Za Medojevica (podrska)

Da li kao navijac Vose krivite Medojevica za poraz od Zvezde

Poll ended at Sun Oct 04, 2009 9:35 am

Da,apsolutno
2
4%
Onako,malo ga krivim
1
2%
Ne,ni slucajno
49
94%
 
Total votes: 52

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Za Medojevica (podrska)

Post by Voja »

Evo ovako...

svi smo bili svedoci desavanja na utakmici protiv Zvezde.Videla se odlicna igra Medojevica,video se i kiks istog igraca i taj jedini gol Zvezde i izmena Mede i njegove suze.

Mislim da sva ta situacija zahteva posebnu temu,podrobniju analizu i vas sud (iako svi vec znamo kakav ce biti) koji cemo ozvaniciti i koji ce biti refleksija misljenja Vosinih navijaca,postavljena u jednu temu i dostupna svim zaposlenima u Vosi,sportskim radnicima,novinarima,a (ono sto je nama najvaznije) i samom Medi.

Sto se mog licnog misljenja tice dajem Medojevicu punu podrsku i apsolutno ga ne krivim za momenat kojim je zigosan,jer decko igra na takvoj poziciji gde su greske neminovne,i gde grese i najveci majstori fudbala.Navescu samo primere od pre nekoliko nedelja recimo gresku Laneta Jovanovica koji je na isti nacin izgubio loptu pred golom protivnika i Standard je kaznjen primljenim golom.I Milos Krasic je ovaj vikend napravio isti kiks protiv Zenita (za drugi gol) ali trener Ramos se nije setio da ga odmah zameni.
Dakle Medo,glavu gore,karijera je tek pred tobom.Bice u njoj i uspona i padova,ali... ne smes se predati vec na prvoj prepreci... Mislim,a i sam ces videti kroz ovaj topic da su navijaci Vosi uz tebe.

Imas moju punu podrsku!!!!
Image
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Pa zašto nisi glasao? :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Vojo, mislim da izdvajanje posebnog topica može biti kontraproduktivno iako je tvoja ideja sa skroz suprotnim ciljem. Meda je mogao da vidi i kroz ostale teme šta navijači misle o tom kiksu, a to je da greška nije samo njegova i da mu svi pružamo podršku. Na ovaj način se samo pojačava značaj te greške koja se svakom mogla desiti.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Mare,ako bih se stavio u kozu tog igraca.Najvise bi me zanimalo,sud navijaca o igri,o svim desavanjima.E sad,fudbaleri verovatno nemaju bas mnogo vremena da vrsljaju po forumima,i koliko sam skapirao dosta njih u zivotu sve nekako radi "na brzinu" :wink:,a topic o mecu sa zvezdom se sve moze,ali nikako procitati na brzinu i zato ova moja ideja da se jednostavno na jednom mestu da podrska ili osudi igra Medojevica
Image
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Slazem se s` Vojom, ovako je uocljivije.. Medi moja puna podrska!
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Meda je izuzetno dobar i pametan decko, koji srcem igra za svoju Vosu. Sve zasluge je ostvario na terenu, bez vetra u ledja... Koliko mu je tesko pao poraz, svi smo videli.
Dok nije bio u prvom timu dolazio je sa navijacima da navija za Vosu, a redovno cita ovaj forum :wink:
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Dejan wrote: a redovno cita ovaj forum :wink:
To bi ondak trebalo dodatno da podstakne ljude na glasanje!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Hiljadu puta sam vec napisao, ali nije lose jos koji put.

Medo ne daj se, greske se desavaju :!: :!: :!:
Igraj i dalje srcem za klub, to je ono sto svi mi gledamo i trazimo. Suze koje si prolio dosta govore o tebi kao osobi.
Samo napred.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Medojevic ima i od mene punu podrsku i samo zbog njega sam ovo napisao.On je po svojim kvalitetima buduci kapiten Vojvodine(i ljudski i fudbalski).
Medo onaj koji ne preuzima odgovornost,ne moze ni da pogresi !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Podrška momče, glavu gore!!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Dao bih mu podršku i da nije Vošino dete. Kad neko teško preživljava poraz od ciganije, to mi je dovoljno. U dobu modernog i profesionalnog fudbala, treba ceniti svaku emociju, svaku suzu.

Kako ide ona naša pesma-
Kad svi te napuste,
sreća leđa okrene,
od tame do sjaja, od pakla do raja
Firma je uz tebe!

GLAVU GORE MEDO!
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Meda je nas novi Gojko, niko mu nista ne zamera, mogu samo da zamerim Stepanovicu za onako glup potez, sto ga je izveo odmah nakon te greske, sahranio ga je pshicki, jer po meni Meda iako je napravio tu gresku, najmanje kriv za poraz!!! Ne daj se Medo, glavu gore, ti si nasa budocnost, nas kapiten, kad tad!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Medo,ceo zapad je uz tebe.Ovom greskom ti si nas kupio zauvek.Glavu gore momce,zivot ide dalje,bice jos utakmica protiv nam "omrazenih" blizanaca!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

FRIEND wrote:Medo,ceo zapad je uz tebe.Ovom greskom ti si nas kupio zauvek.Glavu gore momce,zivot ide dalje,bice jos utakmica protiv nam "omrazenih" blizanaca!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Djumi wrote:Medojevic ima i od mene punu podrsku i samo zbog njega sam ovo napisao.On je po svojim kvalitetima buduci kapiten Vojvodine(i ljudski i fudbalski).
Medo onaj koji ne preuzima odgovornost,ne moze ni da pogresi !!!
Pozdrav za Djumija,drago mi je da je Meda i sa te strane dobio podrsku,to sigurno puno znaci.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked