1. kolo: Hajduk (K)-Vojvodina

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Sat Aug 22, 2009 11:21 pm

1:0 Dusan Tadic
0
No votes
2:0 Dusan Tadic
13
45%
3:0 Slobodan Medojevic
16
55%
 
Total votes: 29

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

1. kolo: Hajduk (K)-Vojvodina

Post by Voja »

Drustvo moje,
od veceras cemo pokusati ovaj forum uciniti bogatijim za jos jednu akciju,za koju se nadam da ce zaziveti kao i IGRAC SEZONE.

Ovim topicom zapocinjemo i svecano otvaramo :lol: akciju GOL SEZONE

Mozda ce sama akcija,sa tehnicke strane biti malo konfuzna,jer ne znam koliko cemo biti u mogucnosti dobaviti snimke svakog od golova,ali se nadam (po tom pitanju) i nesebicnoj pomoci svakog od ucesnika.

Ukoliko akcija zazivi,ne gine je naslovnica (duplerica) na sajtu :wink:

Kako sam zamislio sve ovo:

-prvo za svaku utakmicu biramo "gol utakmice" koji automatski ulazi kao "kandidat za gol meseca".Ukoliko Vosa da jedan gol na utakmici,on je automatski gol utakmice i kandidat za gol meseca.
Ukoliko padne vise golova (kao na utakmici u Kuli),najprostijim sistemom (poll) glasanja cemo izabrati najlepsi.U slucaju istog broja glasova u trenutku zatvaranja glasanja,svi golovi sa tim brojem glasova se proglasavaju kao pobednici i prenose se na sledeci nivo izbora.

-Kada posle zadnje utakmice u mesecu dobijemo sve "golove utakmica" za taj mesec,pravimo novo glasanje i biramo "gol meseca".Gol meseca,automatski se kandiduje za "gol sezone".

-Kada u toku sezone izaberemo sve "golove meseca",od njih pravimo listu za glasanje i konacan izbor "za gol sezone".

Da li ce akcija zaziveti,zavisi od nas samih.Pokrenuo sam neke molbe kod administratora sajta,za tehnicko unapredjenje same akcije,pa cemo videti sta i kako dalje.

Vas zadatak,je vrlo prost,dajte glas (iznad topica) za gol koji se vama najvise dopada,po vasem sopstvenom kriterijumu.Da li lepota samog gola,akcije,potez pojedinca... sami odaberite,ali vas molim da svoj glas prokomentarisete u topicu,jer tek uz vase komentare,akcija ima pravi smisao.

Dakle,postavljamo glasanje za utakmicu u Kuli.Koji gol je po vama "gol utakmice"!?Glasanje traje 3 dana.
Ocekujem dosta glasova,jer je bio prenos,a i mnogi ste bili u Kuli.

p.s.golovi iz dvomeca sa Austrijom,automatski su kandidati za "gol meseca avgusta",i bice u opciji za glasanje.

Vi imate rec....
Image
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Odlicna ideja, a i sistem ti je fino razradjen. Ja sam ZA.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Evo, dobili ste i citav podforum, neka je sa srecom :cheers:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ja sam glasao za gol Slobodana Medojevića!
Glasao sam za akciju, jer u suštini, po mom mišljenju, kod sva tri gola radi se više o lepoti akcije, nego samog gola.
Meni se najviše dopala ta akcija naših juniora (ubojiit prodor Smiljanića i potpuna pratnja Medojevića), jer mi liči na školski primer organizovanog napada, za kojeg odbrana protivnika, gotovo, da nije imala rešenje.Što bi se šahovski reklo: šah - mat.
Prvi i drugi gol su pali iz produktivnih kontri, a koje su, delom, i posledica velikih grešaka kulskih stopera (na toj utakmici igrali su katastrofalno nerezonski; Trajković je čak i zamenjen, a mislim da je pre trebao biti Radanović, samo eto, mlađeg je treneru, uvek, manje rizično zameniti).
Runi i Meda su, klasičnim napadom izbacili čitavu odbranu Hajduka i dali gol, ne čekajući grešku protivnika.Što bi se reklo, preuzeli stvar u svoje ruke (noge). :hurray: :cheers:

PS
budababa wrote: Evo, dobili ste i citav podforum, neka je sa srecom :cheers:
Drugu Voji čestitam povratak na Funkciju :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

I ja glasam za Medojevicev gol za gol utakmice protiv Hajduka
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Glasao sam za gol Mede jer mi je nekako drazi, jer su tu akciju izveli momci koji tek treba da se pokazu.
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Daklem Medojevic! :cheers:
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Drugu Voji čestitam povratak na Funkciju :wink:
Ja se nisam vratio na nikakvu funkciju!!! Zapoceo sam ovo zbog svih vas,da bi svi vi imali priliku da analizirate jos jedan "segment fudbalskog meca".

A sto se funkcije tice,pa nisam ja Bata da bih se vracao "kad mi se digne",izljubio se sa ostalima i nastavio kao da nista nije bilo.

Moja ostavka je i dalje validna!!! Nadam se da ce moderatori "Igraca sezone" imati volje i snage,da vode i ovu akciju.

8)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:Drugu Voji čestitam povratak na Funkciju :wink:
Moja ostavka je i dalje validna!!! Nadam se da ce moderatori "Igraca sezone" imati volje i snage,da vode i ovu akciju.

8)
Auu Vojo, što si zvaničan večeras :o (jel to, možda, zbog komšinice :lol: ili je jutros leva noga, prva dotakla pod? :wink: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Za gol kola izabran je gol prvenac Slobodana Medojevica.Cestitam!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked