www.napredvosa.com

max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

www.napredvosa.com

Post by max »

Velika mi je cast i zadovoljstvo sto mogu da vas obavestim da smo svi mi zaljubljenici u Vojvodinu naizad dobili sajt vredan imena kluba.Danas sa radom pocinje NAPRED VOŠA!Nisam jos uvek stigao da ga kompletno pregledam ali vec sad mogu reci da sam prezadovoljan izgledom i sadrzinom.Smatram da trenutno ni jedan klub u Srbiji a verovatno ni u okruzenju nema tako kvalitetan sajt a vi prosudite sami.

forum:
http://www.napredvosa.com/forum

adresa sajta:
http://www.napredvosa.com/

Iskoristicu ovu priliku i da svima koji danas slave pozelim srecan Bozic, Hristos se rodi!
Last edited by max on Wed Jan 07, 2009 3:40 pm, edited 1 time in total.
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Svaka cast! Odlicno izgleda, samo da se i azurira redovno i bice sve u redu. Ne znam ko stoji iza ovog projekta, ali mogli bi i clanovi uprave da se malo ugledaju na ovu internet prezentaciju kako bi popravili onu zvanicnu klupsku!
ssnigd
Posts: 3386
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Svaka cast svima koji su radili na sajtu, SJAJNO sta drugo reci :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

свиђа ми се баш, иде у букмаркс одма испред званичног сајта клуба :)
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

sve pohvale
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ocu i ja nesto da izjavim za Dnevnik... :D

molim sve prisutne da ugase svoje mobilne telefone :D

Sta reci nego fensi!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Prevarim se svaki put kad mislim da Bata ne moze da me iznenadi nekom novom modnom kreacijom :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Svaka cast :!:
Napred Voso!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Bravo! Nadam se da ce da se azurira redovno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pretpostavljam da bih mogao i pogoditi ko stoji iza ovog cuda :wink:
Jedva cekam neku novu kolumnu :lol:

Lepo je opet vratiti se na stare navike citanja odredjenih izvestaja i pogledati sve to iz nekog prepoznatljivog ugla.... medjutim...
meni se iskreno ne dopada sto se ionako mali broj ljudi razvodnjava na vise lokacija,i to mi bas ono bode oci.Strasno mi je zao,sto ne mozemo svi biti pod jednim krovom (sajtom,forumom),gde bi svako imao svoju sobu i u njoj pevao (pisao),ali i slusao sta hoce.... ovako,malo mi bezveze da imamo brdo adresa.... i mislim da se tu polako odredjeni kvalitet koji bi kao grupa navijaca i simpatizera Vose drzali na visokom nivou,polako srozava.
Evo,da vas upitam,koliko puta nedeljno obidjete sajt Stare Garde recimo?

Znam,da je ovakvo moje razmisljanje cista utopija,ali opet.... moje je :wink:

ako se ne varam,najavljen je i sajt kao potpora ovom forumu,tako da ce nas zaista biti kao beogradskih prvoligasa :lol:

u svakom slucaju,pohvale za trud :!: :!: :!:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Čestitke na uloženom trudu, energiji, kvalitetu i dizajnu :!:
Lično mislim, otprilike, kao i Voja.Čini mi se da je došlo do ozbiljnog razvodnjavanja net kvaliteta navijača Vojvodine.Još nemamo toliki navijački kvantum da kvaliteno prati ovoliko adresa.No, i ovo je jedan vid takmičenja i izbora, koji još uvek vuče kola napred i ne dozvoljava ,,iskusnijim" uljuljkivanje u monopolski položaj.
Kao i Voja, pretpostavljam ko stoji iza nove adrese i verujem da će biti ažurni i izneti sav teret sajta i foruma, jer imaju dobar početni potencijal. A, istovremeno, zadati domaći zadatak ostalima da se bore za ,,članstvo" i ,,živost" foruma.
Nadam se, da bez obzira na novu kuću, neće zaboraviti i ovu, tj da će u nju i dalje dolaziti sa istim emocijama i raspoloženjem 8) (mada su se u poslednje vreme žestoko ,,pritajili" i za Božić sve nas ,,iznenadili" novim linkom :wink: )
Srećno :!:
Last edited by Turija on Wed Jan 07, 2009 8:17 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Vojo sa jedne strane si u pravu ali ima i ona druga strana.

Sajtovi pojedinih navijackih grupa treba da postoje kao zasebni. To je njihova stvar hoce li da imaju sajt, forum i neka se tu bave onim sto oni misle da treba. Postoji puno tema koje su cisto vezane za jednu navijacku grupu i ne ticu se ostalih navijaca/simpatizera/svejedno. i to je sasvim OK jer ne mora se svakog navijaca/simpatizera/svejedno ticati sta se desava unutar pojedine navijacke grupe - a verujem da postoje i neke stvari koje ni sami clanovi grupe ne bi voleli da iznose pred siru javnost niti bi trebalo.

Sa druge strane treba da postoji i jedan zajednicki forum za sve navijace/simpatizere/svejedno bez obzira kojoj navijackoj grupi pripadaju (i da li uopste pripadaju) gde glavna tema nece biti stajaznam spremanje koreografije za narednu utakmicu nego bas Vojvodina kao sportski kolektiv - ili uglavnom samo fudbalski klub kao ovde na ovom forumu.

Ono, kao svako ima svoju kucu (svoj navijacki forum) pa onda dodje u zajednicku kafanu (ovaj forum) na druzenje sa drugarima. Ili ne dodje, ako mu se ne dolazi.

Trenutno znaci imamo forume i sajtove pojedinih navijackih grupa (Firma, RF, SG...), zatim ovaj forum i klupski sajt kao (jedno nezvanicno i jedno zvanicno ali neazurisano) glasilo fudbalskog kluba (nisam upucen ima li isto i za kosarku, vaterpolo, rukomet... posto me pre svega interesuje fudbal), a ovaj novi sajt i forum mi se cini da pokusava da se pozicionise kao mesto za sve sportove i klubove u sastavu Vojvodine. Na ovaj nacin se popunjava jedna rupa koja je dosad postojala u pokrivenosti Vojvodine na internetu.

Vreme je najbolji sud i ono ce reci da li je neki projekat bio dobro zamisljen i izveden i da li je bilo potrebe za jos jednim sajtom i forumom vezanim za Vojvodinu. Dotle, ja zelim puno srece u radu ljudima koji su to pokrenuli, i rado cu ih citati.
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Evo da se javi i jedan od dezurnih "krivaca" :lol:
Ovaj sajt u principu i nije nista novo. Nas nekolicina smo samo nastavili ono sto smo radili na sajtu Red Firma. Nadam se da cemo uspeti u ovom sto smo zamislili i da ce biti jos kvalitetnije i profesionalnije nego do sada. Takodje, bice i malo manje stresno za nas. Ko zna, zna...
Sto se tice "razvodnjavanja" (sto veli Voja) ne bih se slozio. Sa zdravom konkurencijom moze samo da se poboljsa izgled svih sajtova koji se bave Vojvodinom. Tako da jedva cekam i pocetak rada sajta koji spremaju nboya, Buda, Podbara i ostali...
Takodje i ovaj forum ne bi trebao da bude "ugrozen", posto je sajt Napred Vosa zamisljen tako da se vise prezentuju informacije kroz sam sajt, dok je forum namenjen vise komentaru rada samog sajta sajta, kao i nekim temama koje ovde nisu prisutne. Uostalom, forum kao sto je ovaj ni ne postoji nigde drugde na internetu 8)

Jos i da svima pozelim sve najbolje u novoj godini i da bude ’66, ’89, ’09. Uzdravlje!
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Pretpostavljao sam, znajuci staru admin ekipu sa RF sajta, da ce se ovo desiti. Uostalom, bilo bi i steta da takav potencijal bude protracen. Novom sajtu zelim dug zivot i dobru posecenost, a ekipi koja ga vodi da se vise ne suocava sa problemima koje je Mile spominjao. Srecno!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Svaka cast za sajt, odlican je! Mislim da je dovoljno pregledati sajt i citati odlicne i vrlo zanimljive tekstove druga Mileta! Ali bi skrenuo paznju clanovima ovog foruma da ne pisu previse na ostalim forumima! Dolazi do nepotrebnog umnozavanja tema i istih prica, po meni ovaj forum i onaj sajt su stvoreni jedno za drugo :D
Locked