Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Brick Liman »

gospodinFKV wrote:Plus je to Seltik. Seltik ima kredit da to radi i salje poruke. Mali klubovi iz jos manjih zemalja nemaju, pogotovo srpski koji imaju vec izgradjenu ''reputaciju'' zahvaljujuci blizanackom sljamu.

Pa je l' su Firmu onomad kaznili za dva ukrstena cekica kao ''fasisticki simbol'' protiv Vaduza, ako se ne varam...

Naravno, podrzavam akciju! Svaka im cast!

Ma uopšte ne razumete o čemu pričam.

Dok većina naših navijača razmišlja o tome kako da se očeše na račun kluba, ovi sami skupljaju pare klubu za kaznu. Nije tu bitno kakav je čiji standard.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

Ma ja sam se nadovezao na galebov post, a u smislu da je ta novcana kazna za politicku poruku tog tipa (tj. te pipave situacije tamo) prilicno mala, JER je to Seltik. Nasi ne da ne bi ni ovaj novac smislili, nego to ne bi bio samo taj novac, nego verovatno i nesto vise. Ne zato sto ''nas Srbe ne vole, ceo svet je protiv nas, buuu nato'', vec zato sto je politika uefe odvratna prema bilo kojoj maloj zemlji od koje se nece opariti, pa mogu da ostre ku*ac.

S tobom se apsolutno slazem. Odusevili su me. Jbg, to je Ostrvo :cheers:
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Stexman »

gospodinFKV wrote:Ma ja sam se nadovezao na galebov post, a u smislu da je ta novcana kazna za politicku poruku tog tipa (tj. te pipave situacije tamo) prilicno mala,
Pa nigde ne pise kolika je kazna. Tekst je malo konfuzan. Prvo kazu da skupljaju novac za kaznu, koja jos nije ni izrecena a zatim kazu kako ce taj novac uplatiti u neki fond sto znaci da nece ici za kaznu... Verovatno je prevodilac povukao malo vise Badelovog konjaka...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by limanfkv »

Koji crnjak na 4:30 kad osluskuje srce Nwanka Kanua :mrgreen:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by madda fakka »

Kad se setim tekme Celzi - Arsenal dok se PL prenosila na pokojnoj BK televiziji a Aca informacija i Vlada Mijaljevic bili komentatori. Posle Celzijevih 2:0, Kanu daje hetrik i naravno preokrece na 2:3. Aca informacija po postizanju treceg gola se prodere "TO KANU MAJSTORE!" :cheers: U tom Arsenalu sam gotivio samo Bergkampa, Kanua i naravno neprevazidjenog poslednjeg old school kostolomca Tonija Adamsa...
I Bog je Slaninar...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/tri-s ... ama/146465" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanina »

Ovako se čisti domaća tribina :mrgreen:

http://hooliganstv.com/willem-ii-hoolig ... 2-10-2016/" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/sirom-planete/3 ... e-za-zivot" onclick="window.open(this.href);return false;

Nase nesudjeno pojacanje se bori za zivot! Izdrzi :cheers:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by newnowapv »

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... ilu/147742" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne znam gde da postavim, ali moram da podelim sa vama... :smoker: :smoker:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Marcello »

Pravda za brata našeg! To je za ličnu upotrebu! Legalize it! :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

Fura se skoro tona na iskustvo, samo sto je uvek bio prespor...i kao igrac, i sad, kao ''igrac'' :mrgreen:
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Борчевац »

Можда то и није његово,можда је само нашао па покупио,да се не баци што се каже :D
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Neizlecivi »

:cekicanje:

http://www.mozzartsport.com/vesti/ruzno ... ala/147885" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Siti zabranio klincima šarene kopačke
Akademija Mančester Sitija zabranila je mladim fudbalerima da treniraju i igraju u kopačkama u boji.


Čelnici "Građana" insistiraju na upotrebi isključivo crnih kopačke kako bi nove generacije igrača ostale "na zemlji".

U Sitiju smatraju da će odluka o kopačkama dosta uticati na poštovanje među igračima koje sprema za Gvardiolin tima, te da će stvoriti "disciplinu i naučiti igrače šta znači predstavljati klub na i van terena".

"Nema ništa gore za mene kad vidim vrhunskog igrača koji nema manire niti poštuje druge ljude. Naravno da svako mora imati svoje mišljenje, ali moraš da poštuješ druge. Nije bitno da li razgovaraš sa čistačicom ili direktorom, tražimo jednako poštovanje. Želimo da ljudi predstavljaju Mančester Siti na pravi način, ne samo golovima u plavom dresu", rekao je Džejson Vilkoks, skoro imenovani čelnik trenera Sitijeve akademije.

"Građani" poslednjih godina dosta ulažu u svoju fudbalsku akademiju, pa za razliku od ranijih sezona sve češće su u timu momci koji su ponikli u mlađim selekcijama Sitija.

Prošle sezone je eksplodirao nigerijski napadač Keleči Ihenačo, a poslednji koji je stigao do prvog tima je 17-godišnji Brahim Dijas, koji je igrao protiv Svonsija u Liga kupu.

Pre nekoliko dana menadžer prvog tima Žozep Gvardiola je zabranio prvotimcima da koriste internet u trening kampu. Gvardiolin plan je da stvori snažniji timski duh, pa igrači zajedno ručaku u trening kampu.
Uh, da se ja pitam, svi omladinci bi nosili crne kopacke, bili osisani ko regruti Crvene Armije a tetovaze bi im peglom skidao! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply