Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Ja ovo ne bih nikad gledao, izašao bih sa stadiona. Ovako igraju veterani rekreativci.
A da ne pričam o Jeličiću, Lazareviću, Bukincu i Giorbelidzeu........da ovako igraju. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

@slanobarac, ne govorim o celom videu, preterali su. Vec mako su izasli na kraj u trenutku kada 5 puta jaca ekipa od njih vrsi presing... znaci dok nisu presli pola terena.
Uvek cu pre gledati da se pas igrom predje na polovinu protivnika, nego bunarenjem sto se kod nas radi.
A zapravo tu nema preterane nauke, sve je stvar dobrog kretanja bez lopte. Mene vec godinama kod nas nervira sto samo igrac koji ima loptu trci, ostali stoje i gledaju ga sta ce uraditi sa loptom.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

@slanobarac
To vidjeno na klipu, uopste, nije lako izvesti ( nasi bi pogresili posle treceg dodavanja i u nekriticnim situacijama, sto je dobro definisao Ranko kao neiznudjene greske).
Ako ti igraci ovo mogu izvesti, oni sigurno jos bolje mogu i drugacije ( da se ne izlazi sa stadiona).
Po meni, ovo je bila kratkotrajna demonstracija moci, na konto Sitijeve igre.

Zanimljiv je i tekst objavljen na Mozzartu. Puno slicnosti sa Vosom od osnivanja Atletika, do trofeja, lokalpatriotizma, identiteta..ali i sa dosta razlike, npr. dobar odnos uzmedju navijaca regionalnih takmicarskih klubova, broj trofeja, evropskih i domacih, da se mogu lepo i uspesno spojiti biznis i fudbal itd, itd...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nja/471714
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

N13 wrote: Sat Jan 13, 2024 1:54 pm A zapravo tu nema preterane nauke, sve je stvar dobrog kretanja bez lopte. Mene vec godinama kod nas nervira sto samo igrac koji ima loptu trci, ostali stoje i gledaju ga sta ce uraditi sa loptom.
:deal: :lala:
O ovome trubim godinama. Kod nas kad smo u posedu lopte samo jedan igrac na terenu igra a 10 statiraju. U modernom fudbalu to odavno vise ne prolazi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

N13 wrote: Sat Jan 13, 2024 1:54 pm A zapravo tu nema preterane nauke, sve je stvar dobrog kretanja bez lopte. Mene vec godinama kod nas nervira sto samo igrac koji ima loptu trci, ostali stoje i gledaju ga sta ce uraditi sa loptom.
+1
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Radoye wrote: Sat Jan 13, 2024 3:42 pm
N13 wrote: Sat Jan 13, 2024 1:54 pm A zapravo tu nema preterane nauke, sve je stvar dobrog kretanja bez lopte. Mene vec godinama kod nas nervira sto samo igrac koji ima loptu trci, ostali stoje i gledaju ga sta ce uraditi sa loptom.
:deal: :lala:
O ovome trubim godinama. Kod nas kad smo u posedu lopte samo jedan igrac na terenu igra a 10 statiraju. U modernom fudbalu to odavno vise ne prolazi.
Stoje, jer nemaju dovoljno kondicije, a i imaginacije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Sat Jan 13, 2024 8:57 pm
Radoye wrote: Sat Jan 13, 2024 3:42 pm
N13 wrote: Sat Jan 13, 2024 1:54 pm A zapravo tu nema preterane nauke, sve je stvar dobrog kretanja bez lopte. Mene vec godinama kod nas nervira sto samo igrac koji ima loptu trci, ostali stoje i gledaju ga sta ce uraditi sa loptom.
:deal: :lala:
O ovome trubim godinama. Kod nas kad smo u posedu lopte samo jedan igrac na terenu igra a 10 statiraju. U modernom fudbalu to odavno vise ne prolazi.
Stoje, jer nemaju dovoljno kondicije, a i imaginacije.
Ne nego nemaju taj kvalitet, kretnja bez lopte je kvalitet.

Nije Gvardiola promenio toliki broj igrača Sitija zbog razlike u suvom kvalitetu već zbog tih nekih kvaliteta koje neki igrači poseduju a neki ne.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Evo dve Nebojsine emisije koje komotno mogu pod temu: "Kako se nekad voleo fudbal i klubovi za koje nastupas"



Ovaj drugi video je vise da se covek opusti, uziva i zaboravi na sve probleme :mrgreen: :cheers:

Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Stexman »



Gledao sam desetak puta i oplakao sam isto toliko... nadam se da mi necemo biti tako losi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Stexman wrote: Fri Jan 19, 2024 8:13 pm Gledao sam desetak puta i oplakao sam isto toliko... nadam se da mi necemo biti tako losi.
:rolll: Sjajno!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Stexman wrote: Fri Jan 19, 2024 8:13 pm

Gledao sam desetak puta i oplakao sam isto toliko... nadam se da mi necemo biti tako losi.
Мислим да видео кружи већ годину и сваки пут ме орасположи.
Savcic Luka
Posts: 330
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Savcic Luka »

Radoye wrote: Sat Jan 13, 2024 3:42 pm
N13 wrote: Sat Jan 13, 2024 1:54 pm A zapravo tu nema preterane nauke, sve je stvar dobrog kretanja bez lopte. Mene vec godinama kod nas nervira sto samo igrac koji ima loptu trci, ostali stoje i gledaju ga sta ce uraditi sa loptom.
:deal: :lala:
O ovome trubim godinama. Kod nas kad smo u posedu lopte samo jedan igrac na terenu igra a 10 statiraju. U modernom to odavno vise ne prolazi.
Isto kao oni fizikalci na ulici, jedan kopa, trojica ga gledaju :mrgreen:
Turija wrote: Sat Jan 13, 2024 1:54 pm
Zanimljiv je i tekst objavljen na Mozzartu. Puno slicnosti sa Vosom od osnivanja Atletika, do trofeja, lokalpatriotizma, identiteta..ali i sa dosta razlike, npr. dobar odnos uzmedju navijaca regionalnih takmicarskih klubova, broj trofeja, evropskih i domacih, da se mogu lepo i uspesno spojiti biznis i fudbal itd, itd...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nja/471714

Hvala na linku. Tekst je odličan. Kao baš klinac, pre 90-tih, smo živeli tamo dve godine. Baski su preponosni, a istovremeno tako gostoljubivi. Da, Atletiko Bilbao je fenomenalan. To je prvi klub koji sam zavoleo. Sećam se da užasno nisam voleo Real, mada nisam kapirao mnogo, ali svi su tako, pa i ja :)
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Можемо ли и ми овако нешто

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/prem ... -hajdukov/
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

Ima vec rasprava vezana za ovo u Marketing temi, jer sam vecao da li da okacim to ovde ili tamo. :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

gospodinFKV wrote: Sat Jan 20, 2024 11:48 am Ima vec rasprava vezana za ovo u Marketing temi, jer sam vecao da li da okacim to ovde ili tamo. :mrgreen:
Опрости, нисам стигао да погледам онај промо видео. Свака част и за довођење и промоцију.
Post Reply