1/8 finala kupa: Vojvodina-Partizan

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

1/8 finala kupa: Vojvodina-Partizan

Post by Voja »

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 18 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3. Sasa Todic 9 bodova
4. Ivan Popovic 6 bodova
. Milan Belic 6 bodova
6. Milan Stepanov 3 boda
. Nino Pekaric 3 boda
. Dejan Govedarica 3 boda
9. Sasa Cilinsek 2 boda
10.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod


Dosao je red i na ovu utakmicu o kojoj se toliko vec prica od samog izvlacenja ovog para.Moram vam nazalost priznati da odavde krece dosta partizanovaca na nas stadion,nadam se da cu se jedini ja smejati po povratku kuci!!!
Voleo bih da igraci udju u ovaj mec opusteno,svesni da nemaju sta da izgube,ali zato svi mogu mnogo,mnogo da dobiju.Voleo bih da ponove igru kao protiv Sutjeske i da se vidi da je nas tim,zajedno sa njegovim navijacima,danas...
JEDNA VELIKA FAMILIJA!!!!

FORZA FCVOJVODINA!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: www.firma1989.com ()
Date: 10-27-04 12:05

MA DOBIJAMO IH 100% !!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 10-27-04 20:23

1.Franciskovic
2.Govedarica
3.Belic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: djole ()
Date: 10-27-04 21:29

1. FRANCISKOVIC 3 BODA
2. GOVEDARICA 2 BODA
3. BELI 1 BOD
INACE UTAKMICA JE BILA KATASTROFA


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: Totti ()
Date: 10-27-04 22:44

1.Pekaric
2.Franciskovic
3.Mandic

Moram napomenuti da sam se jako razocarao u Popa i Dragutinovica,jer je onaj Radovic pravio budale od njih kad je hteo i kako je hteo.Pekaric odlican,kao i uvek i svaki put je zaustavio Radovica kao i sve ostale po toj strani.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: Turija ()
Date: 10-27-04 23:47

S obzirom na okolnosti ne mogu ništa zameriti igracima.Ovog puta, cak ni slabu fizicku spremu.Odigrali su koliko mogu, a cuda se, ipak, retko dešavaju.
Nije mi teško izdvojiti samo najboljeg.BEZ DILEME PEKARIC.Uz koga on stane taj je odsecen igrac iz protivnickog napada.Na kraju kad je stao i u sredinu 16 erca umesto zamenjenog Stepija bio sam siguran da tu nema više kiksa.
Za sve ostale, u pitanju su nijanse, ko je na momente bio bolji:Govedarica, Franciškovic, Mandic, Belic ili samo u duel igri Stepanov, dok je u prostoru »plivao« zajedno sa Dragutinovicem i Cilinšekom.Zato je Bane i zamenuo Cileta i Stepija, jer su krivi za prva dva gola zajedno sa mlakim Govedaricom i Dunderskim koji nisu pokrivali prostor ispred našeg šesnaesterca.Tako su partizanovi igraci bili neometani mogli da naprave ciste zicere pred Todicem.
Sever je bio izvanredan, Istok me danas nije zanimao kao i onaj 30% partizanov i 20% zvezdin, što samo govori da taj procenat deklarativno voli Novi Sad, dakle do prilike kada to treba delom da pokaže. Nadam se da je nategnutih 50% zapada bilo uz Vošu.
Dakle, da ne dužim:
1.Pekaric
2.Govedarica zbog gola, velikog truda i poštenog odnosa
3.Mandic, zbog mnogo trcanja i pravilnog shvatanja savremenog fudbala, kao i nameštene pozicije Govedarici za utešni gol.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: ! (213.184.102.---)
Date: 10-27-04 23:58

Ocajna igra,ali opet....
1.Govedarica 3 boda
2.Belic 2 boda
3.niko ali ajde neka bude Pekaric 1 bod


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: podbara ()
Date: 10-28-04 13:46

Idemo dalje, trenutno smo na pet mestu i treba samo tako da nastavimo. Ako se sredi finansijsko stanje u klubu i dovedu par igraca ovaj tim ce biti za sam vrh!
1. Govedarica 3 boda(i to ne samo zbog gola)
2. Mandic 2 boda
3. Belic 1 bod


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: budababa ()
Date: 10-28-04 15:04

3 boda za Pekarica
2 boda za Govedaricu
1 bod Stepanov


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: KDA (212.200.107.---)
Date: 10-28-04 16:46

Govedarica 3
Pekaric 2
Belic 1


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: Voja ()
Date: 10-28-04 19:22

Ne znam,svi su mi bili mlaki...

1.Dejan Govedarica 3 boda (dao gol,u skoku nenadmasan,uklizavao (cak i Sasi Ilicu kod njihove korner linije,pred sam kraj meca),trcao... )
2.Dragan Mandic 2 boda (drago mi je kada vidim da igrac daje sve od sebe)
3.Ivan Popovic 1 bod (ista konstatacija)

I Dundjerski je bio jedan od boljih u timu,ali me nervira sto cesto blefira i non-stop pada.Jebiga,ovde ne sudi Kolina... Cak smo i treci gol primili zbog Ljubetovog "leta u prazno" na centru terena,ako ovako nastavi,bice to vosin Zlatko Vujovic!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: DEJAN (82.208.201.---)
Date: 10-28-04 19:37

sa turskog(partizanovog)sajta
-Mozda se nekom moze uciniti da smo danas lako dosli do pobede, ali samo mi i igraci znamo koliko je bilo tesko igrati po ovom vremenu i protiv takvog protivnika kao sto je odlicna i nezgodna Vojvodina. Utakmica je bila izvanredna, lepa za posmatranje i nadam se da je publika uzivala, jer je ispoljena i velika borbenost, iako napominjem da je bilo veoma toplo.
1.Govedarica
2.Pekaric
3.Franciskovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: Dejan (82.208.201.---)
Date: 10-29-04 14:10

Lista strelaca Vose:Sezona 04/05.

Ime i prezime
Ukupno
golova
U prvenstvu
U kup takmicenju

Marko Jovanovic
4 3 1

Ljubiša Dunderski
3 3

Ivica Franciškovic
3 3

Milan Stepanov
1 1
Milan Belic
1 1

Dejan Govedarica
1 1
Miroslav Grumic
1 1

UKUPNO
14
13
1


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kup meca (Partizan)!!!
Author: Voja ()
Date: 10-29-04 17:30

Posto igramo u ritmu sreda-subota-sreda,a i ja imam neke obaveze,upravo zatvaram glasanje za kup mec za partizanom.
Desilo se sta se desilo,ali ipak nije sve tako crno... mislim da smo izvukli dosta pozitivnih stvari iz ovog meca.Tesko je u porazu izglasati najbolje,ali nama je to i ovaj put uspelo.
Najbolji vosin igrac u mecu sa partizanom bio je:

DEJAN GOVEDARICA sa osvojenih 23 od mogucih 30 bodova,znaci da smo svi bili gotovo jednoglasni.

Tri nasa najbolja igraca na toj utakmici su bili:
1.Dejan Govedarica 3 boda
2.Nino Pekaric 2 boda
3.Ivica Franciskovic 1 bod

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 19 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3. Sasa Todic 9 bodova
4. Ivan Popovic 6 bodova
. Milan Belic 6 bodova
. Dejan Govedarica 6 bodova
7. Nino Pekaric 5 bodova
8. Milan Stepanov 3 boda
9. Sasa Cilinsek 2 boda
10.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Tabela nam pokazuje da npr. Franc igra konstantno i vredno skuplja bodove,da Ljube pada u formi,ali su Deki & Peki u usponu.Takodje je zanimljivo da se Todic sve manje boduje,znaci li to da odbrana dobro funkcionise ili...
Locked