Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post by Turija »

Da, problem je sto je ostalo jako malo aktivnih forumasa.
Mozda 5% od registrovanih?
Gledajuci stranicu Board index vidimo da je, u svakom trenutku, prosecno na forumu oko 15-20 posetilaca, sto je jako malo, pogotovo, u odnosu na rekordne posete.

No, dugogodisnje stanje u Klubu je glavni razlog slabe posete i jos slabijeg ucesca u glasanju za igraca sezone.

Najgol je vec odavno zaboravljen topik.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Vaši komentari...

Post by ernesto »

[quote="Turija"]Da, problem je sto je ostalo jako malo aktivnih forumasa.
Mozda 5% od registrovanih?
Gledajuci stranicu Board index vidimo da je, u svakom trenutku, prosecno na forumu oko 15-20 posetilaca, sto je jako malo, pogotovo, u odnosu na rekordne posete.- Kolike su tada posete bile?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Vaši komentari...

Post by Beonic »

Radoye wrote:Imam ja neke svoje matematike sto kombinuju oba ova sistema, samo je to suvise komplikovano za objasniti na brzinu. Ukratko, racuna se prosek glasova neophodnih za svaki bod u regularnom glasanju, onda se s tim koeficijentom deli broj ukupnih glasova (ova druga tabela) pa se onda tako dobijeni "bodovi" sabiraju s ovim regularnima i to deli na 2 za konacni zbir.

Ustvari najveci problem je to sto kad odigramo dobro dodje 25 ljudi da glasaju i 10-tak igraca tu dobije makar jedan glas, a kad odigramo lose jedva se skupi 5-6 da prodje kolo i uglavnom svi oni glasaju isto. I onda imamo situacije gde neko sa 10-tak glasova iz jedne utakmice ukupno ima 3-4 boda dok neko s 50 glasova skupljenih na 5-6 utakmica ima 0-1 bod. Kad bi odziv bio masovniji u svakom kolu puno toga bi se samo od sebe iznivelisalo bez obzira koji sistem brojanja koristimo.
Premier liga Fantasy je tu možda dao najbolje rešenje. To njihovo bodovanje bi moglo da se primeni i ovde (6 poena golmanu i defanzivcima kada ne prime gol, 3 boda špicu kada da gol, 2 boda asistencija...). I onda konačan zbir podeliš sa 10 i dodaš ovim našim glasovima. To bi makar malo podiglo ove efikasne. Defanzivce retko darujemo bodovima, Saničanin je ove dve sezone u top 3 igrača, a jedva bodova ima, a opet kažem, Vukadinović 5 asistencija i 4 gola, a isto slabo ocenjen.
Svakako ovo iziskuje previše slobodnog vremena i mnogo truda, tako da to nam je što nam je.
Momci na vrhu su to u potpunosti zaslužili, krivo mi je najviše ove dvojice.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Uh samo nalazim stvari koje sam mislio da sam uradio a ustvari nisam. Prs'o sam k'o lajsna kanda :unnormal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2682
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Vaši komentari...

Post by Grof Žekula »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... loj-sezoni" onclick="window.open(this.href);return false;

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal ... ose-438877" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/36922 ... edostajali" onclick="window.open(this.href);return false;

Вероватно има (или ће бити) још...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Mislim da su odavde skidali: https://www.fkvojvodina.rs/nemanja-covi ... oj-sezoni/" onclick="window.open(this.href);return false;

No svejedno odakle je doslo, Nemanja je zasluzio priznanje i dobro je sto se proculo o tome! :thankyou:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

17 godina jbt :o :o :o :cheers: :cheers: :cheers:
Cestitke Covicu... u samom finisu je nadmasio Drincica :thankyou:
Image
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Vaši komentari...

Post by ssnigd »

Cestitke Covicu :cheers: U finisu sezone je bio najkonstantniji i zato je prestigao Drincica. Drincic sa Lalatom, kako nije najavljen produzetak ugovora, tako je poceo sa slabijim igrama i trudom generalno.

Radoye, sta mislis da glasanje za igraca utakmice, dokle god je aktivno isto, prebacimo u temu Aktuelnosti, odmah ispod teme o utakmici. Na taj nacin bismo podigli broj ljudi koji ce glasati.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Vaši komentari...

Post by Deep Purple »

Cestitke Covicu apsolutno zasluzeno. Pa da bude u vrhu sledece sezone a mozda i da ponovo bude najbolji ko zna :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Radoye, sta mislis da glasanje za igraca utakmice, dokle god je aktivno isto, prebacimo u temu Aktuelnosti, odmah ispod teme o utakmici. Na taj nacin bismo podigli broj ljudi koji ce glasati.
Mogu da probam da globalno pinujem (da se vidi na svim podforumima). Ne znam samo da li imam ovlastenja za to, ja sam moderator samo na ovom podforumu, na ostalima ne mogu da radim nista sto ne moze i svaki drugi redovni clan.

Isprobacu pa cu videti, hvala na sugestiji. :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Usvojen zahtev korisnika Deep Purple da mu se edituje glasanje :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Vaši komentari...

Post by Deep Purple »

Radoye wrote:Usvojen zahtev korisnika Deep Purple da mu se edituje glasanje :)
Zahvaljujem :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Znaci sezona 2021/2022... VELJKO SIMIC!!!
ZASLUZENO!!! :thankyou:
Image
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Vaši komentari...

Post by ssnigd »

U moru losih igraca, ocajnog fudbala, Psiholjuba kao osobe i kao trenera, Veljko je ipak odskocio od vecine i zasluzeno osvojio nagradu.

Cestitke Veljko :cheers:

Ps. Za sledecu sezone pokusati napraviti nekako vidljivo ovu stranicu, da se sto vise ljudi ukljuci i glasa. Ubedjen sam, da mnogo vise ljudi gleda tekme, ali jednostavno ne glasa ili zaboravi to da uradi
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Vaši komentari...

Post by Deep Purple »

Čestitke Simiću i da ga gledamo barem još jednu sezonu u našem dresu. Ubeđen sam da može još više uz bolji igrački kadar :cheers:
Post Reply