Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Vaši komentari...

Post by ssnigd »

Bravo Radoye za tabele .

Okreni, obrni u izboru igraca sezone, uvek pobedi onaj sa najmanjim fluktuacijama tokom sezone. Na kraju, rezultat uvek bude realan shodno ucinjenom na terenu i dokaz da koliko god imali svoje favorite medju igracima ili igrace koje organski ne podnosimo, glasamo najobjektivnije moguce.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by slanobarac »

Moja tabela bi ovako izgledala:
1.Traore 24
2. Carević 23
3.UN 15
4. Čumić 13
5.NN 9
6. Zukić 8
7.Vitas 7
8.Baraye 7
9.Đorđević 7
10.V.Simić 6
11.Malbašić 5
12. Lazarević 5
13. Kabić 4
14. Busnić 4
15.Jeličić 4
16.N.Simić 2
17.Bjeković 1
18. Milosavljević 1
Prva četvorka je manje više ista a ja Topića nisam ni primećivao :o , V Simića jako malo i to se može pripisati mojim mišljenjem o njima dvojici. :mrgreen:
Kada bih skinuo bodove protiv partizana(1:4) koje sam sarkastično podelio onda bi samo Traore i Carević zamenili mesta.
Najviše prvih mesta su dobili:
Carević(5),
Traore(4),
Čumić(3),
UN(2),
Zukić(2),
Đorđević(2)........
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

ssnigd wrote: Fri Apr 14, 2023 9:04 pm Bravo Radoye za tabele .
Okreni, obrni u izboru igraca sezone, uvek pobedi onaj sa najmanjim fluktuacijama tokom sezone. Na kraju, rezultat uvek bude realan shodno ucinjenom na terenu i dokaz da koliko god imali svoje favorite medju igracima ili igrace koje organski ne podnosimo, glasamo najobjektivnije moguce.
Po stoti put cu napisati da sam ponosan na sistem bodovanja jer smatram da isfiltrira kvalitet samo tako. Znam da ima i drugih klubova u nasoj ligi ciji navijaci proglasavaju najbolje igrace na kraju sezone,ali zaista nikad nisam gledao na koji nacin ih oni biraju.Da l je to samo glasanje na kraju sezone ili kao nase tokom cele sezone.
Ono na sta sam jos ponosan je Radoye jer da nije njega... ali mora se odati priznanje i Podbari jer je odrzao akciju i glasanje u vreme najvecih lomova,i tako em je sacuvao akciju,em dao Radoyu sansu da pokaze da je najbolji covek da vodi ovako nesto
Image
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by 1892 »

Interesantno da 6 kola pred kraj, prva četiri mesta drže igrači koji su letos potpisali za nas (Čumić, Traore, UN, Carević). Gledano iz te perspektive možemo reći da je sportski direktor uradio dobar posao.
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by slanobarac »

1892 wrote: Wed Apr 26, 2023 8:10 am Interesantno da 6 kola pred kraj, prva četiri mesta drže igrači koji su letos potpisali za nas (Čumić, Traore, UN, Carević). Gledano iz te perspektive možemo reći da je sportski direktor uradio dobar posao.
Apsolutno. Jedino je uprava promašila sa trenerom ali nema sad povratka. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Voja wrote: Fri May 05, 2023 1:49 pm p.s.bas cu cim uhvatim malo vremena da izvucem neku meni zanimljivu statistiku vezano za nas dvojicu i glasanje,pa cu ti je poslati :mrgreen:
Evo uporedio sam glasanje kolege slanobarca i moje.Hteo sam da vidim ko je vise puta pogodio da mu se poklope sva tri nominovana igraca sa trojicom proglasenih na kraju kola. :mrgreen: I tu smo negde :cheers:

Trenutno sam 6 puta pogodio kompletno trojicu najboljih kao sto su izabrani u kolu. Recimo u drugom kolu glasao sam V.Simic 3 boda,Traore 2 i Baray bod i takav redosled bio na kraju kola kad Radoye sabrao.
Dok je slanobarac 5 puta pogodio.
U prvih 8 kola sam poveo 2:0,pa sam u 12.kolu postavio trojicu,a slanobarac napisao da se slaze sa mnom i tu smo oba pogodili pa je rez bio 3:1.
Do 17.kola slanobarac je izjednacio na 3:3 i sto je zanimljivo kod oba pogodtka je glasao pre mene.

