Za Medojevica (podrska)

Da li kao navijac Vose krivite Medojevica za poraz od Zvezde

Poll ended at Sun Oct 04, 2009 9:35 am

Da,apsolutno
2
4%
Onako,malo ga krivim
1
2%
Ne,ni slucajno
49
94%
 
Total votes: 52

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Naravno, 110% podrska Medi. Bice od njega igracina...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Недај се Медо :!: Врати им у следећем дербију :!: Сваку твоју сузу претвори у гол :!:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ko je glasao za da apsolutno, zivo me interesuje?!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A sta mislis,neki cigan ili grobar registrovan na forumu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:
Djumi wrote:Medojevic ima i od mene punu podrsku i samo zbog njega sam ovo napisao.On je po svojim kvalitetima buduci kapiten Vojvodine(i ljudski i fudbalski).
Medo onaj koji ne preuzima odgovornost,ne moze ni da pogresi !!!
Pozdrav za Djumija,drago mi je da je Meda i sa te strane dobio podrsku,to sigurno puno znaci.
:!:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Medo samo hrabro, pa ti bar imaš kredita koliko hoćeš, a ja (i većina nas) i ne sumnjam, da ćeš Ti za razliku od nekih tvojih saigrača, taj kredit i vratiti.
Pa šta ako si se okliznuo i izgubio loptu – sad kada si "pao", čekamo da ustaneš i nastaviš.

To i jeste poenta – da nastaviš da ulažeš trud u nešto. Emocije koje si pokazao na kraju, govore koliko ti je stalo do dresa u kome igraš. Na tome Ti svaka čast, pa iako si među najmlađima, već sada mnogi od Tebe imaju šta da nauče.

Samo borbeno!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Меда и од мене има пуну подршку. Дечко је заиста сјајан и као човек и као фудбалер. Бобо само напред па ћеш им вратити на маракани.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ajd i ovde da izrazim podrsku Medi :)
A nisam glasao jer nema opcije za koji bih glasao a ona zvuci:
Jeste kriv ali nije bitno ..
...msm Mrdja je mogo dati bar 4 gola a nije ... ko razume shvatio je
Pozz Medo! drzzz se
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

I moja nedvosmislena podrška našem mladom igraču.A, da se radi i o pravom momku svedoči i Kapitenska traka Mlade reprezentacije oko ruke Slobodana Medojevića.
Meda je pametan momak i sam je svestan da je pogrešio. I, ne verujem da će tu grešku ikad zaboraviti i ponoviti ( baš zbog tih suza).No, ona ne bi smela da ga sputa u slobodi kreacije igre (ko radi, taj mora i da pogreši, jer to je neminovno).Prema nekim zakonima verovatnoće, takva greška mu se sigurno više ne može ponoviti.Zato Medo, ne daj da ostavi trag na Tvojoj igri i samopouzdanju.
Moja apsolutna podrška Medojeviću :!: ali glasati neću, iz veoma sličnih razloga koje je Shecky naveo u svom postu.
Ispraviće je Meda, već na Karaburmi!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Greška kao greška uopšte nije strašna i sigurno se neće ponoviti. Medojević samo neka nastavi srcem da igra za Vojvodinu i sve će biti u redu. Inače, smatram da bi pojam individualne krivice u ozbiljnim ekipama trebao da bude izbrisan, posebno kada se radi o sporadičnim kiksevima igrača, ali to sada i nije toliko bitno.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Djumi me preduhitrio! Meda poseduje apsolutno sve da ponese kapitensku traku!! Dete iz nase skole i sa nase tribine, slaninar 101%...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Bas me zanima da li smo na forumu do sada i u jednom glasanju imali (trenutno) 46 glasaca!?
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Slobodan Medojevic wrote:hvala na podrsci,mnogo mi to znaci,a ja cu dati sve od sebe da u narednim utakmicama budem jos mnogo bolji!
Locked