www.napredvosa.com

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Somborac wrote:...po meni ovaj forum i onaj sajt su stvoreni jedno za drugo :D
I meni se cini tako nekako ali dajte vremena da vidimo kako ce se stvari odvijati...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Evo i ja da vas sve pozdravim i iskoristim ovu priliku da se izvinim sto nisam vec duze vreme ucestvovao u diskusijama na ovom forumu. Ustvari, nisam nigde ucestvovao jer sam bio prezauzet raznim poslovima, a prvenstveno izradom sajta koji smo nedavno pokrenuli. Hvala vam svima na lepim recima i pohvalama. Hteo bih samo jos da kazem da je forum fkvojvodina.com specifican i jedinstven i ne treba da bude nikakvog straha od razvodnjavanja ili ponavljanja sadrzaja na drugim forumima, jer se to nece desiti. Nas veb tim je ekipa ljudi koja se vec dugo godina poznaje i saradjuje, imamo istu viziju i dobro funkcionisemo zajedno pa smo sve sto umemo ukomponovali i pretocili u sajt koji sad imate priliku da posecujete. Slazem se sa Miletom i mnogima ovde koji smatraju da je zdrava konkurencija uvek dobrodosla i da raznovrsnost moze samo da donese dobrobit klubu za koji svi navijamo, a to nam je verujem svima cilj.

P.S. Molio bih samo admine da mi promene nick u „Stoik”, ukoliko se to ne kosi sa pravilima foruma. Ako je problem, registrovacu se ponovo.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Izgleda se onaj "virus"bas ubrzano siri po svim nasim sajtovima i forumima!?
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

vladans wrote:Izgleda se onaj "virus"bas ubrzano siri po svim nasim sajtovima i forumima!?
Izgleda :lol:
Bice reseno...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Jeste, jeste... Ponovo radi bioskop Image
Locked