Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post by Turija »

Radoye wrote:Cestitke Emilu!
I ovde :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Vaši komentari...

Post by ssnigd »

Svaka cast Emile!!! Apsolutno zasluzeno!!!
Ovo je jedna od akcija za koju bi bila velika steta da propadne, a toliko godina traje. Morali bi malo vise promovisati da narod ucestvuje malo vise u istoj. Za pocetak postaviti link u temi Aktuelnosti, koja se trenutno jedina I cita maltene, kao sto je neko vec predlozio.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

ssnigd wrote: Za pocetak postaviti link u temi Aktuelnosti, koja se trenutno jedina I cita maltene, kao sto je neko vec predlozio.
Videcemo sta moze da se uradi po tom pitanju. :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Interesantna je trenutna tabela... Emil deluje kao siguran pobednik,ali opet... mi smo toliko zeljni golova da sam ubedjen da bi Eze sa 2-3 gola bez problema sustigao Emila.Fascinantan je bodovni ucinak Fofane,koji je za nas fudbal neko ime,i koji je imao poprilicnu minutazu
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Ono sto je meni najinteresantnije - Eze je uzeo vise pojedinacnih glasova od Emila (dobijao bodove u pocetku sezone kad smo relativno dobro igrali i pobedjivali i kad je dosta ljudi glasalo). Emil uglavnom dobija bodove kad slabo ljudi glasaju posle nekog loseg rezultata gde nas je spasao jos goreg poraza ili nam doneo bod. Trenutno ako racunamo glasove a ne bodove Eze je prvi sa 174, Emil drugi sa 162, iza njih Gojkov 119, Djuric 113, Sanicanin 112, ostali daleko iza (samo Djuricin sa 51 je preko 50).

Fofana sa 32 glasa ima samo 1 bod ali je po glasovima ispred Konea (26 glasa, 6 bodova) ili Veselinovica (30 glasova, 4 boda) iz istog razloga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Minja wrote:Pitanje je da li ove godine i treba da proglasavamo igraca sezone. Mi gledamo najgori od najgoreg fudbala koji je FKV ikada igra. U sezoni (85/86.) kada smo ispali iz lige, prstalo je na sve strane. Bili smo losi, ali smo igrali fudbal.

Ako se dobro secam, te sezone smo naneli ozbiljan poraz zvezdi. Niko nije ispoljio "dominaciju" i niko nas nije ponizavao i sazaljevao igrajuci sa pola gasa.

Ovo sada je za ne poverovati. Od sedam utakmica, ocekujemo sedam poraza. Da li je to normalno? Po meni, nije. Igrac sezone? U ovakvoj ekipi?
Pitanje: Da li je pravo vreme da za sledecu sezonu uvedemo malo rigoroznije kriterijume... predlog je da ostane sve isto samo da uvedemo i koeficijent ucinka kluba.... a to bi znacilo da tri najbolja igraca na mecu u slucaju neresenog rezultata kluba dobijaju bodove kao i do sada,a:
-u slucaju poraza da im se oduzima po jedan bod (tada bi najbolji dobio 2,drugi bod,treci nista)
-u slucaju pobede svakom se na ucinak dodaje po jos jedan bod (tada bi najbolji teoretski mogao skupiti i 5 bodova)

Mislim da bi ovaj dodatak doneo jos realniju sliku,samo je pitanje koliko je Radoye spreman da prihvati i ovaj deo!?
Generalno,moj glas je ZA sto se tice ovog predloga
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Ja sam napravio Excel tabele za sabiranje glasova, razna automatska racunanja i tome slicno sto mi umnogome olaksava posao vodjenja ove akcije, s tvojim predlogom Vojo to bi sve otislo u 3PM i morao bih ponovo dosta toga rucno da radim a za to jednostavno nemam vise vremena.

Ja bih recimo podigao granicu glasanja da se kolo racuna na 8 ili 10 glasova umesto sadasnjih 5, pa ako je utakmica bila sranje i ne mozemo da skupimo 10 ljudi koji imaju sta lepo da kazu o ucinku nasih igraca na njoj onda ni ne treba da uspe glasanje u tom kolu. Pa neka ne bude ni jedno uspelo glasanje ako smo tako jadni.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Radoye wrote:Ja sam napravio Excel tabele za sabiranje glasova, razna automatska racunanja i tome slicno sto mi umnogome olaksava posao vodjenja ove akcije, s tvojim predlogom Vojo to bi sve otislo u 3PM
Zato sam i pitao koliko bi tebi predstavljalo problem. Onda nastavljamo ovako... ne vredi podizati granicu,jer i ovako nas nema.... jos malo nece nas biti ni 5 za glasanje
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Voja wrote:ne vredi podizati granicu,jer i ovako nas nema.... jos malo nece nas biti ni 5 za glasanje
Bilo bi moj Vojo, samo kad bi bilo za cega da se glasa. Na kraju krajeva, glasanje je za najboljeg a mi u zadnje vreme imamo samo najmanje loseg. Kad ekipa zaigra fudbal bice i glasanja.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by Rabba »

Nama žurnal završio akciju za ovu sezonu :lol:

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/7 ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post by Radoye »

Pa dobro, bar nisu pogresili i proglasili stajaznam Milojevica :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Ne znam za vas,al ja sam ponosan na samu akciju,njeno trajanje,tradiciju,realan presek ucinka igraca,ispracenost u medijima,zao mi je samo sto nismo uspeli sacuvati pocetni elan i nastaviti sa dodelom pehara dobitnicima,al jbg... Hvala Radoye na ogromnom poslu koji radis,hvala svima koji ucestvuju u glasanju
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by Rabba »

Voja wrote:Hvala Radoye na ogromnom poslu koji radis
Ne volim svesno da se ponavljam, ali ovde moram. Bez ove akcije, lagano možemo da ugasimo forum i vratimo domen.

Kapa dole.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Radoye wrote:Glasanje nije uspelo.
Pomalo SRAMOTNO za mec na domacen terenu!!!!! Ali svakako zanimljiv podatak za analizu. Postavlja se pitanje koliko forumasa uopste ide na meceve Vose!? Ko su navijaci koji gledaju Vosine utakmice!? Da li je mec sa Javorom bio bas toliko ocajan!? Da li smo svi veliki pametnjakovici i jos veci lenjivci!? Milion pitanja bih mogao pokrenuti na osnovu te tri reci koje je Radoye napisao :evil:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post by Turija »

Vojo, nista cudno.
Ako si primetio na Forumu nam je pala cifra, najcesce, na jednocifrenu u ,,in total there are users online".
Ovako je bilo samo na pocetku bitasanja ovog foruma, pre 19 godina, kada smo jos pisali na dial up internet vezama.
Uz svo razocaranje, verujem da je protiv Javora bilo sasvim dovoljno posmatraca - forumasa da bar glasanje uspe.
Cak i Sever nije bio sablasno prazan, a Zapad je bio ocekivano popunjen, da glasanje lagano uspe.
Pogledaj samo koliko fali starih forumasa, tj sa punoletnim stazom.
Zasto, to bi vec oni morali da odgovore. Sve mi se cini da ko se na neki nacin priblizio Klubu i nekim Funkcijama je naprasno prestao da pise ovde?
Svaka cast Minji. Ostao je isti i posle 19 godina. :lala:
PS
Da li Klub ima pravo da snimak nasih utakmica okaci na You Tube?
Time bi mogli da ispratimo svaku utakmicu Vose i bez problema odrzimo ovaj topik. Omasovimo navijacki korpus i ovaj Forum.
E sad, izgleda, da nekome to nije u interesu, iako redovno pozivaju publiku na stadion?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply