9. kolo: Cukaricki-Vojvodina

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

9. kolo: Cukaricki-Vojvodina

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 14 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3.Sasa Todic 9 bodova
4.Ivan Popovic 6 bodova
5.Milan Stepanov 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Ljudi,sta napisati u najavi ovog meca!?Mozda da svakom igracu koji nastupi u ovom mecu damo po 3 bodi,jer se zaista nalazimo u zajebanoj situaciji.Nisam se do sada oglasavao po pitanju onog pisma sto ga igraci napisase,pa necu ni sada,mada imam misljenje u kome dajem (ali ne apsolutnu) podrsku igracima i zelim im da istraju.Sto se ovog naseg glasanja tice,posle dvonedeljne pauze nastavljamo tamo gde smo i stali... CEKAMO NAPADACE!!!

P.S.Ovde bih uputio i jedno direktno pitanje gospodinu S.Savicu:
gospodine Savicu,voleo bih da kroz vase intervjue sa igracima provucete pricu i o ovoj anketi i upitate ih da li prate nase glasanje,kakvo misljenje imaju o ovoj ideji i da li im rezultat glasanja nesto znaci i mozda daje jos veci podsticaj... pa vas pitam,da li u skorije vreme mozemo ocekivati i ta pitanja u intervjuima (jeste,da su poteskoce u klubu glavna tema,ali mislim da je ovo ideja koja ce obeleziti ovu sezonu,sto se tice sajta)? HVALA!!!
Dragi forumasi,vama zelim da i dalje ostanete uz ovo glasanje i dajete sto realnije ocene!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: KAMENI ()
Date: 10-16-04 19:44

SAMO FRANCISKOVIC I BELIC I NIKO VISE!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 10-16-04 21:00

1.Belic
2.Pekaric
3.Stepanov

Posto su nas zadrzavali na ulazu nisam video golove koji su se desili u prvih deset minuta,ali na osnovu svega ostalog moji glasovi su ovakvi.
Belic nam mnogo znaci i steta sto nije igrao protekle utakmice ucinak bi sigurno bio bolji.Cesto je vukao na sebi i po tri protivnicka igraca.
Pekaric i stepanov odlicni u odbrani i zaista ne znam kako smo primili gol,posto je inace osim jos dva propusta odbrana delovala sigurno.
Pohvalio bih jos igru Lazarevica i Jovanovica koji i dalje nije na nekadasnjem nivou ali se mnogo vise trudio i solidno odigrao.
Mislim da je podbacio vezni red gde su svi osim Dundjerskog koji je solidno odigrao bili apsolutno ispod proseka.
Pogotovo su me razocarali Franciskovic i Govedarica losom igrom to od njih nisam ocekivao.
Bez obzira sto smo imali pola sata igraca vise mislim da se nije moglo bolje jer je Cukaricki zaista dobro igrao i uspesno se branio i to i nije tako losa ekipa.
Sve u svemu s obzirom na stanje u klubu igra solidna a za nesto bolje valjda treba i para.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 10-16-04 21:09

Sad tek vidim da je Franciskovic dao gol,ali svejedno mislim da je lose odigrao,ali nema veze on je do sada bio nas najbolji igrac pa ima pravo i na jedno losije izdanje.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: Rocky ()
Date: 10-16-04 22:19

Nino Pekaric. Cupao nas je celo prvo poluvreme. Nije mu bilo ravnog danas. Ostali su bili dobri, ali niko se nije posebno istakao i jako je tesko izdvojiti jos dvojicu.

1. Pekaric
2. Belic
3. Dundjerski (ne zbog danasnje igre, vec zbog odnosa prema dresu koji nosi i energije koju trosi na disciplinovanju saigraca)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: cele ()
Date: 10-18-04 16:18

1.franciskovic
2.belic
3.pekaric


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: yogi ()
Date: 10-18-04 16:25

1.franc 2.belic 3.dundjerski


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: Voja ()
Date: 10-18-04 17:14

Na osnovu radio prenosa (koga zbog derbija gotovo da nije ni bilo na radio NS) i snimka meca i ja cu podeliti svoje glasove:

1.Milan Belic 3 boda (asistent kod gola,nad njim iskljucen igrac...)
2.Nino Pekaric 2 boda (i na skracenom snimku se vidi da je odlicno ragovao,vise puta)
3.Ivica Franciskovic 1 bod (strelac gola,ali izvestaji kazu da moze jos bolje i jos vise)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: Turija ()
Date: 10-19-04 12:07

1.Milan Belic-pozdravljam njegov željeno ocekivani povratak
2.Nino Pekaric-na prvom nastupu sam prepoznao njegov visoki fudbalski kvalitet i pošteni odnos prema dresu u kome igra
3.Ivica Franciškovic-najveci znalac u ovoj ekipi


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Cukaricki)
Author: Voja ()
Date: 10-20-04 18:06

Prodje i mec sa Cukarickim.Nekako smo ga cudno doziveli,niti smo preterano srecni zbog osvojenog boda,niti smo preterano tuzni.Zbog same cinjenice da je mec odigran na gostujucem terenu,broj glasaca je bio malo manji,ali smo opet uspeli dobiti i to gotovo jednoglasno igraca utakmice.

Nas najbolji igrac na utakmici sa Cukarickim bio je:

MILAN BELIC sa 15 bodova od mogucih 18,sto je sasvim dobar uspeh.

Tri nasa najbolja igraca na ovom mecu koji necemo dugo pamtiti bili su:
1.Milan Belic 3 boda
2.Nino Pekaric 2 boda
3.Ivica Franciskovic 1 bod

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 15 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3.Sasa Todic 9 bodova
4.Ivan Popovic 6 bodova
5.Milan Belic 5 bodova
6.Milan Stepanov 3 boda
. Nino Pekaric 3 boda
8.Sasa Cilinsek 2 boda
9.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Jedna zanimljivost vezana je za nase igrace koji se vrate u tim posle najmanje 2 kola pauze,naime oni odmah budu proglaseni za igraca utakmice u kojoj "debituju".Tako je posle Todica (koji je bio igrac meca protiv Borca) sada epitet najboljeg poneo Belic.Beli je odmah i napravio skok na tabeli i zaista je velika steta sto nije igrao sve meceve za nas,jer bi i ova nasa,ali i prvenstvena tabela sigurno bila drugacije skrojena.
Svi igraci naseg tima koji nisu zadovoljni svojim plasmanom na ovoj tabeli imaju u narednih 5 meceva EXTRA priliku da poboljsaju svoj plasman,jer su to utakmice u kojima ce videti ILI JESU ILI NISU...

SRECNO MOMCI!!!!
Locked