Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Mar 29, 2024 1:20 am Bas specifican sagovornik... Ko voli fudbal iz stare Juge mislim da vredi poslusati. Rekao bih da se ovakvi nastupi ne vidjaju bas cesto

Pogledao sam.
Veliku porodicnu tragediju je ima Hadziabdic. I pored svega, smogao je snage da ostane covek. Bio je spreman da iznese istinu. Sigurno ga je to opterecivalo, svih ovih godina.
Steta sto Nebojsa Petrovic nije to bolje iskoristio. Nekako je bezao od te teme, a dobro bi bilo da se zna sto vise o tome. Jer, bez celokupne istine, ne mozemo izaci iz zabluda i na pravi put.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9705
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Mar 29, 2024 8:16 pm
Pogledao sam.
Veliku porodicnu tragediju je ima Hadziabdic. I pored svega, smogao je snage da ostane covek. Bio je spreman da iznese istinu. Sigurno ga je to opterecivalo, svih ovih godina.
Steta sto Nebojsa Petrovic nije to bolje iskoristio. Nekako je bezao od te teme, a dobro bi bilo da se zna sto vise o tome. Jer, bez celokupne istine, ne mozemo izaci iz zabluda i na pravi put.
Prvo sto moram da kazem da mi je uvek drago kada neko pogleda podcast koji izdvojim. Znam da ih cesto postavljam da ih je mozda i previse, verovatno nekad budem i u zabludi, jer ako se meni nesto ucini kao kvalitetan materijal ne znaci da ce se dopasti i drugima, pa mozda i smaram ljude, al jbg.
Meni je nestvarno da tog coveka tolike godine bole neke cinjenice, a nije imao priliku da ih nekom prezentuje. Sto se Petrovica tice, ne smatram ga krivim iz dva razloga, em tip emisije nije zamisljen za takvu vrstu razgovora, em je novinar saveza, verovatno u podsvesti mora da selektuje neke stvari. Ali mislim da bi zaista bila fenomenalna emisija u kojoj bi Mili imao priliku da kaze sve sto ga muci. Kupio me covek onim obrazlozenjem kako nikad nije hteo da nasrne na Savicevica
Image
CRD FCV
Posts: 1614
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Tadićev gol karijere? Kapiten Orlova matirao golmana sa pola terena! (VIDEO)
https://24sedam.rs/sport/fudbal/293193/ ... g5UQGXorcg
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9705
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Evo dotakao se Rade i Vose (na oko 42:30) i mislim da ce posle ovog biti banovan na ovom forumu :mrgreen:

Image
ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ssnigd »

Ja sam video Boska kao voditelja da prica o sportu i to bi bilo to :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3862
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Thu Apr 04, 2024 10:52 pm Evo dotakao se Rade i Vose (na oko 42:30) i mislim da ce posle ovog biti banovan na ovom forumu :mrgreen:

Rade Bogdanović je klasičan starletan i populista i moje mišljenje ne zasnivam na ovome što je rekao o nama.

Sve zna i u sve se razume.

Čovek ako je i izgubio te milione u Olimpiji on je izgubio svoje milione.

Opljuje Mandarića i u sledećoj rečenici reče fenomenalni Čukarički.

Neka se drži partizana i Željezničara i neka priča o njima.

Takmiči se sa čovićem ko će u više tv programa da se nađe i gostuje.

Mi sve da smo doveli odnosno da nas je Roman Abramovič preuzeo da li neko misli da bi on rekao nešto pozitivno o nama?

Eto Hajduk politički klub a Dinamo ipak nije vodio ga Mamić :mrgreen:

Što ne pohvali i tvorzića i onako nema neke prevelike razlike između njega i Maminja, modus operandi im je jako blizak.

I onako su Mamić i tvorza u jako prisnom odnosu “ja tebi vojvodo, ti meni serdare”

Da mi gledamo u svoje dvorište i da radimo kako treba u sklopu svojih mogućnosti a sa strane i onako neće niko reći neku lepu stvar o nama.
Cane
Posts: 1031
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Cane »

Bogdanović se pre svega trudi da bude zabavljač pa otuda i njegove često šarlatanske i potpuno neobavezujuće izjave. To mu je izbor i tako ga treba i shvatati, svakako ga mnogo ljudi i ne uzima za ozbiljno zbog toga.

Što se tiče poređenja blizanaca s drugim klubovima, trebao bi prvo zauzeti stav da li je za sve važno to pravljenje gubitaka o kojem govori u vezi Olimpije, pa ako jeste onda blizance nikako ne može ni nazivati fudbalskim klubovima, a ne glorifikovati ih i proglašavati za uspešnije od svih ostalih.
Oni zaista jesu svetlosnim godinama ispred svih ostalih, ali prvenstveno po razmerama i modalitetima kriminalnog delovanja koje na žalost ne nanosi štetu njihovim upravljačima ili podržavaocima nego praktično celoj državi koja decenijama pokriva te i takve njihove "uspehe". Daleko im lepa kuća, a svakako i ovakvim "expertima" koji u tome ne vide ne vide ključni problem nego nekakve uspehe.
ДушанФ89
Posts: 53
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ДушанФ89 »

@Дип слажем се с тобом у свему овоме што си рекао о Богдановићу, једино се не слажем да су творза и Мамић исти. У ствари јесу на неки начин обојица су хохштаплери, али Терзић да је на челу Динама, ови би били у најбољем случају у рангу Истре или Вараждина. Мамић је ипак продао Луку Модрића за 20 милиона, Гвардиола исто тако, својевремено Ивицу Илића и да не набраја било их је много. Окосница њихове репрезентације су махом бивши играчи Динама. Са друге стране творзић не зна ама баш ништа осим да троши државне паре које му Вучић убацује и шаком и капом, а и тад 90 % промаши, зашто стварно треба посебан дар. Али као ограниченој особи ни то му није довољно па Вучић мора да му намести првенство и то буквално једно 95% утакмица. Окосницу наше репрезентације чине углавном партизанова деца која су отишла врло рано, или никад нису ни стигла до првог тима, затим по који играч Војводине ,Костић из Крагујевца и играчи који су рођени у иностранству. А чак и кад творза путем претњи убаци неког бившег Звездиног играча тај постане тема спрдње. А ове играче које је он наводно продао за неке велике паре су патка новинарска најобичнија, не би ли се прикрило одакле се звезда све финансира.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Thu Apr 04, 2024 10:52 pm Evo dotakao se Rade i Vose (na oko 42:30) i mislim da ce posle ovog biti banovan na ovom forumu :mrgreen:

Nije mnogo pričo o Vojvodini, a to što je reko sve stoji.
Savcic Luka
Posts: 341
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Savcic Luka »

churguzijanac wrote: Sat Apr 06, 2024 11:41 pm
Voja wrote: Thu Apr 04, 2024 10:52 pm Evo dotakao se Rade i Vose (na oko 42:30) i mislim da ce posle ovog biti banovan na ovom forumu :mrgreen:

Nije mnogo pričo o Vojvodini, a to što je reko sve stoji.
Sarajlija dođe negde, kaže ponešto i pametno, ali uglavnom lepo laprda pa se ljudi lože da nešto zna i da je pametan.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3862
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

“Cim pomisle da znaju i mogu rutinski, sa manje borbe, kretanja i trcanja stigne kazna. A generalno, sve ekipe iz gornjeg doma su u svim navedenim elementima bolji od nas. Nazalost, da se na zanosimo. Malo imamo kvalitetnog kadra u timu i za vrh domace lige. O Evropi da ne govorim.”

Prosečan navijač Tsc-a posle meča sa Čukaričkim.

Ps. @Turija morao sam da se našalim na tu temu. :cheers:

Generalno razlike u kvalitetu između Tsc-a, Čukaričkog i nas su gotovo minimalne. Ali je razlika kontinuitet, strpljenje, popunjenost ekipe i kakvi profili fudbalera igraju i odgovaraju treneru za njegovu zamisao igre. Lazetić je odradio nekoliko prelaznih rokova i dovodio ono što mu treba za njegovo viđenje fudbala i ono što želi da mu ekipa igra i to je razlika.

Opet mislim da smo i bez svega gore navedenog bolji od Čukaričkog makar i u nekom manjem opsegu ali smo bolji.

@DusanF89

Nisi me razumeo za tvorzu, postoji razlika između njiih ali su generalno isto. Nemoj da se zavaravaš da tvorza ne zna fudbala, taj se jako dobro razume samo zadatci iz vrha države su im drugačiji. Mamić je dobijao 20 mil eur po sezoni od grada Zagreba i to je činjenica koja je Mamiću omogućivala nesmetano funkcionisanje. Zamisli ti svet u kojem Vojvodina ima pet miliona od grada Novog Sada recimo na sad ovu finansijsku situaciju? A ne 20m. Znaš li ti šta bi mi sve mogli da uradimo sa dodatnih pet miliona? Što za organizaciju kluba što za igrački kadar.

Hoću samo da kažem ko god misli da je Mamić fudbalski doktor a tvorza ne zna ništa, vara se. Isti su to igrači, jedan i drugi imaju sinove u klubu, koji tu nešto menadžerišu, vrte, petljaju. Ko zna koliko su novca u džepove strpali što njima, što državnim službenicima.
I imaju jednu zajedničku stvar i jedan i drugi su bili na interpolovoj poternici. Samo Mamić ima našu “naklonost” jer je malverzacije pravio u susednoj državi a ne kod nas pa ne vidimo takve stvari ali čitamo o silnim milionima koje je doneo Mamić svojim prodajama u klub.

To je kao da ja ne znam pa pohvalim tvorzu što je prodao Erakovića, Mijatovića i Nedeljkovića kombinovano za 23.6 mil.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Sun Apr 07, 2024 9:02 am “Cim pomisle da znaju i mogu rutinski, sa manje borbe, kretanja i trcanja stigne kazna. A generalno, sve ekipe iz gornjeg doma su u svim navedenim elementima bolji od nas. Nazalost, da se na zanosimo. Malo imamo kvalitetnog kadra u timu i za vrh domace lige. O Evropi da ne govorim.”

Prosečan navijač Tsc-a posle meča sa Čukaričkim.

Ps. @Turija morao sam da se našalim na tu temu. :cheers:

Generalno razlike u kvalitetu između Tsc-a, Čukaričkog i nas su gotovo minimalne. Ali je razlika kontinuitet, strpljenje, popunjenost ekipe i kakvi profili fudbalera igraju i odgovaraju treneru za njegovu zamisao igre. Lazetić je odradio nekoliko prelaznih rokova i dovodio ono što mu treba za njegovo viđenje fudbala i ono što želi da mu ekipa igra i to je razlika.

Opet mislim da smo i bez svega gore navedenog bolji od Čukaričkog makar i u nekom manjem opsegu ali smo bolji.

@DusanF89

Nisi me razumeo za tvorzu, postoji razlika između njiih ali su generalno isto. Nemoj da se zavaravaš da tvorza ne zna fudbala, taj se jako dobro razume samo zadatci iz vrha države su im drugačiji. Mamić je dobijao 20 mil eur po sezoni od grada Zagreba i to je činjenica koja je Mamiću omogućivala nesmetano funkcionisanje. Zamisli ti svet u kojem Vojvodina ima pet miliona od grada Novog Sada recimo na sad ovu finansijsku situaciju? A ne 20m. Znaš li ti šta bi mi sve mogli da uradimo sa dodatnih pet miliona? Što za organizaciju kluba što za igrački kadar.

Hoću samo da kažem ko god misli da je Mamić fudbalski doktor a tvorza ne zna ništa, vara se. Isti su to igrači, jedan i drugi imaju sinove u klubu, koji tu nešto menadžerišu, vrte, petljaju. Ko zna koliko su novca u džepove strpali što njima, što državnim službenicima.
I imaju jednu zajedničku stvar i jedan i drugi su bili na interpolovoj poternici. Samo Mamić ima našu “naklonost” jer je malverzacije pravio u susednoj državi a ne kod nas pa ne vidimo takve stvari ali čitamo o silnim milionima koje je doneo Mamić svojim prodajama u klub.

To je kao da ja ne znam pa pohvalim tvorzu što je prodao Erakovića, Mijatovića i Nedeljkovića kombinovano za 23.6 mil.
Znam sta si hteo da kazes, ali se ne slazem. Mamic se razume u fudbal i prodaje igrace koji veoma dobri i dovodi zaista talente koje je spreman i da plati. Ne mozes porediti Modrica, Da Silvu, Olma, Brekala i jos mnoge i njihove karijere sa muljatorskim prodajama terzica. Obojica su imala mehanizme, ali Mamic je imao sistem da se dovedu i razrade talenti pre prodaje, a ovaj cigan samo uzme neki novac i onda ih nema vise nigde.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3862
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

@Djisa

tvorzu ne treba ocenjivati na taj nacin samo kroz prizmu zvezde, pogledaj sta je on igraca izbacio u Ofk Beogradu koji su kasnije napravili jako dobre karijere. Mamić jeste napravio vrhunski sistem u Dinamu koji i dan danas ubira plodove njegovog rada, pogotovo je Hrvatska reprezentacija imala dobiti od svega toga, možda grešim ali ja ne volim ni jednog a ni drugog i posmatram ih na sličan način.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9705
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Apr 07, 2024 9:02 am “Cim pomisle da znaju i mogu rutinski, sa manje borbe, kretanja i trcanja stigne kazna. A generalno, sve ekipe iz gornjeg doma su u svim navedenim elementima bolji od nas. Nazalost, da se na zanosimo. Malo imamo kvalitetnog kadra u timu i za vrh domace lige. O Evropi da ne govorim.”

Prosečan navijač Tsc-a posle meča sa Čukaričkim.

Ps. @Turija morao sam da se našalim na tu temu. :cheers:

Generalno razlike u kvalitetu između Tsc-a, Čukaričkog i nas su gotovo minimalne. Ali je razlika kontinuitet, strpljenje, popunjenost ekipe i kakvi profili fudbalera igraju i odgovaraju treneru za njegovu zamisao igre. Lazetić je odradio nekoliko prelaznih rokova i dovodio ono što mu treba za njegovo viđenje fudbala i ono što želi da mu ekipa igra i to je razlika.

Opet mislim da smo i bez svega gore navedenog bolji od Čukaričkog makar i u nekom manjem opsegu ali smo bolji.
Malopre pogledah izvestaj, realno trebalo je biti 3:0 za TSC. Golman se razbranio
Image
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Atletik Bilbao uzeo Kup kralja - prvi trofej nakon 40 godina. Bila je milina gledati igrače i navijače kako slave. Pogotovo igrače, gde se videlo kako žive za klub. Da su bile druge okolnosti, tako bi i sa Vojvodinom bilo.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply