Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Vaši komentari...

Post by Red Marquis »

Ušao u prvih 50...
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Vaši komentari...

Post by novosadjanin »

Odlaskom Merebe i Mede, Abubakar ce gotovo izvesno odbraniti proslogodisnju titulu igraca sezone:

1. Aboubakar Oumarou 23
2. Giorgi Merebashvili 21
3. Slobodan Medojević 15
4. Miroslav Stevanović 10
5. Miroslav Vulićević 7
= Brana Ilić 7
7. Branislav Trajković 6
= Nemanja Supić 6
9. Vuk Mitošević 5
= Milan Bojović 5
11.Petar Škuletić 4
12.Vladan Pavlović 3
= Nemanja Čović 3
14.Slobodan Novaković 1




Posto smo ovde pisali o Mondo fantaziju, da postavim pitanje, sta se desava sad na polusezoni, receno je da ce biti omogucen neogranicen broj transfera, medjutim i dalje stoji da je samo jedan transfer besplatan? Mozda ce to sa neogranicenim brojem izmena aktivirati nekih nedelju dana pre pocetka prolecnog dela?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Eh, ko zna mozda i Abua prodaju a neko drugi zablista na prolece pa pokupi bodove i pretekne ga? Sa ovim nasima se nikad ne zna...

A imali smo i takav slucaj da je na kraju sezone ubedljivo bio prvi covek koji je otisao na zimu - Gojko Kacar...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Posto su Meda i Mereba otisli, cini se da Abu ima nedostiznu prednost (najblizi mu je Boske sa 13 bodova zaostatka). Mislim da ce biti zanimljivo videti da li neko od novajlija (Apija, Moreira) moze da ga sustigne za ovu preostalu polusezonu! 23 boda je puno (8 utakmica gde treba uzeti "trojku" a da Abu ne dobije ni bod) ali ne i nedostizno, no ako vezni red i ceo tim budu igrali dobro onda je za ocekivati i da Abu nastavi da trese mreze i zbog toga zasluzuje i bodove.

Cini mi se da nas ceka zanimljiva polusezona, u svakom smislu - i na terenu i ovde na glasanju!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Vaši komentari...

Post by Red Marquis »

Jel neko zna šta je sa ovim mondo fantasyem, još 5 dana do početka, a sastave nisu uopšte updejtovali :?:
Ja sam se ozbiljno nameračio da ubodem neku nagradu na kraju, a evo bacaju mi klipove pod noge i pre starta. Tole, Tole... :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Vaši komentari...

Post by novosadjanin »

FantasyMod wrote:Cekamo na konacne spiskove iz zajednice prvoligasa. Cim budu stigli, unecemo ih.

Ja cekam ko zapeta puska da kupim Kataija, posto ce mu brzo skociti cena 8) Bas me zanima da vidim da li ce ga staviti u sredinu ili u napad, kao i koju ce mu cenu odrediti.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Vaši komentari...

Post by ssnigd »

Nemanja Supic na petom mestu :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post by Helm »

Iako ga ni ja nisam gotivio u početku, mislim da se dosta popravio i da brani na vrlo visokom nivou.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Vaši komentari...

Post by nboya »

novosadjanin wrote:Gde je topic?

Skuletic 3
Mitosevic 2
Vulicevic 1
Radoje trenutno na sebe navlaci gnev kanadskih ekologa ( :D ) i van dometa interneta je, pa ga menja ko stigne. Otvorio sam topic
UPRAVA NAPOLJE!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post by Helm »

Apija se zalece opako! :deal:
S obzirom na to koliko je bodova jos u igri vrlo lako moze izbiti na prvo mesto do kraja.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Pa ako se Abu ne probudi, Apija je najozbiljniji kandidat ovog proleca.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Re: Vaši komentari...

Post by Alexandar »

Supic 15 (4 boda)
Boske 10 (2 boda)
Vule 2 (1 bod - isti raspored glasova kao Brankovic u kom slucaju odlucuje plasman iy prethodne sezone)
Brankovic 2
Trajkovic 1
Radoye ima mala greška, umesto Brankovića treba Novakoviću upisati 2 glasa.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Hvala, ispravljeno! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Turija wrote:Timska i individualna igra, ne nula, već ispod svake kritike, tj šlag na tortu za sve otvorene i prikrivene neprijatelje Voše.Ovo su njihovi trenuci sreće i uživanja u našoj muci.No, neće im (ni ovaj put) uspeti.Jer, Voša je neuništiva.
Voša je narodni klub, stvoren iz ljubavi prema ovom Gradu, Ravnici, na paorskoj i zanatskoj muci - može i nisko pasti (kad naiđu loša vremena), ali nikada, nikada ne može propasti.
"Draga mama, zivot je jedna velika... Da ne lajem, nema veze, ti znas.
To je sve lutrija, a ja ne odustajem od svog broja dok igra traje.
Izgubim neku bitku, dobro, al' vremena bar jos ima u neogranicenim kolicinama. I ja se drzim, jos kako se drzim.
I ne brini puno o tom sta cu biti, mogu se kockati, londrati, piti, i mogu pasti na niske grane...
Al' ne boj se, nikad necu biti KAO BANE..."

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post by Milan »

Radoye, veliko hvala na ovogodišnjem vođenju akcije, kao i svima koji su doprineli! Mene bi još zanimalo kada ćeš nas obradovati detaljnom statistikom?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply