Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Turija »

Jeste li videli kako igra nepobedivi lider JSL, kad ne ,,pripreme" meč?
Baš me interesuje ,,drugo poluvreme".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Лампард
Postovi: 118
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 5:22 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Лампард »

https://www.youtube.com/watch?v=FGNIymA ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false; Ekipa iz DP ima novi serijal,pogledajte :thankyou:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1073130" onclick="window.open(this.href);return false;

:klanjanje: :cheers: :rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od limanfkv »

Slika

Ziveo fudbal
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Dejan »

Sve to dodje na svoje :)
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Milan »

:devil:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od gospodinFKV »

Njegovo velicanstvo - Bobadilja :dance2:
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od fraxmanutd »

Друловић рече да са Вошом вежбају за дуел са Швабама.
Добро су увежбали, нема шта :mrgreen: :rolll:
Банат цео, црвено бео!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od newnowapv »

Prljaviji i ogavniji klub od partizana ne postoji i tacka. Sinoc sam gledao utakmicu (malo me je sramota), ali iz jednog razloga, a to je da vidim kako ih nemci guze. Posle prvog gola sam se malo skenjao, nisam mogao da verujem da ce taj crni drzavni projekat da igra knockout fazu... Medjutim, posle 89 minuta gledanja sam konacno docekao ono zbog cega sam i poceo da gledam prenos. Radovao sam se i smejao, malo sam i promukao.
Da li sam ja normalan? Da se radujem ispadanju jednog srpskog kluba, neko ce se pitati. Kao za dobrobit srpskog fudbala! Jake vajde ima srpski fudbal od tih vestackih tvorevina... Ali me boli uvo, drago mi je da su ih spustili na zemlju, da ne slusam vise te ogavstine iz bg-a, kako ce se poigrati sa Vosom pa posle i sa nemcima.
Pise se po netu da su oni navijali za nas protiv Sampe, zasto mi protiv njih... Niko meni ne treba da navija za Vosu osim nas par stotina bolesnih sa stadiona i ostali kojima je Vosa u srcu.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

newnowapv napisao:Prljaviji i ogavniji klub od partizana ne postoji i tacka.
Postoji, eno im ga u neposrednom komsiluku. Ako ne bas prljaviji i ogavniji, ono barem jednako prljav i ogavan.
newnowapv napisao:Niko meni ne treba da navija za Vosu osim nas par stotina bolesnih sa stadiona i ostali kojima je Vosa u srcu.
:cheers: to je to! :lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Red Marquis »

Upalio sam tv juče 10 minuta pre kraja utakmice. Nemam naviku nikad da ih gledam u Evropi, sem kad očekujem guženje (gledao ih jedino u Bilbau ove godine). Kažem, upalih pred kraj, uveren da će se utronjati ko što se svi naši utronjaju kad je frka, a još preko puta Nemci...Scenario uvek isti sa tim šabanima. Nenaviknuti da ih ne tretiraju kao bele medvede i oni i cigani retko kad sa 11 igrača završavaju meč. Cela zgrada je čula moj usklik kad ga je Bobadilja uvaljao.

Imam i ja poznanike/drugare pogrešnog navijačkog uverenja, koji navijaju za nas kad igramo u Evropi. To me nikad nije sprečilo niti smanjilo mržnju prema ta dva kluba. Niti smo isti, niti ćemo to ikad biti.
Io odio Belgrado
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od recni galeb »

samo ih sada treba soliti. :D

u isti dan im godisnjica smrti franjoA i oni mu za smrtovdan sahranili jevropu. e to se zove paznja i saoscajnost! :mrgreen:
Korisnikov avatar
Лампард
Postovi: 118
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 5:22 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Лампард »

Slika

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Friend »

Partizani ili četnici,nemci ili partizani,da li će se više odlučiti šta su ? :mrgreen:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

Friend napisao:Partizani ili četnici,nemci ili partizani,da li će se više odlučiti šta su ? :mrgreen:
Nastavljaci "svetle" tradicije reprezentacije NDH.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori