Djakovic konacno u javnosti

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Djakovic konacno u javnosti

Post by Владика »

Svakakvi vetrovi duvaju ovom nasom ravnicom.Neki od njih ljudima donose dobro a ima i onih koji samo donose stetu.Na jednom od tih nevidljivih i stetnih vetrova doletela je i nova uprava.Dosli su ljudi za koje niko ne zna,koji nikad nisu bili u klubu(sem Mijica) a toboze imaju nameru da spasu staru damu srpsko-crnogorskog fudbala. Interesantno da nikad u javnosti nisu izneli plan spasavanja sem sto se Markovic proslavio sa biserom povecanja broja prodatih godisnjih karata.Cutali su, oterali su Smiljanica doveli su Pizona.Pizon je pobegao ali oni su i dalje mudro cutali.Oterali su Todica,za 0 ce otici i Cilinsek a oni su i dalje cutali.Nisu isplatili ni fudbalere pa cak ni masere i doktora a oni su i dalje cutali.U sredu navijaci su zaustavili blamazu i rekli su ti istim cutljivcima da odu ali gleda cuda cutljivi su popricali i nasli su zrtvenog jarca za sve lose sto se desava u klubu a to su navijaci.Gospodine Djakovicu u toj grupi za koje ste vi rekli da su huligani(mada ja tamo ne poznajem i jednog momka da je imao problema sa zakonom zbog huliganstva) su bili i ucenici i profesori i advokati ,inzinjeri,radnici i ako zelite da imate normalnu komunikaciju sa navijacima(ako vec nemate kucnog vaspitanja) morali bi ste odmah da pozovete uvek britko pero svih nasih proslih uprava Misu Gavrilovica i da se javno izvinite svim navijacima(mozda ste trebali da im se i zahvalite jer su dosli u sredu u 13h da gledaju kako njihov tim rasturaju veterani lemica).Danas ste cak i zapretili da cete uci u otvoreni obracun sa huliganima.Vidite za razliku od vas ja sam uz ovaj klub zadnjih dvadeset godina a koliko sam sam video a i po izvestajima policije F.K. Vojvodina nema problema sa huliganstvom.Mozda je navijanje za Vojvodinu tezak prekrsaj u vasim ocima jer znate da ova saka ljudi koja je uz klub prati svaki vas potez.Ono sto se dogodilo u sredu je samo posledica vaseg nemara i ne rada!Gde su bili redari i milicija?Da li smatrate da teranjem nasih najboljih igraca sticete poene u javnosti?Da ste neki direktor mozda ste trebali da udjete u dijalog sa tim ljudima da vidite zbog cega su ogorceni toliko navijaci.Sve u svemu da remiziram da se nesto ne naprezete na ovoj funkciji jer sigurno necete jos dugo biti u klubu.
Sramota i tuzno,prvo su veterani postali nepozeljni na stadionu,pa dugogodisnji radnici su dobili naziv provokatora a sada su i poslednji ljudi koji idu na stadion pocasceni su epitetima instrumentalisanih placenika koji su jos pri tome huligani!Medjutim dzaba vam sve, ovaj klub ce ziveti vecno ako nista drugo svi imamo primer Vimbldona a mozda je i to put kojim treba da krenemo!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

jedna slika - 1000 reci...
Image
PRIJATELJ

Djakovic konacno u javnosti

Post by PRIJATELJ »

Podbara,sta bi dao da mogu ovako lepo da napisem kao ti.Ali nazalost neznam a i vec mi je muka od pisanja.Dva meseca samo pisemo o jadu i cemeru i neznam da li vise ima svrhe pisati jer hvatam sebe u ponavljanju price a znam da su to nova desavanja.Znaci nista se ne menja.Ali to sve bas briga nase vajne direktore,oni ne reaguju.Znam dobro da svaki nas post procitaju i znaju za njega ali ih se to ne dotice.Ajd sto je Djakovic takav,ni ne ocekujem od vozaca Beogradskog GSPa da razume ovde ista osim svog interesa ali me cudi Mijic,covek kome je Vosa dala sve u zivotu.Covek je tako upao u semu i vec je poceo da pljuje po gradu Ljubeta i Deju Govedaricu jer je osetio da im od njih preti najveca opasnost i nastoji da ih udalji od kluba i natera da odu iz njega jer u svojoj kratkovidosti i neznanju misli da ce tako sacuvati direktorsko mesto.A nezna da je postao predmet sprdnje igraca koji se valjaju od smeha njegovim govorima i pricama pred igracima.A da ne govorimo kako je cenjen od predstavnika drugih klubova.Cuks mu je pratioc na gledanju utakmica a nek se seti koliko mu je ljudi prislo na utakmici Partizan-Viljereal.Izgledo je kao siroce na tribini.Svak se svakom javlja i pozdravlja a njega niko ne konstatuje.E sad su se ti __ i __ javili iz svojih rupa i udarili na ovo malo stvarnih zaljubljenika u klub.Ljudi treba sacekati sabor i najuriti ove bitange jer gore od ovoga nam ne moze biti a dotle cu se javljati sa novim informacijama iz Antalije jer jos u klubu ima ljudi kojima je stalo da se zna istina o desavanjima u klubu.Velika je verovatnoca da se Kizito nece vratiti a raspitajte se sa koliko je klub igraca otisao na pripreme.Sramota.Pozdrav.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Da li neko zna kada će biti taj nesrećni Sabor? Da li imate predloge koga postaviti na bitna mesta? Ako nemamo nikog da predložimo... bilo bi glupo rušiti, samo da bi se rušilo.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

BondNS wrote:Da li imate predloge koga postaviti na bitna mesta? Ako nemamo nikog da predložimo... bilo bi glupo rušiti, samo da bi se rušilo.
Svakako da bi to bilo glupo i u takvoj situaciji verovatno kobno za FK Vojvodina. Sa druge strane tesko da ce se neko posten i kompetentan staviti u takvu poziciju, ko zna sta bi ostalo sve za ovom upravom, sve sami minusi, ovo je isto ko politika, tj ovo jeste sportska politika. Npr svi znamo zasto nam drzava propada al niko nece da se ponudi da pomogne jer zna da bi postao pojedinac medju prljavom vecinom koja nikad ne bi otisla, bar postala manjina bez znacajnog uticaja, postao bi nepozeljan, marginalizovan, verovatno i ismevan i jedino sto bi mu preostalo je cinjenica da se bori za pravu stvar koja objektivno gledano nama obicnim smrtnicima nista ne znaci jer nista ne menja.
Bane

Skola

Post by Bane »

Minus je nasleđen. Ovi ga nisu napravili. Obećali su da će sanirati ali neznaju kako. To je problem. Na ovaj način bilo ko od nas može da bude i direktor i trener i sportski. Bez novca nema fudbala a ova gospoda to tek sada uče.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Za minus u kasi nisu krivi. Nasledili su ga.
Ali su krivi za sve druge minuse.
Krivi su za pizona, za Todica, krivi su za to sto Boskov kaze da ovo vise nije ona Vosa za koju je on igrao...
Teraju igrace, navijace, legende kluba, i jos nas zezaju sa ognjenovicem i onom budalom sto je sad u Kini.
Vosa nikad u istoriji nije bila ovoliko ponizena.
Zato Djakovicu, iako si mi prezimenjak, mogu da ti kazem samo jedno:
NAPOLJE!!!!

A koga umesto njih?
Mozda onaj Avramov sto je prosle godine bio direktor KK Nis Vosa. Doveo je Gurovica, Nemeta, Suputa...

Sto se Franciskovica tice, ne znam cemu panika. Covek je usao u fazon, odradi sam pripreme i bude najbolji.
Bane

Franc

Post by Bane »

Samo jos da ga namolimo posto lovu nemamo
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Sta misilite o Vislavskom, covek voli Vojvodinu i to stalno istice u svojim emisijama, al vec je jednom bio u fudbalu i to ne dugo, shvatio je brzo s kime bi trebao da radi, mozda ako bi on doveo neki svoj tim kolega, jedino sto voli da popije al Boze moj, to se radi pred kraj radnog vremena i posle istog i bar bi bio blizak velikoj vecini nas :lol:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Kontao sam i ja o Vislavskom. Setite se samo sta je napravio od naseg Odbojkaskog kluba... Od 150-200 ljudi protiv Rabotnickog u kvalifikacijama do 11.000 protiv Sislija. U FK se nije snasao, tj. nisu mu dozvolili da radi... Sudeci po njegovim rezonima i gostima koje dovodi mislim da bi on mogao da okupi tim sposoban da nas spasi bede. Vojvodini je najpre potreban neko ko ce da radi, a ne da laje po novinama i pljuje navijace. Nikad veci tekst u Zurnalu i to sve o "huliganima", a o stanju u klubu ni reci. Klasican primer skretanja paznje na neke druge stvari. Ne znam sta bi tek bilo da su razlupana sva kola ispred stadiona. A verovatno su navijaci krivi i za njihovu nesposobnost. A sto se tice minusa, nasledjenog nenasledjenog, nije to sustinska stvar. Stvar je u nacinu na koji se radi. Klub treba pre svega da drzi do sebe, da ga ne razvlace po novinama kojekakvi pizoni i njemu slicni, da na pripreme ne odlazi 17 igraca, da se prema svojoj deci ne odnosi klosarski, da bude sredina koja ce okupljati ljude oko sebe, a ne terati cak i svoje legende, koji su postali sinonim za Vojvodinu. Klub moraju da vode ozbiljni ljudi, koji znaju zanat i poznaju stvari u fudbalu, sportu, markentingu, ljude, koji uzivaju ugled i postovanje drugih, a ne oni cija je veza jedino ona da ga ne uhvate kondori u busu.
You'll never walk alone!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Mozda Viki i ne bi bio lose resenje, ali jedan se covek ne moze sam boriti protiv mafije. Verujem da bi nesto napravio kada bi eventualno dobio odresene ruke, ali to vec spada u domen SF.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Slavko

Post by slavko »

Vislavskog i Avramova ne poznajem licno,ali smatram da su svojim dosadasnjim potezima skrenuli paznju na ono sto malo uocimo kod ljudi-rad i rezultate.O Vislavskom ne treba trositi reci-OK Vojvodina je nas najveci klub u odbojci i 80 % uspeha je ostvareno pod njegovim patronatom.Avramov je od KK Vojvodine napravio po prvi put tim za respekt,tukli smo i Zvezdu i Partizan,sreca je nedostajala inace bi bili sampioni. Avramov na mesto predsednika UO,a Vislavski na mesto Gen.Direktora. Ljudi bi okupili dobru ekipu,sponzore,postenje bi na mala vrata pocelo da se vraca u nas voljeni klub.E sad -ne znam da li se njih dvojica uopste i poznaju,ali mislim da bi bili dobar tandem.Dosta je bilo mesetara koji prevashodno gledaju spostveni interes.Samo dovodjenje Pizona je cist primer.Nadam se boljim danima.
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Danas sam sahranio pradedu...

Nek mu je vecna slava i hvala...

Za reverom znacka FK Vojvodina...
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Duke, moje saucesce!
O Vikiju moze da se napise i kaze 10001 prica. Sta reci, covek je bio kralj u odbajkskom klubu ali lazna obecanja od ekonomsko-politickog vrha ovog grada su mu pomogla da se vrati prvoj ljubavi, nasem voljenom fudbalskom klubu.Viki je probao da na zdravim osnovama postavi odnose u klubu ali bura secerne vodice rasprsila je sve njgove planove i kao cunami udaljila ga od sportskih zbivanja.Zar je moguce da u jednoj demokratskoj zemlji jedan telefonoski poziv, jednog coveka moze nekome da zauvek zatvori vrata u svim sportskim klubovima.Da ponovim probajte da nabavite knjigu koju je Viki napisao ali koja se ubrzo nasla na indeksu zabranjeni knjiga nase novopecene elite(zanimljivo da su u njenom unistavanju ucestvovali i pripadnici veternickog klana?) u kojoj je sve jasno napisao sa originalnim dokumentima.Trebao bi Viki da se vrati jer mu je mesto u klubu(mada sam zbog njega prestao da idem na odbujku kada je presao u Jul). Verovatno i svu ovu agoniju naseg kluba je zapocela sa nekim pozivom iz nekog centra moci tako da nam bivsi sofer beogradskog gradskog busa sada soli pamet.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Jel bi ste progutali da nam se tim zove Vojvodina MB u slucaju da je rodic preuzme? Mislim, covek ima para, vec ima hajduk, al Vojvodina je Vojvodina...
Locked