U 1/16 finala kupa sam poveo 4:3

u 22.kolu slanobarac je izjednacio na 4:4 i ponovo je postavio glasove pre mene
u 24.kolu je ponovo postavio glasove pre mene ali ovaj put sam ja napisao da se slazem sa njim i oba smo pogodili 5:5
u 31.kolu sam poveo sa 6:5 sto je i aktuelni rezultat :cheers:

Al treba biti iskren i napisati da slanobarac nije glasao u 6 kola,a ja u 2,i da smo cesto imali ista tri igraca kao i u konacnom zbiru kola,al su kod nas bili drugacije rasporedjeni bodovi u odnosu na konacan ishod :)
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by slanobarac »

Ala me nahvali..... uobraziću se. :cheers:
Mislio sam da je razlika veća.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Vaši komentari...

Post by Deep Purple »

Koliko puta je glasao za Veljka Simića? To je ono što mene zanima :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri May 05, 2023 8:20 pm Koliko puta je glasao za Veljka Simića? To je ono što mene zanima :mrgreen:
Eeeeee sad. :mrgreen:
Dao sam mu jednom iz zezanja, to pamtim. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri May 05, 2023 8:20 pm Koliko puta je glasao za Veljka Simića? To je ono što mene zanima :mrgreen:
:mrgreen:
Evo kako je glasao :mrgreen:

2.kolo:
V.Simic
NN
Traore

3.kolo:
Traore
Baray
V.Simic

4.kolo:
---

6.kolo:
NN
Malbasic
Milosavljevic

7.kolo:
Djordjevic
N.Simic
Kabic

8.kolo
---

9.kolo:
Djordjevic
NN
Baray

10.kolo:
Carevic
Cumic
Traore

11.kolo:
---

12.kolo:
Traore
Carevic
NN

13.kolo:
Jelicic
Traore
V.Simic

14.kolo:
---

15.kolo:
UN
Busnic
Jelicic

5.kolo:
Carevic
Busnic
UN

16.kolo:
Carevic
UN
NN

17.kolo:
Cumic
Carevic
Kabic

1/16 finala:
N.Simic
Cumic
Traore

18.kolo:
Cumic
UN
Djordjevic

1/8 finala:
---

19.kolo:
---

20.kolo:
Zukic
Kabic
Traore

21.kolo:
Malbasic
Vitas
Cumic

22.kolo:
Traore
Vitas
Baray

23.kolo:
Carevic
V.Simic
Milosevic

24.kolo:
Zukic
Traore
Carevic

25.kolo:
Carevic
Zukic
Traore

26.kolo:
Cumic
Lazarevic
Baray

27.kolo:
Carevic
UN
Bjekovic

28.kolo:
Lazarevic
Traore
Carevic

29.kolo:
UN
Carevic
Traoore

30.kolo:
Vitas
UN
Cumic

31.kolo:
UN
Cumic
Milosevic

32.kolo:
Malbasic
Milosevic
Cumic

33.Kolo:
Cumic
Lazarevic
Antonijevic
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by slanobarac »

CIA snajka CIA. :mrgreen:
PS: Pošteno i po zasluzi. Na početku sezone kad je nešto i igrao je dobijao bodove. Posle odbijanja da ode u Rusiju je pao i izgubio moje poverenje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sat May 06, 2023 5:46 am CIA snajka CIA. :mrgreen:
:ugeek:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post by Voja »

Gledajuci protivnike do kraja sezone,rekao bih da Carevic ima veliku sansu da bude najbolji igrac sezone,sto bi smatram bilo porazavajuce
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by slanobarac »

Voja wrote: Thu May 11, 2023 3:00 pm Gledajuci protivnike do kraja sezone,rekao bih da Carevic ima veliku sansu da bude najbolji igrac sezone,sto bi smatram bilo porazavajuce
Po stoti put cu napisati da sam ponosan na sistem bodovanja jer smatram da isfiltrira kvalitet samo tako. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post by 1892 »

slanobarac wrote: Thu May 11, 2023 4:52 pm
Voja wrote: Thu May 11, 2023 3:00 pm Gledajuci protivnike do kraja sezone,rekao bih da Carevic ima veliku sansu da bude najbolji igrac sezone,sto bi smatram bilo porazavajuce
Po stoti put cu napisati da sam ponosan na sistem bodovanja jer smatram da isfiltrira kvalitet samo tako. :mrgreen:
Kada pogledam na trenutnu tabelu moram reći da ako Traore osvoji titulu igraĉa sezone, to će biti najnezasluženija titula od kad imamo ova glasanja. Iako ga lično gotivom i voleo bi da ostane kod nas i iduće sezone jer je veliki borac, definitivno mu fali taktičke potkovanosti, što nas je koštalo velikim brojem primljenih golova koji idu direktno njemu na dušu.
Come on you Reds!
Post Reply