FKVOJVODINA.COM o hakovanju drugih sajtova...

Locked
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

FKVOJVODINA.COM o hakovanju drugih sajtova...

Post by Minja »

Urednicki tim FKVOJVODINA.COM odbacuje i negira bilo kakvu umesanost u hakovanje sajta FK Partizan. Ljudi koji rade na sajtu FKVOJVODINA.COM niti se bave tako besmislenim stvarima, niti to podrzavaju.

Politika sajta FKVOJVODINA.COM nije nanosenje loseg drugim klubovima/sajtovima, vec promovisanje vrednosti FK Vojvodina, te vas molimo da to i postujete.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: FKVOJVODINA.COM o hakovanju drugih sajtova...

Post by Turija »

Minja wrote:Urednicki tim FKVOJVODINA.COM odbacuje i negira bilo kakvu umesanost u hakovanje sajta FK Partizan. Ljudi koji rade na sajtu FKVOJVODINA.COM niti se bave tako besmislenim stvarima, niti to podrzavaju.

Politika sajta FKVOJVODINA.COM nije nanosenje loseg drugim klubovima/sajtovima, vec promovisanje vrednosti FK Vojvodina, te vas molimo da to i postujete.
Apsolutno tako!
Ne verujem da ovde ima čoveka koji bi i pomislio da nanese štetu drugima, a kamoli to uradi.Ono za šta se mi neprekidno i grčevito borimo je promocija i zaštita interesa našeg omiljenog Kluba.
Boriti se pošteno i legalno za klupske interese ne može biti greh ni za najvećeg puritanca.
Ja nisam, do sada, ni primetio informaciju o hakovanju sajta FK Partizana od naših problema (što bi rekli Crnogorci: o jadu smo se zabavili), tako da me je baš zatekla ova vest koja, verovatno (i nadam se), više nije ni aktuelna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked