Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

Post by budababa »

Mare wrote:U ponedeljak izvlačenje parova Kupa

U ponedeljak 14. septembra u beogradskom hotelu ’Kontinental’ biće obavljen žreb šesnaestine finala Lav kupa Srbije.

Nakon izvlačenja parova, biće organizovana i dodela priznanja najboljim igračima, trenerima i sudijama iz prošle sezone. Pobedniku Lav kupa Srbije za sezonu 2008/09, beogradskom Partizanu, biće dodeljen pehar u trajno vlasništvo.

Najbolji igrač je Almami Moreira iz Partizana, najbolji strelac bio je Kleo, koji je lane igrao za Crvenu zvezdu a sada je član Partizana, za najboljeg sudiju proglašen je Miodrag Gogić iz Novog Sada, dok je nagradu Lav godine dobio trener Sevojna Ljubiša Stamenković.

Trofej pobednika nacionalnog kupa brani beogradski Partizan, a pored ’crno-belih’, u završnici našeg najmasovnije fudbalskog takmčenja igraće još Vojvodina, Crvena zvezda, Javor, Borac (Čačak), Napredak, Hajduk (Kula), Rad, Čukarički, Jagodina, OFK Beograd, Banat, BSK, Smederevo, Mladi radnik (Požarevac), Spartak, Metalac, Indjija, Sevojno, ČSK, Srem, Mladost (Apatin), Novi Sad, Dinamo, Kolubara, Mladost (Lučani), Bežanija, Novi Pazar, Voždovac, Partizan (Kosovska Mitrovica, Radnički (Svilajnac) i Proleter (Novi Sad).
Last edited by budababa on Sun May 09, 2010 10:08 pm, edited 20 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

U ponedeljak su žrebom određeni parovi šesnaestine finala Lav kupa Srbije u fudbalu. Čak sedam utakmica biće odigrano u Beogradu što će svakako doprineti slabijoj posećenosti stadionima, ali i povećanom bezbednosnom riziku.

Parovi 1/16 finala
Novi Pazar - Mladi radnik
Srem - Borac Čačak
Voždovac - Jagodina
Partizan Kosovska Mitrovica - Napredak
BSK Borča - Sevojno
OFK Beograd - Novi Sad
Čukarički - Metalac
Smederevo - Kolubara
Crvena zvezda - Mladost Apatin
Spartak - Bežanija
Rad - Mladost Lučani
Radnički Svilajnac - Banat
Partizan - Inđija
Hajduk Kula - ČSK Pivara
Proleter Novi Sad - Javor
Vojvodina - Dinamo Vranje

Utakmice se igraju 23. septembra, a u slučaju da posle 90 minuta igre ne bude pobednika odmah će se pristupiti izvođenju penala. Ostaje jedino da se utanači kada će mečeve odigrati BSK i OFK Beograd pošto su oba tima domaćini na Karaburmi jer se na stadionu u Borči obavljaju radovi.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Pravi tim da se malo uigramo i pruzimo sansu zapostavljenijim igracima u takmicarskoj utakmici.
sam svoj najveci neprijatelj
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ma ne bih ja nikakvu sansu pruzao zapostavljenim igracima(osim onima koji su naravno nepravedno zapostavljeni,ali to je vec druga prica),toliko puta smo se opekli u kupu da bih se sada plasio i Cenejca i Backe iz Begeca.Samo maksimalnim zalaganjem mozemo ocekivati uspeh.

Inace,nikako mi nije jasno kako su Zvezda i Partizan svake godine domacini u ovom kolu takmicenja,a cesto vezu domacinstvo i u osmini finala,pogotovo Zvezda?A i redovno dobijaju neke drugoligase.Tu neke stvari nisu ciste,ali bar smo sada i mi konacno domacini u ovom kolu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Mislio sam na Medojevica, Smiljanica i Misu pre svega, svakako ne Maksimovica i sl.
sam svoj najveci neprijatelj
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Za njih se slazem,ali oni su nepravedno zapostavljeni.Samo da sansu ne dobiju Lakic i jos neki izvadjeni iz naftalina.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Nekako u senci susreta sa partizanom i predstojeceg sa zvezdom, dolazi nam vrlo vazan sa Dinamom iz Vranja... Svi znamo kako smo proteklih godina umeli da uprskamo stvar protiv mnogo slabijih timova...

23.9.2009. u 15:30h stadion: Karadjordje

Svi na stadion, da zajedno dodjemo do vazne pobede i uspesno startujemo u kupu!

Dinamo je ove sezone veoma lose zapoceo takmicenje u PTL, trenutno zauzimaju ubedljivo poslednje mesto posle sest kola...

1. kolo;
Dinamo 1-0 Sloga

2. kolo;
Mladost(L) 0-0 Dinamo

3. kolo;
Dinamo 0-1 CSK

4. kolo;
Srem 3-0 Dinamo

5. kolo;
Dinamo 0-0 Indjija

6. kolo;
Zemun 2-0 Dinamo
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Jbt, ja na Misu i zaboravio...
Voleo bih da vidim sastav:
Kesic, Vule, Plec, Peka(Karan), Kiza, Meda, Mario, Aleksic, Runi, Mrdja i Misa....
Pusti snovi... :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Krle wrote:Jbt, ja na Misu i zaboravio...
Voleo bih da vidim sastav:
Kesic, Vule, Plec, Peka(Karan), Kiza, Meda, Mario, Aleksic, Runi, Mrdja i Misa....
Pusti snovi... :roll:
Složio bih se.
Mislim da za ,,rezerviste" sutra neka šansa postoji, jer se situacija u Klubu dosta zategla, tako da bi trebali da imaju motiva.Ko se sutra pokaže, i ako ispraše Dinamo, moralo bi se na njih početi gledati mnogo drugačije i sa mnogo više poštovanja.Kad bi dali jedno 4-5 komada stvari bi se okrenule u njihovu korist.Odjeknulo bi u javnosti, a i mediji počeli pisati kao forumaši.
Srećno momci :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ja bih Maria i Mrdju odmorio... Pekovic i Medojevic u sredinu plus Smiljanic i Maksimovic garantuju cvrstinu u srednjem redu i loptu u nasem posedu. Misa i Dani za lucidnost i realizaciju.

--------------

Kesic

Vule
Plec
Karan
Kiza

Maksimovic
Meda
Pekovic
Smiljanic

Misa
Dani
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Kako kaze Stepanovic,Plec,Mrdja i Vulicevic nece igrati,a zamenice ih Karan,Lakic i ili Aleksic ili Hucisvili.Takodje ce Kizito zameniti Gvozdenovica.
To nije lose,ali plasim se da cemo se protiv Zvezde vratiti na staro.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jedan momenat sa danasnjeg treninga-
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ko je ova 35tica?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Cao Ogi,

Broj 35 je probni momak iz Brazila. Ime nisam uhvatio. Neka prica kaze da je pre par godina bio i u PSV-u, ali ta informacija je skroz nezvanicna, zato je i pisem ovako tiho he he
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Zeleo bi sutra da vidim napadacku Vojvodinu sa 2 napadaca Aleksic-Mrdja da napunimo buraniju a ne 1-0 da bude!!!!!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked