Transparenti

Locked
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Transparenti

Post by van der iV a.k.a Totti »

Mislim da ocajne situacije traze ocajnicke mere.Transparent na kup utakmici je bio pun pogodak i situacija sa Aleksicem se pomakla na bolje.Mislim da je krajnje vreme da se nesto slicno uradi i za Misu Hucisvilija.Taj covek je vec 2 puta najbolji strelac na pripremama,a u prvenstvu je odigrao do sad mozda 10 minuta.Mislim da je krajnje vreme da se treneru,a pogotovo Bati kaze sta mislimo o njemu.Ne bih da kudimo one sto igraju(sto bi bilo mozda delotvornije,ali je nekulturno),ali bih zato da podrzimo one koji nezasluzeno sede na klupi ili tribinama.Zato bi bilo doboro da se otvori neki racun ovog foruma,da mozemo da prilozimo novac za ovakve i slicne akcije.Kakvo je misljenje ostalih forumasa?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Poruka sa prošle utakmice nije bila upućena samo Aleksiću, već svim igračima koji su neopravdano zapostavljeni, a među kojima je i Miša...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Milan wrote:Poruka sa prošle utakmice nije bila upućena samo Aleksiću, već svim igračima koji su neopravdano zapostavljeni, a među kojima je i Miša...
Znam da je tako. Ja sam tako poruku i razumeo, ali verujem da oni koji su trebali to nisu. Znamo o kakvim se ljudima radi, znamo da im se sve treba crtati, jer oni da kontaju i razumeju šta želimo da kažemo, ne bi se mi toliko nervirali po stadionima, kafanama i forumima!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Podrska Miši!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Milan wrote:Poruka sa prošle utakmice nije bila upućena samo Aleksiću, već svim igračima koji su neopravdano zapostavljeni, a među kojima je i Miša...
Pa ne bih se slozio,da si rekao za Smiljnica,Mitosevica,Stevanovica pa ajde.Tesko se covek od 29-30 godina moze smatrati talentom.Ali iako nije talenat,on je kvalitetan igrac,pogotovo u odnosu na Rdju.Mislim da zasluzuje poseban transparent.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked