Titula nema cenu!!! (parodija)

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

@ Alexandar

Svako se bori za neko svoje misljenje i argumentuje ga.Nema ljutnje,nema omalovazavanja.Samo,tesko je biti u manjini,uvek bilo i uvek bice.E sad,sto se tice Lazetica i Purketa,tu si naravno upravu,Purke je bar dao koji gol,dok ovaj nije usao ni u 1 sansu tokom cele polusezone.Ali,takodje je cinjenica,da je zdrave pameti i konkurencije,da ni jedan od njih nema mesta,kao sto ni Djurovski koji se bavio rekreativno malim fudbalom,ne moze biti pozvan pre Veseljka.Ali oni su i dosli u klub,raznim kombinacijama i %,pa tako i igraju,bez trunke obaveza,jer znaju da imaju ledja.TO je problem i ako zelimo da napredujemo kao klub,moramo ga sto pre resiti.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

van der iV a.k.a Totti wrote:@ Alexandar

Svako se bori za neko svoje misljenje i argumentuje ga.Nema ljutnje,nema omalovazavanja.Samo,tesko je biti u manjini,uvek bilo i uvek bice.E sad,sto se tice Lazetica i Purketa,tu si naravno upravu,Purke je bar dao koji gol,dok ovaj nije usao ni u 1 sansu tokom cele polusezone.Ali,takodje je cinjenica,da je zdrave pameti i konkurencije,da ni jedan od njih nema mesta,kao sto ni Djurovski koji se bavio rekreativno malim fudbalom,ne moze biti pozvan pre Veseljka.Ali oni su i dosli u klub,raznim kombinacijama i %,pa tako i igraju,bez trunke obaveza,jer znaju da imaju ledja.TO je problem i ako zelimo da napredujemo kao klub,moramo ga sto pre resiti.
Slažem se sa tobom, samo mislim da to nije problem samo našeg kluba i ne vidim rešenje dok ne dođe do privatizacije. Kod nas je možda i najčistija situacija od ovih naših ostalih klubova, pogledaj Zvezdu i Partizan, od svakog većeg transfera pola ide nekim menadžerima ili bivšim klubovima, kod nas opet to što se dogovori za obeštećenje sve ide klubu, ali siguran sam da se neko ugradi što kažeš u % od igrača, zato i kažem jedino rešenje vidim u privatizaciji.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Pozdrav za Alexandra i od mene :D

Jedino dobro sto je Purke uradio je onaj gol Napretku kod kuce kojim smo osvojili sva tri boda. Da li je to dovoljan ucinak prosudite sami. Sto se tice ove teme, moramo da utvrdimo da li je nasa uprava namerno pustala medijske "probne balone" sa ciljem da unese nemir u redove "vecitih" ili je to bila cista magla za zamajavanje navijaca.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

chinaman wrote:sa ciljem da unese nemir u redove "vecitih"
Uh,tiltovali su ih kao stare flipere..... vidis da sebi jos ne mogu doci :lol:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Realno gledano Purke je dosta bio povredjen ove polusezone,a doneo nam je par bodova-protiv Napredka npr.Secamo se slobodnog udarca cini mi se prtiv Banata koji je takodje promenio tok utakmice.Nije on mnogo dobijao sansu,kad je dobijao iskoriscavao je delimicno.Utisak je da je spor,slabog okreta,ali i fudbaler neophodnog iskustva i osecajem za gol.Eto,to je neko moje misljenje,nezavisno od %,menadzera...
Veseljko je ostecen i zelim mu svu srecu u daljoj karijeri.Lazetica necu posebno da komentarisem,igra ocajno cele polusezone jasno bez fizicke spreme.Mozda ce se posle Antalije pojaviti jedan skroz novi Lazetic koji moze postici dosta golova u borbi za vrh.Videcemo...
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Alexandar wrote:[
Nekako imam osećaj čitajući postove pojedinaca (ovo se ne odnosi na tebe Vojo da me ne shvatiš pogršno) kao da žele da u klubu ništa ne valja kako bi mogli samo da pljuju po nekom jer to im dođe kao duševna hrana! Nisam video da su ti pojedinci napisali neki normalan post već samo pljuju i čekaju neku grešku da bi se naslađivali!
Uzeću primer Vukajlovića: mnogi su pljuvali po njemu od kad je došao u naš klub i sad kada ga nema na spisku za Antaliju opet ne valja!!! Pa ljudi odlučite se. Po meni on iskreno nije igrač za šampionsku Vojvodinu iako je proletos pružio nekoliko dobrih partija, ali nema mesta.
Slučaj Purke i Lazetić: bunite se što je Purke otišao na pripreme a između njega i Lazetića uvek bi pre odabrao Purketa (jesenas nam je doneo 6 bodova), a ovaj drugi da mu se brat ne druži sa mojim imenjakom (predsednikovim sinom) teško da bi ikad došao u Vojvodinu, i on je pljuvan celu jesen (ništa drugo nije ni zaslužio) i sad neki koji su ga pljuvali govore da mu treba pružiti drugu šansu!!! Kakva druga šansa, nema mesta za njega, to je realnost koja je kod nas malo drugačija nego što bi trebala da bude!

