SD "Vojvodina"

User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

lepa atmosfera i pobeda !

Vojvodina - Ferencvaros 9:6

Image

Image

Image

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Svaka cast za slike Jan,momci zasluzuju da se i o njima napise nesto na ovom forumu! :wink:
Napred Voso!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

U finalu kupa u vaterpolu porazeni smo od Partizana sa 8:4 (1:1, 3:1, 3:1, 1:1). Ovaj mec odigrali smo bez centra Vukicevica, koji je suspendovan juce u polufinalu. Rezultat prve cetvrtine govori nam da nije daleko dan kada cemo moci da igramo "egal" sa nedodirljivim "crno-belima". Svaka cast momcima, jos cemo se mi radovati sa njima.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nastavljamo sjajan niz novom pobedom protiv slovacke ekipe Kosica rezultatom 7-3.Nesto slabija partija u odnosu na prosle bila je dovoljna da se pobedi otpisani gost i da se zadrzi stopostotan ucinak u Evro-inter ligi.
Odlicna uvertira za veliki mec u nedelju na Spensu protiv jedne od najjacih svetskih ekipa,hrvatske Mladosti!
Napred Voso!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Kako smo prosli u vaterpolu?
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Lose.
2:7
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ocigledno su nasa trema,neiskustvo i neosporan kvalitet Mladosti bile presudne veceras.Ocekujem da ce tim sve bolje igrati kroz nastavak Evrolige i da cemo i mi upisati istorijske bodove :wink:
Napred Voso!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Mislim da je bilo suludo ocekivati da ih pobedimo, ipak su oni (kolko ja znam), prakticno Real Madrid vaterpola... A mi smo u ovom trenutku recimo Unirea...:)
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Nema veze, momci zasluzuju punu podrsku,za razliku od nasih dragih fudbalera oni ce uvek pruziti maksimum...
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vaterpolo spektakl u Banjaluci


Prvi put jedna vaterpolo utakmica prvenstva Srbije biće odigrana u Banjaluci, čime će biti uveličana svečanost povodom otvaranja renoviranog bazena u tom gradu u Republici Srpskoj.

Dva najbolja vaterpolo kluba Srbije, Partizan i Vojvodina otvoriće novu prvenstvenu sezonu upravo u subotu u Banjaluci (početak utakmice u 18 časova).

Biće to prilika za sve Banjalučane da na jednom mestu vide gotovo kompletnu reprezentaciju Srbije, aktuelnog svetskog prvaka i da ih pozdrave pred novi duel u Svetskoj ligi, protiv Rumunije 8. decembra u Oradei.

Partizan ulazi u novu prvenstvenu sezonu kao apsolutni favorit za prvo mesto, a Vojvodina sa željom da se još više približi crno-belima i da im u dogledno vreme postane pravi takmac u borbi za domaće trofeje.

Ekipa sa Banjice već ima jedan osvojen domaći trofej ove sezone - Kup Srbije, pošto je u finalu savladala Vojvodinu 8:4.

Želja "lala" je da u subotu poprave utisak koji su ostavili u finalu Kupa, a biće i jači nego pre 15-ak dana, jer će igrati sa oba centra - Milošem Vukičevićem i reprezentativcem Petrom Filipovićem.

U ekipi Partizana vlada optimizam pred novi duel sa Vojvodinom.

"Drago mi je što se utakmica igra u Banjaluci jer tamo ima mnogo navijača Partizana, ali i onih koji navijaju za ostale srpske klubove. Očekujem tešku utakmicu, ali ako budemo kontrolisali igru u odbrani i odigramo strpljivo u napadu očekujem pobedu", rekao je reprezentativac iz Partizana Milan Aleksić.

Još jedan reprezentativac iz redova Partizana, Slavko Gak smatra da je ekipa sa Banjice kvalitetnija od Vojvodine.

"Dobro je što igramo u Banjaluci, trebalo bi svi srpski sportski savezi barem jednom tamo da organizuju utakmicu. Kvalitet je na našoj strani i ako uđemo ozbiljno u meč nastavićemo niz pobeda", rekao je Gak.

U novu prvenstvenu sezonu, u kojoj je najneizvesnije pitanje ko će biti treći, jer su Partizan i Vojvodina daleko ispred ostalih klubova, beogradski crno-beli i novosadski crveno-beli ulaze sa nizom pobeda u regionalnoj Evrointer ligi.

Ipak, Vojvodina nije dobro startovala u debitantskoj sezoni u Evroligi. Na startu je u Novom Sadu ubedljivo poražena od zagrebačke Mladosti (7:2), dok je Partizan demonstrirao silu na gostovanju u Budvi - 9:3.

Uz ekipe Partizana i Vojvodine, u Banjaluci će biti i svi predstavnici Vaterpolo saveza Srbije, koji će biti primljeni u Vladi Republike Srpske.

U februaru, kada Vojvodina bude nominalno domaćin, dve ekipe ponovo će odmeriti snage u Banjaluci.

Uoči odlaska u Banjaluku, predsednik VSS Velibor Sovrović rekao je da je presrećan zbog posete Banjaluci.

"Ne treba da govorim koliko nam je drago što ćemo biti u Banjaluci. U Republici Srpskoj smo kao kod kuće i učinićemo sve da našoj braći pomognemo u želji da budu što uspešniji u vaterpolu. Neke smo razgovore već obavili, predstoji nam konkretizacija. Dobra volja postoji sa obe strane i ponavljam da se radujemo što ćemo biti na ovom velikom događaju za sport u Republici Srpskoj", izjavio je Sovrović.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Đurovski: ''Voši sreća okrenula leđa''
10. decembar 2009. | 21:52 | Izvor: Sportske.net, večernje novosti


Vezista Vojvodine Mario Đurovski oporavio se od povrede i prehlade, zbog čega je tri nedelje odsustvovao sa terena. Vratio se u tim protiv Javora, ali je neočekivan poraz u Novom Sadu bacio u zasenak njegovu dobru igru na tom meču.
DjurovskiPosle poraza od Rada i Javora, Vojvodinu samo čudo može da vrati u konkurenciju za najviši plasman i osvajanje titule, što je bila ambicija Novosađana pre početka sezone. Svestan je toga i Mario Đurovski, a utehu vidi u plasmanu u polufinale Kupa.

''Fortuna nam je potpuno okrenula leđa protiv Javora. Generalno, imali smo čudnu polusezonu, od blistavih do očajnih izdanja, pa jedino što nas vadi je plasman u polufinale Kupa. Kad je prvenstvo u pitanju, igraćemo maksimalno angažovano i nadam se da ćemo na proleće imati značajniju ulogu. Zato nam je meč u Kruševcu važan, kako bismo jesen bar završili na najbolji način'', izjavio je Đurovski.

On je zadovoljan svojim izdanjem protiv Ivanjičana posle problema sa povredom i prehladom.

''Sve mi se poklopilo kako ne treba, i povreda i prehlada. Najvažnije je da je sve prošlo, a iznenadio sam se da mogu da odigram više od 60 minuta. Šta to, ipak, vredi kad smo nesrećno izgubili'', kaže Đurovski.
Bio je ubedljivo NAJGORI igrac protiv Javora, ko ovo pise???
Locked