Mnogo ste naivni

Locked
Kupi kartu

Mnogo ste naivni

Post by Kupi kartu »

Mnogo ste naivni svi koji ste odusevljeni "korektnom izjavom "Dragoljuba Bekvalca na konferenciji posle utakmice. Videli bi ste sta bi rekao da Obilic nije pobedio. To je ono, "pokenjam vas, pa vas hvalim". Kao, on je navijac Vojodine. On je pijavica Vojvodine i krtica koja je pocela da rovari istog trena kada je po cetvrti put napustila klub. I nemojte da budete naivni, on vec priprema teren za povratak, ali ne znam sta bi jos mogao da bude u klubu. Mozda predsednik UO, jer to jos nije bio. Alal mu na OFK Beogradu a i sada na Obilicu. On voli Vojvodinu? Smesan je, bas kao sto ste smesni i vi sto se palite na te jeftine izjave.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Naivan? Svaka cast Bekiju sto je mogao takve reci da izusti posle utakmice.Dobio je toliku kolicinu vredjanja da je to neverovatno(a vredjana su mu i deca i zena i sve zivo).Sta sve stoji iza njegove izjave to ja nemogu znati ali me je iznenadio sa izjavom!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

I morao si da otvaras novi topik da bi nam to rekao? To si mogao staviti u topik o utakmici Obilic-Vojvodina, ali eto, ti bi da svima upadne u oci tvoje misljenje o nama, naivnima. Ja, za razliku od tebe i takvih, nisam otvorio novi topik da bih ti ovo preneo, a ako ti treba paznje trazi je na nekom drugom mestu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Kupi kartu

slucajno...

Post by Kupi kartu »

Budababo, sasvim sam slucajno pritisnuo new topic, mesto mojoj tvrdnji zaista je bilo u mecu Obilic-Vojvodina, ali nije sustina u tome...a i za tvoje dobro, ako jos ne znas raspitaj se malo po Novom Sadu ko je i kakav je DB
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Znam ko je Beki, i na starom forumu sam imao sigurno 7-8 postova u kojima sam opljuvao njega i ostale "priveske" u klubu koji su, nazalost, bili na visokim funkcijama i direktno uticali na sadasnji status Vojvodine. A kakvih sam se sve prica naslusao, sama pomisao na DB kvari mi probavu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked