3. kolo: Cukaricki-Vojvodina 1:3

Vosa ce u trecem kolu...

"poravnati" Banovo Brdo
45
94%
usreciti domacina prvim bodo(vi)m(a)
3
6%
 
Total votes: 48

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

3. kolo: Cukaricki-Vojvodina 1:3

Post by budababa »

Vojvodina u trecem kolu sampionata gostuje na Banovom Brdu, ekipi Cukarickog. Protivnik o kome ne bi trebalo da ima nepoznanica, racunajuci da ih je prosle sezone vodio covek koji danas sedi na nasoj klupi. Pored toga, moze da ohrabruje podatak da je taj isti Cukaricki porazen sa 2:1 u Kuli, gde smo mi sa igracem manje ostvarili dominaciju i odneli bodove sa lakocom. Nas sledeci protivnik ima i dosta finansijskih problema, zbog kojih mu je jedno vreme otkazalo dosta igraca i "visilo" ucesce u Jelen Superligi. Uzevsi u obzir sve ovo, treba ocekivati da domacinima ne bude "treca sreca" pred pauzu usled reprezentativnih obaveza, te da crveno-beli ostvare novi trijumf.

P.S. Ako slucajno nisam potrefio vreme odigravanja, neka me neko ispravi :?
Last edited by budababa on Wed Nov 18, 2009 10:34 am, edited 2 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Ne sumnjam da će napad i vezni red ispuniti očekivanja i da će se tresti Čukina mreža. Medjutim, na ovoj utakmici će se pokazati prava vrednost kompletnog tima, a naročito odbrane. Sećam se da smo na Brdu bili u stanju da primamo fušerske golove isto kao i na evropskoj utakmici u Beču. Nadam se da je Brka uhvatio ritam i da će uz pomoć odbrane ostati i dalje nesavladan golaman u prvenstvu.
DAJ GOL!!!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Mislim da ce Cuka ove sezone grcati za opstanak, da i oni znaju da ovaj put nemaju sta da traze protiv nas i da ce igrati ekstremno defanzivan fudbal. Treba pokriti bokove, bekove drzati nazad i ne bi trebalo da bude problema. Ne ocekujem visoku pobedu, vise nesto kao protiv Metalca jer ponavljam mislim da ce oni da se stisnu ko supak. Da ucackamo jedan i pokupimo 3 boda i suma blista. 8)
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ako uđemo ozbiljno u meč očekujem da ne bude problema, nadam se da će ponoviti igru iz Kule. Nikako da se potcene, i pored teške situacije, malo su se konsolidovali i pojačali.

http://www.mojsport.net/blog/cukaricki- ... /2284.html

http://www.sportske.net/vest/fudbal/cuk ... -5886.html
User avatar
petresevic
Posts: 4
Joined: Sat Jun 13, 2009 11:39 am
Location: Liman

Post by petresevic »

sa igrom kao protiv Hajduka , laganih 0:3 .Cukaricki je los.
Mene jedino sad brine ova prica sa Aleksicem, ostajemo sa jednim spicem.
Ako se on povredi bice zajebano.Pod hitno kupiti napadaca.Sad ce biti novaca nemogu se zaliti da nemaju para za pojacanja.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

petresevic wrote:Mene jedino sad brine ova prica sa Aleksicem, ostajemo sa jednim spicem. Ako se on povredi bice zajebano. Pod hitno kupiti napadaca. Sad ce biti novaca nemogu se zaliti da nemaju para za pojacanja.
E, ne boj se, sada ce da niotkuda "isplivaju" neki stari dugovi ko-zna-kome, brzo ce tih 6-7 milki da se razgrabi...

P.S. Dobro je da si krenuo da pises, ja vec hteo da te banujem 8)
P.S.2. I da, osmica za Stojku...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Ne treba se zavaravati losom situacijom u Cuki. Nekoliko istaknutih prvotimaca iz prosle sezone je napustilo Banovo brdo. Finansijski ne stoje bas najbolje, zajednica superligasa im stalno preti suspenzijom, trener je zbog sukoba sa pomocnikom i upravom dobio otkaz vec posle prvog kola ali treba se setiti i kakvog smo iskustva imali prethodnih sezona, sa unapred dobijenim utakmicama. Stepi je sigurno i nakon sto je napustio klupu Cukarickog, pratio njihove utakmice, tako da je dobro upoznat sa vrlinama i manama igraca koji ce nam u subotu izaci na megdan. Umereni sam optimista, i verujem da uz pametnu igru mozemo nastaviti seriju pobeda. Samo da se Sep ne zainati ...
Jedem luka i slanine ...
User avatar
petresevic
Posts: 4
Joined: Sat Jun 13, 2009 11:39 am
Location: Liman

Post by petresevic »

budababa wrote:
petresevic wrote:Mene jedino sad brine ova prica sa Aleksicem, ostajemo sa jednim spicem. Ako se on povredi bice zajebano. Pod hitno kupiti napadaca. Sad ce biti novaca nemogu se zaliti da nemaju para za pojacanja.
E, ne boj se, sada ce da niotkuda "isplivaju" neki stari dugovi ko-zna-kome, brzo ce tih 6-7 milki da se razgrabi...

P.S. Dobro je da si krenuo da pises, ja vec hteo da te banujem 8)
P.S.2. I da, osmica za Stojku...
Sto mene da banujes , znas da nemam vremena :D .
E a ovo za novce pa neka uzmu 4 miliona eura na dugove , dva neka ukradu i za 2 mogu da dovedu dva odlicna spica.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

F.K. Vojvodina wrote:Pozivamo Vas na konferenciju za medije koja će biti održana sutra, 28. avgusta 2009. u 13 časova u medija centru "Vujadin Boškov", povodom prvenstvene utakmice Jelen super lige sa FK Čukarički iz Beograda.
Konferenciji će prisustvovati šef stručnog štaba Dragoslav Stepanović, prvotimci Darko Lovrić i Slobodan Medojević.
U nadi da ćete prihvatiti poziv, primite srdačan pozdrav.
Press služba
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

podbara wrote:
F.K. Vojvodina wrote:Pozivamo Vas na konferenciju za medije koja će biti održana sutra, 28. avgusta 2009. u 13 časova u medija centru "Vujadin Boškov", povodom prvenstvene utakmice Jelen super lige sa FK Čukarički iz Beograda.
Konferenciji će prisustvovati šef stručnog štaba Dragoslav Stepanović, prvotimci Darko Lovrić i Slobodan Medojević.
U nadi da ćete prihvatiti poziv, primite srdačan pozdrav.
Press služba
Првотимци Дарко Ловрић и Слободан Медојевић, јер то значи да ће Медојевић бити у првој постави :D
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

I Miša je bio na konferenciji pa nije igrao :)
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Ja bih zamolio(pretpostavljam da nisam jedini :lol: ) da se postavi pitanje Stepiju vezano za Sepuju...Da li ga planira izmedju ostalog zbog Dani Alexa a i inace jer smo kratki sa spicevima i treba nam razbijac,a ko moze biti bolji od Sepuje koji je kao "od brega odvaljen". :hurray:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Igra protiv Metalca me je jako obeshrabrila i pribojavam se čak i Čukaričkog koji je verovatno najlošiji tim u ligi/pored Kule/.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

šumar wrote:Igra protiv Metalca me je jako obeshrabrila i pribojavam se čak i Čukaričkog koji je verovatno najlošiji tim u ligi/pored Kule/.
Ja razumem da svakog protivnika treba shvatiti krajnje ozbiljno, profesionalno, treba ga poštovati, a u utakmicu ući motivisano, nadahnuto i sa verom u sopstvene mogućnosti.
Postoje utakmice kada jednostavno ne mogu svi elementi da se poklope i onda se pruži manje od očekivanog. Ali to nije razlog da već na sledećoj, naš tim ponovo zaigra napadački i nadhnutno.
Po tebi su grobari već u Ivanjici bili prežaljeni, jer su igrali smešno i glupo, a evo oni posle toga pobediše u Slovačkoj i ostadoše jedini u Evropi.
Današnji fudbal se igra na rezultat, ali naravno da je Vošin cilj da pored pobede prikaže i atraktivnu igru, jer je očigledno da samo tako može da vrati njene izbirljive gledaoce na stadion.
DAJ GOL!!!
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Da li je Djura odradio suspenziju ?
Jedem luka i slanine ...
Locked