Izvinjavam se ako sam napisao neke stvari koje i nisu za ovu temu, ali morao sam jer odmah sam dočekan na nož. Jer to znači da ako imam drugačije mišljenje od većine nisam poželjan na ovom forumu? Mislim da u svojim postovima nisam nikog provocirao samo sam izneo neke stvari koje su istinite, ako mislite da grešim ili nisam u pravu spreman sam za svaku zdravu i normalnu diskusiju, ali nemojte me omalovažavati i smatrati za nekog ko ne zna o čemu piše.
Uz svo uvažavanje gore napisanog, ja ništa nisam shvatio na takav način.Mislim, da se svi članovi maksimalno trude da budu dosledni, i da u tome u ogromnom procentu (da upotrebim tu omraženu reč) uspevaju.
Ja bar nisam primetio da je iko ovde žalio za Vukajlovićem, nego je neko (ne sećam se tačno ko, a sad me mrzi da tražim) spomenuo njegovo ime samo u prilog zdravom razumu, tj da ako je neko igrao toliko utakmica prošle godine (čak i pod uslovom nezasluženo) sada ostaje iza, recimo Đurovskog (koji nije čak ni trenirao čitavu polusezonu).Mislim da je samo to poređenje rađeno (što i jeste parodija kao i neki drugi dečiji ,,nestašluci").Čak mislim da se 99% navijača obradovalo odluci o precrtavanju Vukajla, Vukelje, i u prvi mah Purketa, jer je videlo neku prekretnicu sa Ljupkom kao trenerom Vojvodine.
Za Lazetića ne bih trošio reči i slažem se da u poređenju sa njim, Purke je daleko ispred njega, ali nažalost ni blizu nivoa šampionske Vojvodine.
Nadam se da smo se posle ove ,,replike" bolje razumeli.A ,,napašćše" i mene na ovom mestu (što već i jesu koliko puta, pa sad: il se ,,branim" il sportski priznam ,,poraz" :wink: i idemo dalje.Kažem šta mislim, pa sad.... ).Navikne se čovek na sve.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote: Ja bar nisam primetio da je iko ovde žalio za Vukajlovićem, nego je neko (ne sećam se tačno ko, a sad me mrzi da tražim) spomenuo njegovo ime samo u prilog zdravom razumu, tj da ako je neko igrao toliko utakmica prošle godine (čak i pod uslovom nezasluženo) sada ostaje iza, recimo Đurovskog (koji nije čak ni trenirao čitavu polusezonu).Mislim da je samo to poređenje rađeno (što i jeste parodija kao i neki drugi dečiji ,,nestašluci").Čak mislim da se 99% navijača obradovalo odluci o precrtavanju Vukajla, Vukelje, i u prvi mah Purketa, jer je videlo neku prekretnicu sa Ljupkom kao trenerom Vojvodine.
Upravo tako!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Hteo bih da postavim jedno pitanje nama samima...
Sta vi mislite, ste ce se desavati dalje ukoliko mi cak i osvojimo titulu?
Da li mozete da zamislite to, sta sledi nakon toga, jel neko razmislja?!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Pa igračima će skočiti cena, onda sledi prodaja i tako to. To mi je logičnije nego pojačavanje tima za LŠ. Pošto je liga takva kakva jeste, mislim po kvalitetu, lakše ćemo osvojiti titulu nego li proći prvo kolo u kvalifikacijama.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ono isto što nam se i prošli put desilo kad smo bili prvaci.Dobro, ovaj put ne bi bili 11-ti u sledećoj sezoni, ali bili bi u najboljem slučaju DEBELO iza blizanaca. Svi bi bili prodani, možda bi se sa nekim sačekalo da prođu kvalifikacije LŠ i ispadanje iz istih za prodaju, ali nakon njih sa sigurnošću tvrdim da Brka,Pop,Kiza,Djurić,Buač,Dani,Tadić ne bi bili više s nama.Nijedan od njih,a ne verujem ni da bi tu bio kraj rasprodaje. Pojačanja naravno ne bi bila ni blizu dostojna, ali nadam se za nijansu bolja od ovosezonskih...
No, ono što je mene godinama najviše nerviralo je to što smo često ostajali bez najboljih igrača u zimskom prelaznom roku, što je krajnje neozbiljno od kluba, nije da je svaki put stizala ponuda tipa Hertine za Gojka. Srećom ove zime, ZASAD, nije se to desilo, ne zato što je promenjena taktika poslovanja, već što nije bilo ozbiljnih ponuda, ma šta oni pričali...Nek tako i ostane. Svakako će na leto ponovo uslediti egzodus...
No, i dalje ne vidim što pričamo o toj tituli, srce moje se nada, ali problem je što mi glava(a ni uprava kluba) ne pružaju ni mrvicu optimizma...Štoperi su nam drvoseče, u sredini sve zadnji vezni do zadnjeg veznog, a u napadu se igra zavisno od ugovora koji se ima, a ne od učinka i spreme...
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Razumljivo je da se zimi postižu bolji transferi jer ima manje slobodnih igrača na tržištu i oduvek su zimski transferi bili bolji od letnjih, mislim da su tada cene igrača ne realne jer je sezona u toku.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Ili su zimi realne cene, a leti niske zbog viska robe na trzistu. Suva ekonomija. :wink:
sam svoj najveci neprijatelj
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

