DA ili NE?

Locked
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

DA ili NE?

Post by fruskogorac »

Postovani prijatelji pokrecem novi post. Ako nije u redu sto sam ga postavio, neka ga moderatori - administratori sajta "ugase". Dakle, moj novi post se odnosi na sefa strucnog staba NASE VOSE. Da se neponavljam, svi dobro znamo koliko je trenerskih imena NASA VOSA "potrosila" u zadnjih, recimo, desetak godina. Neka imena su bila bas VELIKA. Pitanje moje je: jeste li za ostanak Dzimija Marica ili pak da dodje novi sef STRUKE.
Uz svo duzno postovanje prema gospodinu Maricu / vise razloga imam za to postovanje prema ovom dobrocudnom, dobronamernom, iskrenom, ... COVEKU / moj glas dajem za Her Cigaretesa, tacnije Dragoslava Stepanovica. Zelim od vas da cujem iskrena misljenja, imena ...
NAPRED VOSA !!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ja sam za to da i Dzimi i Grubor odu (i da se nikad vise ne vrate) i da dovedemo konacno nekog pravog trenera.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Mislim da je sa Stepijem prica nazalost zavrsena, barem dok je ova uprava tu. Jer kad bi nakon onoga kako su se prema njemu DZUKACKI i SELJACKI onda poneli sada pristao da dodje, onda bi stvarno pao u mojim ocima. Ja Stepija smatram za jednog coveka od morala a takvi ne mogu olako da predju preko takve nepravde niti ce se hvatati u kolo sa svakakvima. A kakvi su oni sto su u stanju na takav nacin da prevare coveka nego - svakakvi???
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Da se vratimo na lekciju br. 1:
Dokle god drugi određuju sastav ekipe, dok se unapred zna ko mora, a ko ne sme da igra, potpuno je svejedno ko će biti trener, ili bolje rečeno "trener".
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Radoye wrote:Mislim da je sa Stepijem prica nazalost zavrsena, barem dok je ova uprava tu. Jer kad bi nakon onoga kako su se prema njemu DZUKACKI i SELJACKI onda poneli sada pristao da dodje, onda bi stvarno pao u mojim ocima. Ja Stepija smatram za jednog coveka od morala a takvi ne mogu olako da predju preko takve nepravde niti ce se hvatati u kolo sa svakakvima. A kakvi su oni sto su u stanju na takav nacin da prevare coveka nego - svakakvi???
колко ја знам, бата је испалио степија и довео љупка, а бата ваљда не обавља ниједну функцију у Воши (?)
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Tesko je reci, a da se ne razmotri pitanje - sta je alternativa? Glupo je da oteramo coveka samo zarad promena, a da dovedemo nekoga za koga ce se ispostaviti kasnije da je jos gore resenje. Maric definitivno nije briljirao ove polusezone, ali je tim imao par zapazenih partija pod njegovom komandom (0:1 na Marakani, 4:1 protiv Banata, 6:1 protiv OFK-e, oteta pobeda protiv partizana...) A trebalo bi ipak sacekati jos ova dva kola, da vidimo ipak hocemo li zadrzati to drugo mesto. Ako to ne uspemo (a imali smo 4 boda prednosti tri kola pred kraj), misljenja sam da ce se to prvo Dzimiju prebiti preko ledja.

offtopic: Sto se otvaranja ovog topika tice, cenim da nije bilo neophodno jer vec postoji jedan posvecen ovoj temi (Trener(i) FK Vojvodina). Mnogo je preglednije da u tom jednom topiku imamo pricu o svim trenerima koji prolaze kroz nas klub, pa ce i jednog dana moci da se lako ima uvid u reakcije forumasa na njihove postupke i taktiku tokom vremena (hronoloski), nego da se tema razvodnjava u vise topika. Sad, kako je - tako je, temu ostavljamo da zivi, ali molim forumase da ubuduce obrate paznju na slicne stvari.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

021 wrote:Da se vratimo na lekciju br. 1:
Dokle god drugi određuju sastav ekipe, dok se unapred zna ko mora, a ko ne sme da igra, potpuno je svejedno ko će biti trener, ili bolje rečeno "trener".
:!:
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nisam za Džimija.

Prebacite postove u topik "treneri FKV"...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Milan wrote:Nisam za Džimija.

Prebacite postove u topik "treneri FKV"...
a, postove zaista treba prebaciti, jer se nepotrebno rasplinjavamo, na istu temu, u više topika.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Turija wrote:
Milan wrote:Nisam za Džimija.

Prebacite postove u topik "treneri FKV"...
a, postove zaista treba prebaciti, jer se nepotrebno rasplinjavamo, na istu temu, u više topika.
Postovi prebaceni u odgovarajuci topik...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked