Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Milan wrote: Mon Feb 12, 2024 7:22 pm


I po ovom intervjuu se vidi da je Top dečko na mestu. Siguran sam da će napraviti lepu karijeru.
Uvek sam bio slab na Topica. Cak sam ubedjen kada bi se proverila glasanja za igraca sezone, da sam mu dao najvise glasova od svih forumasa :) Al ne znam zasto, odjednom sam izgubio interesovanje za portugalsku ligu, iako imam obezbedjen bukvalno svaki prenos. Jednostavno mi smor njihov fudbal
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ssnigd »

Voja wrote: Tue Feb 13, 2024 12:15 am
Milan wrote: Mon Feb 12, 2024 7:22 pm


I po ovom intervjuu se vidi da je Top dečko na mestu. Siguran sam da će napraviti lepu karijeru.
Uvek sam bio slab na Topica. Cak sam ubedjen kada bi se proverila glasanja za igraca sezone, da sam mu dao najvise glasova od svih forumasa :) Al ne znam zasto, odjednom sam izgubio interesovanje za portugalsku ligu, iako imam obezbedjen bukvalno svaki prenos. Jednostavno mi smor njihov fudbal
Boldovano mi je jako dobro, s obzirom na to da si mogao da gledas kinesku ligu ili drugu tursku ligu zbog Merija. :mrgreen: Svaka ti cast na tome.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare_Liman »



Пре 2 дана био на Карађорђу да подржи Вошу, каква људска величина...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by VošaNS »

Jovan Milošević na pozajmici u Sent Galenu.
Kako mi nismo mogli da ga uzmemo bar do kraja sezone...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

ssnigd wrote: Tue Feb 13, 2024 10:19 am
Voja wrote: Tue Feb 13, 2024 12:15 am
Milan wrote: Mon Feb 12, 2024 7:22 pm



I po ovom intervjuu se vidi da je Top dečko na mestu. Siguran sam da će napraviti lepu karijeru.
Uvek sam bio slab na Topica. Cak sam ubedjen kada bi se proverila glasanja za igraca sezone, da sam mu dao najvise glasova od svih forumasa :) Al ne znam zasto, odjednom sam izgubio interesovanje za portugalsku ligu, iako imam obezbedjen bukvalno svaki prenos. Jednostavno mi smor njihov fudbal
Boldovano mi je jako dobro, s obzirom na to da si mogao da gledas kinesku ligu ili drugu tursku ligu zbog Merija. :mrgreen: Svaka ti cast na tome.
Pa jednostavno nisam ljubitelj industrijskog i kvalitetnog fudbala. Recimo engleski fudbal sam gledao samo dok je Lane igrao tamo, Spaniju nisam gledao jos od Saule i Kompostele, Nemce od Drincica i Bohuma, Francuze nikad nisam gledao, tek oni su mi smor... Italiju sam batalio cim SMS otisao, pre njega sam pratio Lacio zbog Klosea. A meni je uzivanje u manje poznatim ligama. Jbg, takav sam :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Gde su, šta rade...?

Post by fare »

Mare_Liman wrote: Tue Feb 13, 2024 3:57 pm

Пре 2 дана био на Карађорђу да подржи Вошу, каква људска величина...
Šta mu se desilo ?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare_Liman »

fare wrote: Wed Feb 14, 2024 6:01 pm
Mare_Liman wrote: Tue Feb 13, 2024 3:57 pm

Пре 2 дана био на Карађорђу да подржи Вошу, каква људска величина...
Šta mu se desilo ?
Имаш све детаљно на топику "Однос чланова клуба према Воши"
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Kome je zanimljivo da pogleda Dzona Merija, u 18h mislim da SK daje prenos Manise u gostima, a Meri je starter :cheers:
Inace sinoc u osmini finala Lige sampiona Al Hilal je igrao u gostima protiv nekok Iranskog tima i pobedio 3:1, Mitrovic je dao gol, dok je SMS odigrao partiju ispod proseka, mada je i takav imao jednu stopostotnu sansu al je glavom tukao pored gola. Jedan mlak sut van 16m pored gola i par uspesnih proigravanja, mada, malo je to u odnosu na to koliko SMS ume
Image
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by VošaNS »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Deep Purple »



