Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Radoye wrote:Pa sta ja znam, ako vi mislite da je to dobra ideja... Nisam ja Radoman Bozovic da sam sebe kandidujem za funkciju :wink:
Sto se mene tice,PODRZAVAM!!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Imenujte Radoya,pa da pocnemo sa ovim topicom.Mislim da bi moderatori mogli postati jos i Stara Garda,mihailov i slavko 085(u drugim,za svakog odgovarajucim,topicima) s obzirom da se neki moderatori skoro nikad ni ne pojavljuju na ovom forumu.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:... s obzirom da se neki moderatori skoro nikad ni ne pojavljuju na ovom forumu.
http://img165.imageshack.us/img165/4738/zzzdb6.jpg

P.S. pogledaj datume poslednjeg logovanja svakog od njih. Stvarno ih dugo nije bilo :shock:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:... s obzirom da se neki moderatori skoro nikad ni ne pojavljuju na ovom forumu.
http://img165.imageshack.us/img165/4738/zzzdb6.jpg

P.S. pogledaj datume poslednjeg logovanja svakog od njih. Stvarno ih dugo nije bilo :shock:
A sto se ti jedini osecas prozvanim?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Pretpostavljam da nisi otvorio sliku koju sam okačio u prethodnom postu, jer da jesi, sigurno ne bi tako nešto napisao. Ustvari, danas je sve moguće :wink: A da si ti imalo obazriv ne bi davao tako nebulozne informacije, jer njih same ovaj forum daje svim posetiocima na uvid i ovoga puta su te demantovale u momentu.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Au,da pocne vise to prvenstvo,kad bi pauza jos malo potrajala svi bismo se posvadjali :lol:
Napred Voso!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:Pretpostavljam da nisi otvorio sliku koju sam okačio u prethodnom postu, jer da jesi, sigurno ne bi tako nešto napisao. Ustvari, danas je sve moguće :wink: A da si ti imalo obazriv ne bi davao tako nebulozne informacije, jer njih same ovaj forum daje svim posetiocima na uvid i ovoga puta su te demantovale u momentu.
A kad si se pre 28. ulogovao?Negde oko 28.,ali januara...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Pa da ti je to zaista toliko bitno, onda bi redovno pratio situaciju i znao bi, pa ne bi pisao ovakve stvari, a po najmanje se jos ne bi i nastavljao 8)
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:Pa da ti je to zaista toliko bitno, onda bi redovno pratio situaciju i znao bi, pa ne bi pisao ovakve stvari, a po najmanje se jos ne bi i nastavljao 8)
:roll: :roll: :roll:
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Moram reci da sam procitao u novinama da su i navijaci partizana proglasili Moreiru za najboljeg igraca,pa sam malo "bacio oko" i na www.partizan.net i video kako izgleda njihovo glasanje,i priznanje koje su dali Moreiri i moram reci da mi se cini da imam mnogo realniji i ravnopravniji nacin bodovanja,lepsi suvenir za igraca i vecu tradiciju iza nas.Jednom recju,mislim da smo ih pobedili na ovom polju :wink:

p.s.koliko sam primetio za sledecu sezonu najavljuju drugaciji sistem glasanja,pa me bas zanima da li ce nas iskopirati ili uvesti neke novine :lol:
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Jel moze da se promeni Djurina slika. Pa ima ih nekoliko sa promocije u Vosinom dresu ili sa utakmica, ne mora bas ova u dresu Javora.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

ssnigd wrote:Jel moze da se promeni Djurina slika. Pa ima ih nekoliko sa promocije u Vosinom dresu ili sa utakmica, ne mora bas ova u dresu Javora.
U Vosinom dresu je. Utakmica protiv Srema ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

nboya wrote:
ssnigd wrote:Jel moze da se promeni Djurina slika. Pa ima ih nekoliko sa promocije u Vosinom dresu ili sa utakmica, ne mora bas ova u dresu Javora.
U Vosinom dresu je. Utakmica protiv Srema ;)
Ladno nisam ni skontao :oops: Nadjite neku u crveno-belom dresu :mrgreen: da se ne bunim.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voleo bih da nasih golmana uopste ne bude ove godine na tabeli,tj. da uvek kao u Kuli budu neocenjeni :wink:
Image
Post Reply