Titula nema cenu!!! (parodija)

User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

A ovo je mozda jedan od hertinih nigerijaca :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=3AFBj5uNIJU
http://www.youtube.com/watch?v=sdUKwh8BFHM

Naravno, salim se!

Uf sta bi dao da Kiza ovako sa nama proslavi titulu! Kizo imas domaci zadatak :!: :lol: :lol: :lol:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

SlobaNN wrote:
Mario Đurovski: Voša lagano do titule!

Pomalo već zaboravljen, fudbaler Vojvodine Mario Đurovski dobio je novu šansu za dokazivanjem kod novog trenera "lala" Ljupka Petrovića.

Đurovski je na pripremama u Antaliji i pokušaće da se nametne iskusnom stručnjaku koji sklapa tim za nastavak sezone i jurnjavu za Partizanom u šampionskoj trci. Crno-beli su na pauzu otišli sa tri boda više, ali u Vojvodini se oseća optimizam na svakom koraku, pa i kod Marija Đurovskog.

"Realno je (daosvojimo titulu). Kad pogledamo naše najveće konkurente, Crvenu zvezdu i Partizan i našu ekipu , titula je realnost. Imamo dosta dobrih igrača, reprezentativce i ako slopimo dobar tim i na pripremama uradimo dobar posao, možemo lagano da budemo prvaci", izjavio je za SOS Kanal sin legendarnog Milka Đurkovskog.

Maio Đurovski je prošlog leta došao u Vojvodinu iz Bežanije, ali je odigrao tek po koji meč. Potom se vratio u Beograd, igrao mali fudbal, a potom su ga ponovp pozvali iz Vojvodine i sada ima priliku da se ponovo dokaže.
Image
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »


„Maestro“
Srećan sam što sam dobio još jednu priliku u Vojvodini. Verujem da ću pokazati svoje pravo lice, kaže Mario, koji je zbog asistencija i golova iz slobodnjaka dobio nadimak „Maestro“
Pre tri godine Mario Đurovski bio je najveći talenat u srpskom fudbalu na poziciji centralnog veznog igrača. Mladi plejmejker je posle Bežanije otišao u Vojvodinu i nestao sa fudbalske scene. Novu šansu dao mu je iskusni strateg LJupko Petrović.
Mario se odužio sjajnom igrom na pripremama Voše u Antaliji, a zbog tačnih asistencija i prelepih golova iz slobodnjaka od klupskih drugova dobio je nadimak „Maestro“.
Kako gledate na novi početak u Vojvodini?
- Srećan sam što sam dobio još jednu priliku u Vojvodini. Verujem da ću ovoga puta pokazati svoje pravo lice.
Kakva je saradnja s LJupkom Petrovićem?
- U dosadašnjoj karijeri nisam voleo javno da pričam o trenerima, ali sada ću napraviti izuzetak. LJupko Petrović je vrhunski stručnjak, naša saradnja je korektna i verujem da će tako i ostati.
Kako je Bata Buturović dočekao vaš povratak?
- Bio je oduševljen. Znam da me ceni kao fudbalera. S njim sam uvek imao izuzetan odnos. Svaki naš razgovor je neverovatno zanimljiv, tako da mi on kao čovek baš prija.
Može li Vojvodina u konkurenciji Zvezde i Partizana do titule?
- To je realnost! Zvezda i Partizan nisu bolji od nas. Pozicija na tabeli i bodovna razlika nam daju za pravo da verujemo u titulu. Do poslednjeg kola neće se znati prvak, a ja sam ubeđen da će to biti Vojvodina.
Ima li neke sete prema Zvezdi i Partizanu, jer ste pre dve godine pregovarali sa ova dva kluba?
- Za mene je to završena priča i ne bih se vraćao na to. Razmišljam samo o Vojvodini.
Da li je Piksi kriv što niste prešli u Crvenu zvezdu u zimu 2007?
- Istina je da nikada nisam odbio Zvezdu. To je sve što mogu da kažem na tu temu.
Ko vas je letos sklonio iz Voše?
- Ni dan-danas mi nije jasno zbog čega sam odstranjen. Siguran sam da je to moglo drugačije da se reši.
Da li ste u kontaktu s ocem Milkom?
- Ceo život sam proveo sa majkom i bratom. Milka cenim i poštujem, vremenom smo izgradili sasvim korektan odnos, ali jasno je da nije bilo pomaganja. Mogu samo reći - jedan je Milko Đurovski.
Šta mislite o fudbalerima koji igraju za Zvezdu i Partizan na vašem mestu?
- Ne znam jesu li bolji ili slabiji, niti razmišljam o njima. Sigurno je da imaju kvalitet što igraju u Zvezdi i Partizanu. Na meni je da se potrudim da Vojvodina na poziciji plejmejkera ima najboljeg igrača u zemlji.

Autor:
A. Radonić
Ocekujem mnogo od Maria!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

SlobaNN wrote:Sport Novosti
Slaven Stjepanović najavljuje šampionsko proleće

Jesenas ga nije bilo nigde, o njegovom odlasku, i to posle svega četiri meseca provedena u Novom Sadu, govorilo se kao o nečem zbog čega niko neće naročito žaliti, da bi danas bio čovek koji bi, tokom proleća koje predstoji, mogao da obeleži igru Vojvodine. Zima 2009. bi, sva je prilika, mogla da bude prekretnica u silaznoj liniji karijere napadača „lala“ Slavena Stjepanovića (21).

- Izgleda da je baš tako, a i vreme je – komentariše momak neobično širokog osmeha. – Iskreno, ne pamtim kada sam odradio ovako dobre i sadržajne pripreme i verujem da, najzad, dolazi moje proleće. I u bukvalnom, i u prenesenom smislu.

Najave toga si, na najupečtljiviji način, „overio“ u subotu, odličnom igrom i sa dva gola svojoj Zeti iz Golubovaca...
- Ha, ha, ha... Pa, dobro, stvarno me je išlo, a nije to prvi put da sam igrao protiv svojih. Pre godinu dana, tokom mojih drugih priprema u Partizanu, igrali smo sa Zetom na Tari, bilo je 4:0 za nas, samo tada nisam bio među strelcima.

Tokom jeseni su ti zamerali da si isuviše indolentan i da se tako ne ponaša igrač Vojvodine. S razlogom ili ne?
- Ima u svemu, naravno, i moje odgovornosti, ali je to jesen koju stvarno želim što pre da zaboravim. Tokom leta sam prošao pripreme sa Partizanom, a onda mesec i po dana, uzalud čekajući inostrani angažman, bio „ni na nebu, ni na zemlji“. Vojvodine tada nije bilo u mojim planovima, a onda sam se obreo u Novom Sadu, u već formiranoj ekipi, a potpuno nespreman. Bolje, realno, nije moglo.

Po završetku tog dela prvenstva govorilo se i o tvom povratku u Zetu...
- To su bile samo spekulacije, sasvim bez pokrića, verujte mi. Tamo se nikada neću vratiti, to je iza mene, to je završena priča. Gledam napred, sada u Vojvodini, a posle, videćemo...

Nazire li se, već u prolećnom dometu tog pogleda, šampionska titula za tvoj sadašnji klub?
- Naravno! Stvarno mislim da, ni po kvalitetu tima, ni po organizacionom nivou kluba, ni malo ne zaostajemo za Partizanom i Crvenom zvezdom. Dakle, šanse Vojvodine za zaposedanje samog vrha smatram sasvim realnim.

S tobom u prvoj postavi ili ne?
- Videćemo da li ću već na početku biti u startnih 11, ali sam potpuno siguran da ću tu biti posle par kola. Apsolutno verujem u sebe, dolazi, kao što već rekoh, moje proleće!

EFIKASNOST
Šest tačnih hitaca

U ukupno 14 kontrolnih utakmica koje je Vojvodina odigrala ove zime, Stjepanović je postigao šest golova i najefikasniji je igrač stare dame srpskog fudbala. Sa po četiri pogotka, iza njega su gruzijski internacionalac Mihaili Hucišvili i mladi reprezentativac Srbije Danijel Aleksić.

POZICIJA
Samo ofanzivno

- Svejedno mi je na kojoj poziciji ću da igram, po bokovima ili u špicu, samo neka je ofanzivno – kaže Stjepanović kojeg je, ove zime, trener Ljupko Petrović isprobao u svim napadačkim rolama. – Ipak, kad bih mogao da biram, izabrao bih ulogu polušpica, u njoj se nekako najkomotnije osećam.

PARTIZAN
Humska lepa prošlost

- U Partizanu, u koji sam stigao sa 19 godina, nisam, realno, nisam dobio pravu priliku, ali ne nosim zbog toga nikakvu frustraciju, naprotiv. Možda to, pored Diare, Moreire i Jovetića, a sva trojica su tu bila u isto vreme, nije ni bilo realno očekivati. Bilo kako bilo, godinu provedenu u Humskoj pamtim po lepom – iskren je mladi fudbaler.
Image
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Čemu sad to?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Titula nema cenu!!! (parodija)

Post by Voja »

Voja wrote:Dobrodosli su i aktuelni,ali i stari clanci,skenirani dokumenti... cisto da za neku dalju istoriju,skupimo sva ta prazna obecanja na jedno mesto.
A vreme ce pokazati,jel ima smisla postavljati i aktuelne izjave u ovaj topic :wink:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Milan wrote:Čemu sad to?
Ima li sad smisla? :roll:
Steta samo sto je bio mali odziv na ovu temu,jer samo od Ljupkovih izjava se moglo jedno 10 strana nagurati ovde :lol:
Image
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Lično bih sve "kontraške" teme-topice izbrisao sa ovog foruma.
Ne kažem da sam pristalica idalizma i samo gledanja u pozitivnu budućnost kluba, ali smatram da se sve negativne kritike za dogadjanja u klubu, mogu iskazaiti u redovnim temama. U ovakvim, "kontraškim" temama, koliko god da se može ukazati na istinite, bolne.. probleme u našem klubu, još više se nanosi šteta svima nama, jer se takvim stvarima samo nasladjuju naši neprijatelji (čitaj profesionalni novinari protivničkih klubova) koji ovde kupe informacije za nemilosredne napade na naš klub.
Ponavljam, nisam protivnik negativne i argumetovane kritike, ali nju treba iskazati u redovnim temama.
DAJ GOL!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

tulip wrote: koliko god da se može ukazati na istinite, bolne.. probleme u našem klubu, još više se nanosi šteta svima nama, jer se takvim stvarima samo nasladjuju naši neprijatelji (čitaj profesionalni novinari protivničkih klubova) koji ovde kupe informacije za nemilosredne napade na naš klub.
Koji neprijatelji???Sta ce nama neprijatelj?Pa mi smo sebi najopasniji.Uvek mi izmisljamo neke kao teorije zavere,napade na Vojvodinu i tome slicno.A istina je na sasvim drugoj strani,Partizanu je konkurent Zvezda,Zvezdi je konkurent Partizan,a Vojvodina?Vojvodina je konkurent sama sebi i da bi postala konkurentna tom dvojcu,mora prvo sama sebe da pobedi,a to vec 50-ak godina ne uspeva.Covece,pa jedino mi slepci smo se palili na te price o titulama,a recimo u svim anketama pred pocetak prvenstva Vojvodine nigde.Postali smo predmet sprdnje.Ponasamo se isto kao da nas neko stavi u kavez sa lavovima i mi se busamo u grudi (tj.obacavamo titule) kako nam lavovi ne mogu nista i kako cemo izaci kao pobednici iz te neravnopravne borbe.I sve tako,dok nas lav ne uoci,a onda,jao si ga nama.Gde su profesionalni novinari fudbalskog kluba Vojvodina,sto nas oni ne brane!?
I uostalom,svaki novinar je po profesiji njuskalo,tako da se od njih retko koji info moze sakriti,a ja u ovom topicu nemam cega da se stidim,nego bi to pre trebalo da cine oni koji FKV cine predmetom sprdnje svojim nebuloznim izjavama.
Image
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

tulip wrote:Lično bih sve "kontraške" teme-topice izbrisao sa ovog foruma.
Ne kažem da sam pristalica idalizma i samo gledanja u pozitivnu budućnost kluba, ali smatram da se sve negativne kritike za dogadjanja u klubu, mogu iskazaiti u redovnim temama. U ovakvim, "kontraškim" temama, koliko god da se može ukazati na istinite, bolne.. probleme u našem klubu, još više se nanosi šteta svima nama, jer se takvim stvarima samo nasladjuju naši neprijatelji (čitaj profesionalni novinari protivničkih klubova) koji ovde kupe informacije za nemilosredne napade na naš klub.
Ponavljam, nisam protivnik negativne i argumetovane kritike, ali nju treba iskazati u redovnim temama.
Potpisujem :!:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ili jos bolje:

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Eto.... nazalost... posle samo 5 kola :roll:

U koliko je samo novinskih clanaka ovih prvih 5 kola spominjana titula!? I opet.... kao mehur od sapunice.... :oops:
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Voja wrote:Eto.... nazalost... posle samo 5 kola :roll:

U koliko je samo novinskih clanaka ovih prvih 5 kola spominjana titula!? I opet.... kao mehur od sapunice.... :oops:
Mozda je to i najveci problem, previse lapradaju, cuti bre i igraj, natopi taj dres znojem i igraj. Na kraju ako uspes nesto onda pricaj sta hoces, prvo skoci pa reci hop!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Због чега смо постали предмет спрдње у јавности и код других навијача?
Ево како би требало да изгледа ВОјводина по натписима новинара
-
тренер-Матеус, Балаков, Луческу(бирајте сами)
тим-Краљ, Рнић. Олембе, Сонг, Батак ,Степанов, Баста, Короман, Вукеља,Оронкво(Херта) и Жука.
Неко ме је ово смешно али ја због овог црвеним сваког дана. Ко нам води односе са јавношћу? Зашто овакве изјаве уопште иду у јавност. :oops:
Locked