Drugi slajd, Traore.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Feb 16, 2024 7:40 pm Drugi slajd, Traore.
Bogmeeee.... ako se ne varam oni su prvoplasirani u Kini, a Covicevi su treci ili cetvrti. Ako nista drugo Troareu :mrgreen: dugujem zahvalnost jer sam zbog njega gledao par meceva Katarske lige :mrgreen:
Inace ne znam da l ko gleda Merija, dobar mec Manise i Goztepea. prvo poluvreme 0:0 zahvaljujuci Meriju jer je promasio ogromnu sansu sa peterca (pogodio golmana na liniji) i promasio penal koji je sam iznudio :)
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by 021 »

Manite se arapskih liga, ne bih to gledao ni da mi plate (a možda će uskoro početi i navijačima da plaćaju da gledaju, kako su krenuli). Za mene je to bolest i pošast koja simbolizuje sve najodvratnije u savremenom fudbalu. Igrači koji tamo odu u najboljim godinama, poput Mitrovića i Sergeja, ne zaslužuju da se o njima piše. Sve u svemu, jedno veliko ZLO koje treba ignorisati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

021 wrote: Fri Feb 16, 2024 9:59 pm Manite se arapskih liga, ne bih to gledao ni da mi plate (a možda će uskoro početi i navijačima da plaćaju da gledaju, kako su krenuli). Za mene je to bolest i pošast koja simbolizuje sve najodvratnije u savremenom fudbalu. Igrači koji tamo odu u najboljim godinama, poput Mitrovića i Sergeja, ne zaslužuju da se o njima piše. Sve u svemu, jedno veliko ZLO koje treba ignorisati.
To im je posao, kao i svaki drugi. Kakva je razlika raditi tamo ili u Austriji recimo? Ili jos bolje po cemu su PSG i slicni klubovi bolji? Ako nece igraci njima, doci ce oni igracima...
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by 021 »

PSG je isto odvratan. I evropski fudbal potpuno gubi smisao, u LŠ se već pre početka sezone zna da će titula otići jednoj od 5-6 ekipa, i sve se svodi na to ko ima više novca. Arapi su taj inače besmisleni kapitalistički fudbali podigli na još viši nivo. A kada igrači u najboljim godinama koji su već zaradili gomilu para odlaze tamo, to govori o njihovom karakteru.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

021 wrote: Fri Feb 16, 2024 11:16 pm PSG je isto odvratan. I evropski fudbal potpuno gubi smisao, u LŠ se već pre početka sezone zna da će titula otići jednoj od 5-6 ekipa, i sve se svodi na to ko ima više novca. Arapi su taj inače besmisleni kapitalistički fudbali podigli na još viši nivo. A kada igrači u najboljim godinama koji su već zaradili gomilu para odlaze tamo, to govori o njihovom karakteru.
Sa pola se slazem, sa pola ne. Ja nisam gledao utakmice evropskih kupova po izlasku iz grupa pa sigurno 10 godina, a mozda i vise. Nisam ljubitelj industrijskog fudbala i vise volim da gledam "indijance". A sa misljenjem o igracima i njihovim odlukama ne mogu da se slozim. Novac je ziva stvar i vrlo lako isklizi sa stanja, tako da nikad dovoljno zaredjenog novca. E sad pitanje je samo kako koji igrac moze da se nosi sa iskustvima igranja u odredjenim zemljama, sa kulturom i zakonima tih zemalja. Ako proceni da to mogu da istrpe apsolutno ne vidim razlog da za veci novac ne odu tamo i rade isti posao kao i u Evropi. Idu nasi ljudi da budu zidari, lekari, vojnici... u egzoticne zemlje, pa sto ne bi isli i fudbal da igraju?
Image
Post Reply