etxeberria wrote:Ili su zimi realne cene, a leti niske zbog viska robe na trzistu. Suva ekonomija. :wink:
Pa da su realne baš i nisu, al' ajde :roll:
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Grba_NS wrote:Hteo bih da postavim jedno pitanje nama samima...
Sta vi mislite, ste ce se desavati dalje ukoliko mi cak i osvojimo titulu?
Da li mozete da zamislite to, sta sledi nakon toga, jel neko razmislja?!
Titula je jedan poseban osecaj za koji navijaci zive i zbog kojeg se igra fudbal.Iskreno,dao bih pola tima u zamenu za jedan dugo ocekivani pehar.Da,desilo bi se sve to sto ste naveli,rasprodaja,kradja od transfera,ispadanje u 1.kolu kvalifikacija,ali sve mi se cini da se to moze desiti i bez titule.Treba napasti,probati,pa i ako ne uspemo tu je kup Uefa u kome bismo ove godine konacno mogli korak dalje.Realno,po kvalitetu igre smo nekako najdalje od titule u poslednje 3 godine i tu smo gde jesmo iskljucivo zbog slabe konkurencije.Gde bismo tek bili da smo naredjali ne znam ni je koliko utakmica bez poraza kao u sezoni pod vodstvom Rajevca,da smo pobedili i na marakani i na jna i na karaburmi?
Liga je strasno izjadnacena,svi pominju neki napredak,manje namestanja i onda izadjemo u Evropu i brukamo se gde stignemo.Jednostavno,nema izlaza sve dok je ljudima koji vode klub samo do novca.Kada najtalentovaniji igraci budu napustali klubove tek nakon 22,23 godine,onda ce biti moguce napraviti jaku ligu.Ovako-dovodjenjem jeftinih stranaca i vracanjem matorih fudbalera koji nisu uspeli u Evropi,tesko...
Treba pustiti nasu decu da igraju u kontinuitetu,siguran sam da nam titula ne bi izmakla u sledece 2,3 godine
Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Ono isto što nam se i prošli put desilo kad smo bili prvaci.Dobro, ovaj put ne bi bili 11-ti u sledećoj sezoni, ali bili bi u najboljem slučaju DEBELO iza blizanaca. Svi bi bili prodani, možda bi se sa nekim sačekalo da prođu kvalifikacije LŠ i ispadanje iz istih za prodaju, ali nakon njih sa sigurnošću tvrdim da Brka,Pop,Kiza,Djurić,Buač,Dani,Tadić ne bi bili više s nama.Nijedan od njih,a ne verujem ni da bi tu bio kraj rasprodaje.
ono sto se nadam da bi ovaj put ipak bilo drugacije je da ne bismo rasprodali nas sampionski tim kao onda blizancima nego u inostranstvo...
Locked