Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od PelezinhoFkv »

Ne znam da li je neko postavljao ili ne, ali OVO JE GENIJALNO ! :cheers:

Ko voli Čvarkova, Torbicu i Boškića + voli fudbal = PRAVI FUDBAL ( prenose niže lige, uglavnom novosadske i sremske područne lige i sprdaju se sa svim mogućim, kao i uvek ) :thankyou:

https://www.youtube.com/watch?v=FGNIymA ... 5kDinxRA1Y
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=tja34RNmhOI[/video]
uh,uh,uh.... sav sam se najezio... Ja ovakve stvari jos od Kocare ne pamtim kod nas... Jedino je Zilic posle ponekad uspeo da iscupa na refleks
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Stexman »

Islandjani i njihov cuveni Vikinski poziv u borbu! Najezim se kad god cujem.
Vredi da se stavi ovde.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=BM6U1tmDjUA[/video]
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od kafe bagdad »

Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od ragazzi di Neoplanta »

Zašto očekivati da ta blentava organizacija reaguje na običan transparent, kada su ih na sraman način i ugurali na evropsko prvenstvo.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

Jos bolje pitanje: zasto FSS ne ulozi zvanicnu zalbu, onda UEFA mora da reaguje na neki nacin, hteli ne hteli?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Forza Voša »

„Hasta la Victoria Siempre!“
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Dragojlo »

Каква бравура моћног Селтика на Гибралтару... :rage: :deal:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Marcello »

Nešto mi govori da si na tiket stavio Seltik. Zaista iznenađenje, ali Kelti već duuugo nisu veliki klub.

P.S Bez jakih Rendžera nema ni jakog Seltika :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Dragojlo »

Прво 2+... :dedica: И двојку на Легију... :dance2:
Sima Strahota
Postovi: 74
Pridružio se: Sub Avg 04, 2012 7:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Sima Strahota »

Mentalitet prosečnog navijača crvenog blizanca je meni prosto fascinantan. Čitam malopre u trenucima dokolice komentare na nama najznačajniju vest danas, po popularnijim domaćim sajtovima tipa b92, mozzartsport, mondo...i prosto mi je neverovatno to mentalno stanje.

Recimo, opštepoznata "činjenica" na dotičnim sajtovima sada je da je Sampa protiv nas prošle godine igrala sa drugom postavom... Iz čega je l, proizlazi da su Italijani definitivno nezainteresovani za Ligu evrope, štaviše, za evrokupove. Kada se na to doda činjenica da su oni nas koji smo nakantali Sampu ostavili u ligi za xy bodova, pa neiskustvo ovih u Evropi, pa Katai, pa Kjevo 2002.-e... prođoše ih već lagano, igraju sa Viljarealom polufinale.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Marcello »

U suštini, sami su krivi što dozvoljavaju sebi da ih mediji ubede da su sila. Davno, još zimus, kad su "obarali galaktičke rekorde", govorio sam im da se ne lože, da će, tek, Evropa da valorizuje taj tim. I, kao što sam ja znao, a oni nisu - tras!

Ali, to je takav sklop, oni stvarno i dalje veruju da će protivnicima da klecaju kolena kad istrče na lažnu Marakanu. Neverovatno! Ne kontaju da se njihovog stadiona ama baš niko više ne boji, jer su današnji fudbaleri (oni ozbiljni) poput mašina. Jedino ko može da se ukenja od toga su ti njihovi poluigrači.

I tako, iz godine u godinu, stalno zaboravljaju poniženja i sebe ubeđuju u neke bajke...spominju neki Bari, neke nebuloze.

Crni su isti! Čista patetika.

Zato smo mi, Slaninari, u prednosti. Mnogo smo realniji, jer smo uvek bili i bićemo 13. prase ovde, i kod medija i u savezu i u svim sferama.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

Meni jos ludje njihovo iscudjavanje otkud nama veci euro-koeficijent od njih, a koga su to oni uopste pobedili u Evropi zadnjih par godina? Maltezane dvaput, Islandjane jednom, Beloruse jednom - i to je sve u zadnjih 5 sezona (ukljucujuci i ovu). Mi samo ove sezone imamo toliko pobeda, a za 5 sezona 15. Oni jos uvek zive Bari-Tokio i nikako da skapiraju da je to bilo pre celih 25 godina, a da su u medjuvremenu spali na go k***c (kao i uostalom i ceo domaci fudbal, ukljucujuci i nas) i jos uvek veruju u neku svoju velicinu i znacaj. Raduju se namestenim domacim trofejima i pobedama protiv svojih filijala, a cim izadju u Evropu raspadnu se kao mehur od sapunice...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od gospodinFKV »

Navijaci blizanaca sto se javljaju u komentarima na domacim portalima su vrsta za posmatranje. Krv ti isusovu kakva je to psihijatrija...

Najjace je kad krenu da se prepucavaju oko dugova - ''mi ne dugujemo 60 miliona, nego 45, a i sta vi javljate, dugujete 30...'', i ni jedni ni drugi ne kontaju koliko je to zapravo uzasno :dance2: PSI HI JA TRI JA
Odgovori