Милан Јованић.
Sva trojica naši bivši igrači i reprezentativci. Neka im je sa srećom. I dalje mislim da je Đurić i dalje zreo da igra, prerano se povukao, ali verovatno neka povreda koja ga muči.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Covek koji nije dozvolio da mi se fudbal (zahvaljujuci nekim timovima,trenerima i igracima) ove sezone zgadi. Covek koji igra srcem,koji se ne stedi i kome se ipak na neki nacin vraca u zivotu za njegovu dobrotu i nekorektnost koju je doziveo od naseg kluba.


John Machine Mary
je u upravo zavrsenoj utakmici na gostujucem terenu protiv Shanghai Shenxin postigao dva gola i doneo vrednu pobedu svom timu (2:1). Ovom pobedom Meizhou Hakka je izbila na prvo mesto na tabeli. Mary 7 kola,7 golova,cela ekipa ukupno 13 golova
Izvestaj stize,nadam se uskoro :cheers: :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Cigojneri opet orgijaju s pojacanjima za leto, a medju njima se naravno opet spominju Meleg, Aleksic i Ivanic. Od svih mi jedino Meleg deluje kao neko ko ce preci. Aleksic lepo igra u Sent Galenu, Comi im je misaona imenica, a Meleg izgleda radi sta mu se kaze.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Tadic lepo istrcao kontru i postigao vodeci gol (utakmica u toku) za Sautempton
A John Machine Mary 8 od 8 :mrgreen: Ovaj put iz penala,ali pogledajte pre penala nije bilo potrebe ni da se sudi,mogao je sudija pustiti prednost.
I nije mi jasno ovo ponasanje navijaca!? :mafia: :mrgreen: :mrgreen:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=XF6tyviIJTk[/video]

Inace nema celog izvestaja,mozda je pala i koja asistencija :)
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Siladji ponovo dvostruki strelac za TSC. Decko se ustalio u prvoj postavi i postigao 7. gol u ovoj polusezoni...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Siladji ponovo dvostruki strelac za TSC. Decko se ustalio u prvoj postavi i postigao 7. gol u ovoj polusezoni...
Ovo sam i ja vec hteo da napisem u topiku Transferi.
Mozda ima jos nase dece koja briljiraju u drugim timovima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Mahom su u Proleteru i TSC-u. Oba tima jako lepo igraju, vidi se da nije nasa skola za bacanje, jer koliko god nisu dobili sansu kod nas, opet su vredni igraci u drugim klubovima.
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by salefkv »

http://fudbal.hotsport.rs/2018/04/29/st ... iji-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Planic strelac u Rumuniji u 90-om za 1:1
Sergej protiv Torina za pobedu 0:1
Tadic 2 gola u pobedi 2:1
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Radoye »

Meni sad za vikend ovde u selu bio onaj izdajnik sto sutira lubenice. A snjim u timu igra i srpski zet Svajni. Zavrsilo 2:2 posle dominacije TFC u prvom poluvremenu i vodjstva od 2:0, izjednacenje palo bukvalno u poslednjim sekundama utakmice u 94. minutu, cim su krenuli s centra sudija svir'o kraj. Lubenicar je glup k'o qrac, TFC vuce vreme i otezu sa izvodjenjem prekida na sovoj polovini a on dolazi da se raspravlja da vrati lopu pola metra unazad. I tako umesto 20 sekundi prodje minut. No na kraju im se posrecilo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply