Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Tabela posle zavrsenog prvog dela sezone

Image


1.Gojko Kacar 33
2.Igor Djuric 12
3.Vladimir Buac 10
4.Aleksandar Popovic 8
5.Trivunovic 7
.Sasa Drakulic 7
7.Ranko Despotovic 6
.Mir.Milutinovic 6
9.Nino Pekaric 5
10. Jozef Kizito 3
11.Stojcev 2
.Tumbasovic 2
.Sarac 2
14.Stosic 1

Evo,zavrsen je i prvi deo sezone.... pred vama je tabela u kojoj mozete videti kako smo ocenili ucinak nasih igraca.samo 14 igraca je skupilo bodove.Nemamo nijednog golmana na tabeli :lol: Kacara suveren,Djuric i Popovic su odlicno finisirali.Drakula se ubacio tu,sa mozda i najboljim odnosom minuti/bodovi.Za mene je najprijatnije iznenadjenje Buac,iskreno,nisam ocekivao da ce nakupiti toliko bodova.Najneprijatnije iznenadjenje je Stosic,ali i razumem,jer on i nema neku "vidljivu" ulogu u timu.Da cujem vas!?
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Voja wrote:[Najneprijatnije iznenadjenje je Stosic,ali i razumem,jer on i nema neku "vidljivu" ulogu u timu.
Pre bih rekao da je najneprijatnije iznenadjenje Djurovski od koga se ocekivalo da zameni Davidova i bude pravi vodja ekipe i plejmejker a (zasluzeno) nema ni jedan bod...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Pa najnepriajtnije iznenadjenje je Despot.Najvise se od njega ocekivalo,a malo je pruzio
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Buac je osvojio bodova koliko je dobio za celu proslu sezonu 8)
Pekaric, a posebno Djuric bi imali dosta vise da igraju neku popularniju poziciju.
Drakula me je prijatno iznendio,kao i Trivunovic i Popovic.

Neprijatno sam iznenadjem slabijim igrama Kizita,Stojceva i definitvno Tadic jer su to igraci za koje smatram da mogu mnogo vise od onog sto su prikazali.Tu bi dodao i Despotovica iako je pri kraju pruzio ,za mene licno, odlicne partije,ali da eto nije imao srece,nadam se na prolece da ce biti bolje.

Gojko Kacar - Dovoljno je.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

limanfkv wrote: Neprijatno sam iznenadjem slabijim igrama Kizita,Stojceva i definitvno Tadic jer su to igraci za koje smatram da mogu mnogo vise od onog sto su prikazali.Tu bi dodao i Despotovica iako je pri kraju pruzio ,za mene licno, odlicne partije,ali da eto nije imao srece,nadam se na prolece da ce biti bolje.

Gojko Kacar - Dovoljno je.
Sve se slažem, a za Despotovu igru na kraju sezone imam velike pohvale u smislu kvaliteta i napredka u njegovom učešću u igri.Mislim da je cena jedne takve promene i sazrevanja Ranka Despotovića kao igrača, člana tima, a ne individualca čiji je zadatak da iskoristi priliku i pobegne protivničkoj odbrani (bez učešća u stvaranju šanse drugima), plaćena golgeterskim postom.
Međutim, to je dobrodošlo Kačaru, koji je takvu situaciju velemajstorski iskoristio, sve do momenta dok nije i on počeo da razmišlja samo o golu( kao nekad Despot).E, sad kad sve te faze sazrevanja i iskustva prođu, obojica će biti oni STARI, ali daleko bolji, oplemenjeni novim kvalitetom.Zato mislim da ako obojica ostanu u Voši i na proleće, mnoge će iznenaditi svojom igračkom kompletnošću i GOLOVIMA, NARAVNO (oni, golovi, neizostavno moraju doći, jer sreća tada ne može od njih pobeći).
Tadić je moje strahovito razočarenje.Kad sam ga prvi put gledao u prvom timu, pomislio sam evo nama konačno pravog pleja.Kako je vreme teklo, utisci su bili sve gori, da na kraju danas mislim da nema potencijala ni za klupu Vojvodine.Nema pluća da istrči utakmicu, nema volju, nema borbenost, nema brzinu, nema visinu, nema čvrstinu, nema pas, nema dribling, nema šut, nema centaršut iz trka, ne ulazi u šansu, ne koristi napravljenu mu šansu, ne poštuje saigrača, ali zato ima isuviše bezobzirne prepotencije, nesvojstvene pravom sportisti.Nema danas fudbala bez trčanja.Kad savlada tu lekciju, mnoge ostale će brže apsolvirati i ispraviti.Mene je žestoko iznervirao ove jeseni, najviše zbog nezalaganja.To se u svetu profesionalcu ne toleriše.
Stojčev ima nešto, ali to NEŠTO ne može nikad isplivati na površinu fudbalskog mora, dok u glavi ne prelomi ključnu stvar: da je fudbal kolektivna igra koja može da istakne i pojednica, ali samo kao člana kolektiva.
Kiza, očigledno treba da igra beka i kad se tu ustali, vratiće stari sjaj.Mislim da Kizito jednostavno ne zna i ne može da iskoristi svoje kvalitete i prednosti na poziciji napadača, već samo u napadu iz drugog plana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Lista je veoma realna i odlično oslikava stanje na polusezoni. Kačar, Đurić i Buač su bili tri ključne karike Vošine igre i uz Popovića izneli najveći teret. Kačara ako ostane treba vratiti na njegovu staru poziciju. On je uvek bio igrač kod koga su naglašenije defanzivne sposobnosti, pravi "box-to-box midfielder". To naravno ne bi značilo da će prestati da trese mreže. Posle svega rekao bih da mu je ta napadačka pozicija više nametnuta. Zapravo, on je prvi sam "vukao" napred, kada nije bilo nikog drugog ko bi to uradio. Setite se početka sezone i utakmice protiv partizana, Rajevčeve genijalne zamisli da tokom celih priprema gradi igru na Lerincu. Posle toga trebalo je da prođe ceo avgust dok naša igra nije dobila sada već prepoznatljive konture. U tom periodu se Gojko sam nametnuo i pokazao da i na novoj poziciji može igrati uspešno, ali to ipak nije optimalno ni za njega ni za tim. Postignuti golovi su u većoj meri došli kao izraz te pozitivne težnje i borbenosti, a ne kao odraz golgeterskih kvaliteta.
U potpunosti se slažem sa onim što je Turija izneo u vezi Tadića, Stojčeva i Kizita.
Međutim, za mene je najneprijatnije iznenađenje što na tabeli nema Gorana Smiljanića. Dečko doživljava teške trenutke (nešto sam načuo iz (ne)pouzdanih izvora), a kako i ne bi. Dogodilo mu se ono što je najgore za mladog igrača - u kratkom periodu prvo je bio u centru pažnje, igrao finale Kupa, dao gol prvenac, da bi kasnije odjednom i bez razloga bio potpuno zaboravljen i bez razloga eliminisan iz ekipe. Treba odati priznanje "stručnjacima" koji su zaslužni za to, zaista iz godine u godinu prevazilaze sebe kada je u pitanju upropašćavanje mladih igrača. Ko zna gde bi i Kačar završio da Đumi nije imao hrabrosti da ga isforsira. Izvinjavam se, malo sam skrenuo sa teme, ali garantujem da u ligi nema nema igrača koji može da se meri sa Smiljanićem, takva brzina se retko viđa, stvarno ne mogu da verujem da niko od tih silnih trenera to ne primećuje. Daj Bože da na proleće neće biti prekasno za njegov povratak u velikom stilu.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Kacar - Tadic neverovatan kontrast :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Turija wrote: Kiza, očigledno treba da igra beka i kad se tu ustali, vratiće stari sjaj.Mislim da Kizito jednostavno ne zna i ne može da iskoristi svoje kvalitete i prednosti na poziciji napadača, već samo u napadu iz drugog plana.
Apsolutno se slazem iako sam skoro hteo da vidim Kizu na isturenijoj poziciji i .... video sam.Bolje na beka.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

limanfkv wrote:
Turija wrote: Kiza, očigledno treba da igra beka i kad se tu ustali, vratiće stari sjaj.Mislim da Kizito jednostavno ne zna i ne može da iskoristi svoje kvalitete i prednosti na poziciji napadača, već samo u napadu iz drugog plana.
Apsolutno se slazem iako sam skoro hteo da vidim Kizu na isturenijoj poziciji i .... video sam.Bolje na beka.
Niste vi krivi sto ste to pomislili ali je bilo i trenera koji su u to bili ubedjeni.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo,sedam dana pre pocetka nastavka prvenstva,molim nekoga od clanova foruma da preuzme na sebe vodjenje akcije "Igrac sezone" ili ce se ista ugasiti.... mislio sam u potpis da stavim jednu bitnu recenicu,ali je poptis trenutno nemoguce menjati tako da.... pozdravljam vas sve... citacu vas i dalje,a vi mene ne.... bez suvisnih pitanja molim!!!! ODGOVORA NEMA!!! Bilo mi je zadovoljstvo.... pozdrav za sve!!!!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Voja wrote:Evo,sedam dana pre pocetka nastavka prvenstva,molim nekoga od clanova foruma da preuzme na sebe vodjenje akcije "Igrac sezone" ili ce se ista ugasiti.... mislio sam u potpis da stavim jednu bitnu recenicu,ali je poptis trenutno nemoguce menjati tako da.... pozdravljam vas sve... citacu vas i dalje,a vi mene ne.... bez suvisnih pitanja molim!!!! ODGOVORA NEMA!!! Bilo mi je zadovoljstvo.... pozdrav za sve!!!!
E jebiga...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

PREDLOG

Post by Turija »

Voja je svojim razlozima iz kojih odustaje od daljeg vođenja rubrike ,,Igrač utakmice", bio dosta misteriozan, ali vrlo jasan da ne želi više da piše - bar neko vreme.

Ja bih predložio da taj posao nastavi da radi Radoya, naravno ako se se on slaže sa time, kao i ostali članovi našeg Foruma.

Takođe, mislim da je Radoye svojim postovima i aktivnošću apsolutno zaslužio da postane i Moderator ovog foruma.
Ima li ko protiv?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ljudi vrlo sam pocastvovan ali problem je nedostatak vremena. Priroda mog posla je takva da se nekad spori periodi kada sedim i ne radim nista pa trosim vreme viseci po forumima smenjuju sa totalnom ludnicom - jednostavno ne garantujem da mogu svaki put da budem 100% azuran povodom ovog glasanja ili moderisanja foruma.

Ako to nije problem, vrlo rado cu se prihvatiti obaveza ali da znate da ce mozda biti neophodno da mi neko drugi utrci i pripomogne. A ako jeste problem, onda je mozda bolje da se toga prihvati neko drugi a ja cu u dvakom slucaju da pomognem koliko vreme dozvoli...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Radoye wrote:Ljudi vrlo sam pocastvovan ali problem je nedostatak vremena. Priroda mog posla je takva da se nekad spori periodi kada sedim i ne radim nista pa trosim vreme viseci po forumima smenjuju sa totalnom ludnicom - jednostavno ne garantujem da mogu svaki put da budem 100% azuran povodom ovog glasanja ili moderisanja foruma.

Ako to nije problem, vrlo rado cu se prihvatiti obaveza ali da znate da ce mozda biti neophodno da mi neko drugi utrci i pripomogne. A ako jeste problem, onda je mozda bolje da se toga prihvati neko drugi a ja cu u dvakom slucaju da pomognem koliko vreme dozvoli...
Ja bih ti vrlo rado pomogao sto se tice ove akcije.Ovo mi je zaista najbolji topic na Forumu,ali sve to pod uslovom da ti postanes moderator,a ja ne,jer nemam zelju za tim.Moze li tako?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pa sta ja znam, ako vi mislite da je to dobra ideja... Nisam ja Radoman Bozovic da sam sebe kandidujem za funkciju :wink:
Post Reply