Vojvođanska fudbalska scena

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Red Marquis »

Ako ne nađe sad, naći će nekog sledeće godine za fuziju. Ne brinem se ja za njega.
Mada je meni i dalje ona verzija da će OFK da bude zvezdina filijala pa da je zato ispao, najlogičnija...
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Rabba »

Treba njemu OFKa u super. Imaju Bežaniju kao filijalu, OFK im treba na terenu. Negde se preračunao.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Voja »

Koliko sam nacuo nas bivsi igrac Smiljanic potpisuje za Backu,a u igri su i Mile Savkovic i cuveni John Mary :mrgreen:
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Salvador »

Bas bih voleo da Backa bude iznenadjenje sledece sezone - svaka cast sto su odjebali ovog mafijasa,
a mislim da mogu da naprave dobar tim i da igraju u play-off-u (ako ce ovo postojati i sledece sezone).
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Dragojlo »

Voja wrote:Koliko sam nacuo nas bivsi igrac Smiljanic potpisuje za Backu,a u igri su i Mile Savkovic i cuveni John Mary :mrgreen:
Zvuči mazohistički,al voleo bih da Mary da gol protiv nas ako pređe tamo...I da bude igrač utakmice...
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by NapredBacka »

Salvador wrote:Bas bih voleo da Backa bude iznenadjenje sledece sezone - svaka cast sto su odjebali ovog mafijasa,
a mislim da mogu da naprave dobar tim i da igraju u play-off-u (ako ce ovo postojati i sledece sezone).
Hvala Novosadjani :cheers:
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Turija »

Voja wrote:Koliko sam nacuo nas bivsi igrac Smiljanic potpisuje za Backu,a u igri su i Mile Savkovic i cuveni John Mary :mrgreen:
Da li su potpisali?
Obradovao bi me dolazak Merija i Savkovića u Bačku Palanku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by ernesto »

Turija wrote:
Voja wrote:Koliko sam nacuo nas bivsi igrac Smiljanic potpisuje za Backu,a u igri su i Mile Savkovic i cuveni John Mary :mrgreen:
Da li su potpisali?
Obradovao bi me dolazak Merija i Savkovića u Bačku Palanku.
Kazu iz Backe da nisu nikad ni pricali o Merry-u!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Karlsson »

Rođak iz Bačke Palanke mi je rekao da je načuo da je već određeno da će Bačka opstati sledeću sezonu u Superligi, a da će posle toga ispasti. Ne znam koliko je to tačno.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by ssnigd »

Karlsson wrote:Rođak iz Bačke Palanke mi je rekao da je načuo da je već određeno da će Bačka opstati sledeću sezonu u Superligi, a da će posle toga ispasti. Ne znam koliko je to tačno.
Druze molim te procitaj jos jednom svoj komentar. Rodjak je nacuo.... dajmo malo ozbiljnosti, pa cak i da je istina
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Red Marquis »

ssnigd wrote:
Karlsson wrote:Rođak iz Bačke Palanke mi je rekao da je načuo da je već određeno da će Bačka opstati sledeću sezonu u Superligi, a da će posle toga ispasti. Ne znam koliko je to tačno.
Druze molim te procitaj jos jednom svoj komentar. Rodjak je nacuo.... dajmo malo ozbiljnosti, pa cak i da je istina
A i da ne spominjemo da u Srbiji niko ne može da zna/planira šta će biti za dve godine u bilo kojoj oblasti. Sem naravno, premijera...
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Rabba »

http://fkbacka.com/manojlovic-i-veselin ... nja-backe/

Dobrodosli u cz superligu, Palancani :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by NapredBacka »

Za 20 minuta na stadionu Karadjordje Backa docekuje Javor. Na kladionici 0-2 :mrgreen:
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by NapredBacka »

Za 29 minuta na stadionu Karadjordje Backa u Backom derbiju docekuje Spartak. Ovog puta ocekujem podeljene simpatije Vojvodinasa. Mozda ce vecina navijati ipak za Spartak jer je veci klub i dolazi iz veceg grada. Nazalost Suboticki stadion i Suboticka publika nisu dorasli velicini svog kluba i svog grada. U BP to sva sreca nije slucaj.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by severozapad »

Mislim da ne moras da se bojis da ce vecina navijati za Spartak jer je iz veceg grada. Makar ekipa koja svraca na Karadjordje nije u tom fazonu :)
Post Reply