Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Потреба за топиком "разно" је нагло скочила.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

Znaci cekam da se narednih godina Zbiljicu produzi mandat do makar 2035, pa da dovede Lalatovica kao trenera, i vrati Veljka Simica, da bude kapiten i nosilac ekipe.
Onda kupujem aparat za kokice i cekam komentare slanobarca :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Vlažni snovi, vlažni snovi...... :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Duplof »

Ćićarito Ernandez se vratio u svoj matični Čivas, u klub u kome su igrali njegov otac i deda. Eto, neka stoji ovo ovde iz poštovanja prema meksičkom velikanu, kao i porodici koja neguje tradiciju i ljubav prema svom klubu :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Savcic Luka »

Duplof wrote: Wed Jan 24, 2024 11:58 pm Ćićarito Ernandez se vratio u svoj matični Čivas, u klub u kome su igrali njegov otac i deda. Eto, neka stoji ovo ovde iz poštovanja prema meksičkom velikanu, kao i porodici koja neguje tradiciju i ljubav prema svom klubu :cheers:
:lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Ne znam gde bih stavio ovo, ali zelim da vas pitam na sta vas podseca opisivanje situacije u Bazelu (41.minut snimka) :)

Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Nadam se da kod nas neće biti baš takva situacija. Mi više ličimo na kvantašku pijacu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »



Kakva utakmica… Rijeka je za mene najinteresantniji tim za gledanje u ovom drugom delu sezone. Nadam se da će istrajati u borbi za titulu pored mnogo finansijski jačih takmaca. Jako dobro i pametno poslovanje imaju, još će ispasti da u liku Pjace imaju i najboljeg fudbalera u HNL-u i pored toga što Dinamo i Hajduk dovode razna poznata i velika imena.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

I energičnog trenera. Pratim ih, i nadam se da će njihovim blizancima skinuti titulu ispred nosa.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... deo/475197

Ovo je ono o čemu pričam, razlike u kvalitetu između ekipa u evropskom fudbalu nikada nisu bile manje - približnije.

Na stranu Dinamo, sistem, godine, kontinuitet i ostalo. Kvalitet je toliko sličan da se ističe samo desetak - petnaestak ekipa u evropi sve ostalo je tu negde, to je jedan od razloga zašto se ja zalažem za neku regionalnu ligu. Svejedno je da li igrao ligu konferencije ili ligu sa Mađarima i Rumunima. Uvoz fudbalera je u pitanju nema više ozbiljnih domaćih fudbalera koji drže kosture većih klubova po evropi, sada i nominalno manji ili finansijski slabiji klubovi lako priušte igrače iz Azije, Afrike itd…

Belgija, Slovačka, Češka, Austrija, Srbija, Hrvatska, Rumunija, Mađarska , Irska (da ne nabrajam sad) … Sve je to isti đavo, razlike u primanjima i u infrastrukturi. Najbogatije ekipe tih država mogu da pariraju kvalitetom ekipama iz donjeg i možda srednjeg doma liga petica i to bez ikakvih problema. Ovi iz donjeg doma engleske nabasaju silne strance pa da nisu oni ne znam koliko kvalitetniji od Slavie? Jesu kako da ne a pola Slavie u Češkoj reprezentaciji.

Tu su eventualno Holandija i Portugal most između petica i tih liga po kvalitetu. Eventualno Turska ali zbog finansija najviše.

Nije kod nas fudbal toliko loš koliko ljudi misle u odnosu na to koliko nemamo adekvatne uslove za igru.

Mislim generalno i svetski fudbal je nikad sličnijeg kvaliteta , ne daj Bože da postoji ta neka svetska liga, ne znam koliko bi se evropskih ekipa ne znam koliko fudbala naigralo protiv nekih najkvalitetnijih Japanskih, Meksičkih, Argentinskih, Brazilskih itd klubova. Ne računamo naravno mečeve tipa City vs Flumiense u finalu klupskih svetskih prvenstava ali bi Flumiense bez problema mogao da parira karikiram sad pa Evertonu.

EDIT: https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... deo/475196 :D

Ps. @Voja Al-Hilal bi pocepao 95% ekipa evropskog fudbala mada oni i nisu dobar primer :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Kakav penal za Dinamo u 94 min protiv Rijeke. A minut pre toga se Rijeki ne svida čist faul a trener Sopić im dobija žuti, cirkus.

Pa kažu gledaj fudbal…
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Deep Purple wrote: Sun Feb 25, 2024 5:59 pm Kakav penal za Dinamo u 94 min protiv Rijeke. A minut pre toga se Rijeki ne svida čist faul a trener Sopić im dobija žuti, cirkus.

Pa kažu gledaj fudbal…
Dinamo/Hajduk = Zvezda/Partizan.
Penal tačno onakav kakav se ovde blizancima služi. U prvom gleda VAR 15 minuta da ne bi isključio ovog iz Dinama, ovde odmah sve mu jasno.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Malopre u prici o fudbalu jedan kolega sa foruma i ja dodjosmo do toga da svaki od nas nabroji po jedno 20 igraca (nebitna pozicija) iz celog sveta koje smo voleli da gledamo i uzivamo u njihovim igrama, a posto je ovo topic o fudbalu, evo pozivam sve vas, neka svako napise 20-ak igraca koje je voleo. Cisto i da ih se prisetimo, a i obogatimo topic raznoraznim imenima :cheers:
Image
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

Voja wrote: Mon Feb 26, 2024 1:12 am Malopre u prici o fudbalu jedan kolega sa foruma i ja dodjosmo do toga da svaki od nas nabroji po jedno 20 igraca (nebitna pozicija) iz celog sveta koje smo voleli da gledamo i uzivamo u njihovim igrama, a posto je ovo topic o fudbalu, evo pozivam sve vas, neka svako napise 20-ak igraca koje je voleo. Cisto i da ih se prisetimo, a i obogatimo topic raznoraznim imenima :cheers:
Sadasnji ili mogu i bivsi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

N13 wrote: Mon Feb 26, 2024 1:43 am
Voja wrote: Mon Feb 26, 2024 1:12 am Malopre u prici o fudbalu jedan kolega sa foruma i ja dodjosmo do toga da svaki od nas nabroji po jedno 20 igraca (nebitna pozicija) iz celog sveta koje smo voleli da gledamo i uzivamo u njihovim igrama, a posto je ovo topic o fudbalu, evo pozivam sve vas, neka svako napise 20-ak igraca koje je voleo. Cisto i da ih se prisetimo, a i obogatimo topic raznoraznim imenima :cheers:
Sadasnji ili mogu i bivsi?
pa napisi imena 20 igraca koje si najvise voleo da gledas, nebitno ni ko su, ni kad su igrali, ni koja pozicija...
Image
Post Reply