SD "Vojvodina"

User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

VOJVODINA JE U EUROLIGI!!!!!!!!!!!

http://www.len.eu/2009/wp_competitions/ ... 10/?ph=QR2 :hurray: :hurray: :cheers: :hurray: :hurray:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Qr0nJa wrote:VOJVODINA JE U EUROLIGI!!!!!!!!!!!

http://www.len.eu/2009/wp_competitions/ ... 10/?ph=QR2 :hurray: :hurray: :cheers: :hurray: :hurray:
Bravo momci svaka cast!
:hurray: :hurray: :hurray:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

e tako se igra za crveno bele boje!!!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Bravo!
VK Vojvodina je primer dobrog rada sa mladima, i konstantnog napretka uprkos losem stanju u nasem vaterpolo savezu(reprezentaciju ne racunam)...

P.S.Interesantno je to da sam u toku svog zivota posmatrao sve i svasta gde je SD Vojvodina u pitanju(fuca, kosarka i zene i muskarce,rukomet,hokej,odbojka,vaterpolo i sta sve jos ne), a jedino nezalaganje video od fudbalera...
Io odio Belgrado
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Bravo vaterpolisti. Slazem se sa Marquisom, ja sam takodje odgledao bukvalno sve. Vezano za Vosu kao klub.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jako lep vikend,pobede i u fudbalu i u vaterpolu i u rukometu i u odbojci.Još samo fali košarka gde nažalost tavorimo.Držim da ove sezone pogotovo rukomet i vaterpolo treba ispratiti,naravno i odbojku.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Treba ispratiti i kosarku, iako smo pukli od Metalca. Mislim da stvari lagano dolaze na svoje mesto. Kacani najavljuju pobedu u SPENSU, dolaze u solidnom broju da bodre Jugovic, zato posle fudbala, svi u SPENS.

U kosarci zauzimamo prvo mesto. U sredu cini mi se, docekujemo Napredak, koji je fenjeras. SD Vojvodina sija punim sjajem.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Vaterpolisti Vojvodine pobedili su u mađarskom gradu Egeru istoimenu domaću ekipu sa 9:8 (2:4, 4:1, 2:2, 1:1) u utakmici prvog kola regionalne Evrointer lige.

Domaći tim je bolje ušao u utakmicu i u prvoj četvrtini u dva navarata imao po tri gola prednosti (3:0 i 4:1). U drugoj deonici novosadski tim je napravio preokret i došao do gola prednosti (6:5).
Srpska ekipa u nastavku utakmice nekoliko puta je imala čak i tri gola prednosti, ali je Eger u završnici duela propustio priliku da dođe do boda, pošto je odbrana Vojvodine dva puta izblokirala udarce Zolta Varge.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Srđan Vuksanović sa pet pogodaka.

Pored Vojvodine i Egera, u regionalnoj ligi igra i šampion Srbije Partizan, kao i još pet mađarskih i po jedan rumunski i slovački klub.

Eger - Vojvodina 8:9 (4;2, 1:4, 2:2, 1:1)

Bazen Aladar Bičkaj. Gledalaca 400. Igrač više:Eger 10 (3), Vojvodina 7 (3). Peterci: Eger 3 (1).

EGER: Valič, Santavaj, Erdelji, Graham 1,Baranji, Kovač 1, Hegediš, Varga 2, Feltam 1, Binder 2,Bundšuh, Harai, Biroš 1, Čeh. Trener: Gerendaš.

VOJVODINA: Marinković (12 odbrana), Marić, Basara, Vuksanović 5, Bilić, Kalinić 1, Ovuka, Ranđić 2, Kovačević, Filipović 1, Komar, Mitrović. Trener: Stanojević.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

BRAVO MOMCI! :lol:
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Igrali smo nerešeno sa Jugovićem 28:28.Šteta,ispuštena je pobeda,ali mislim da ćemo se itekako boriti do kraja za sam vrh,što znači možda i za drugo mesto.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

http://www.sportske.net/vest/vaterpolo/ ... 10120.html
Dobili smo prilicno tesu grupu i svaka eventualna pobeda u takmicenju po grupama bice veliki uspeh i novo iskustvo za nas mlad tim :wink:
Napred Voso!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

mihailov wrote:http://www.sportske.net/vest/vaterpolo/ ... 10120.html
Dobili smo prilicno tesu grupu i svaka eventualna pobeda u takmicenju po grupama bice veliki uspeh i novo iskustvo za nas mlad tim :wink:
Tezak posao
sam svoj najveci neprijatelj
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

etxeberria wrote:
mihailov wrote:http://www.sportske.net/vest/vaterpolo/ ... 10120.html
Dobili smo prilicno tesu grupu i svaka eventualna pobeda u takmicenju po grupama bice veliki uspeh i novo iskustvo za nas mlad tim :wink:
Tezak posao
Jeste,vrlo tezak posao,ali ove momke treba ispratiti,vaterpolo klub je pravi primer kako se klub vodi planski,kako se gradi ekipa za buducnost i kakav je rad sa mladjim kategorijama...
Posto sam i sam trenirao sa ovm momcima do pre par godina,mogu sa sigurnoscu reci da nam lepa vremena tek slede,sve mladje selekcije su na vecini drzavnih prvenstava osvajale trofeje i sve su to momci koji su jos u najmladjim danima nauceni za koga treba da navijaju zahvaljujuci nasim trenerima :wink:
Sadasnji trener Stanojevic je odlican strucnjak kojem predvidjam da ce voditi reprezentaciju kad-tad.Trenutno vodi juniorsku reprezentaciju za koju nastupaju dva-tri nasa igraca.Sigurno najtalentovaniji je Srdjan Vuksanovic(92 godiste)pred kojim je blistava karijera.Tako mlad,vec je ponajbolji igrac tima i cinice okosnicu reprezentacije sledecih godina...(nesto kao Aleksic u fudbalu) :wink:
Svako ko moze nek obidje bazen ponekad,igrace se vrhunski mecevi...preporucio bih i celnici fudbalskog kluba da prosetaju par koraka,da vide,skupe koji savet kako se stvara tim za respekt 8)
Napred Voso!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Pre nekih pola sata,na novootvorenom bazenu na Klisi,Vojvodina je slavila i u 2.kolu Evro-inter savladavsi ponovo madjarsku ekipu,ovaj put tim Ferencvarosi rezultatom 9-6.Vrlo bitna pobeda za nastavak uspesne serije dobrih rezultata pred jednu od vaznijih utakmica ove sezone.Rec je o utakmici polufinala Kupa Srbije koja se odigrava u petak protiv Nisa :wink:
Utakmice Evrolige igrace se na bazenu na Spensu,dok sve ostale utakmice klub igra na bazenu "Slana bara"na Klisi.Treba jos istaci da je Uros Kalinic juce zabelezio debitantski nastup za reprezentaciju protiv Turske u okviru Svetske lige,da bi vec danas odigrao kljucnu ulogu u pobedi nad susedima!
Ovi momci su i danas pokazali da treba obratiti paznju na njih,ispratiti ih,jer trudom i zalaganjem nadmasuju sva ocekivanja ljubitelja vaterpola i sporta!
Napred Voso!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Још један доказ и мерило да новац не мора да одређује све у спорту. Када се клуб стручно и професионално води и када се све то ради из љубави онда је само небо граница. Ала вера момци!!!!!
Locked