OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Војводина НС семе играће у 1. колу квалификација за Лигу шампиона за сезону 2018/19. против загребачке Младости одлучено је жребом у седишту ЦЕВ у Луксембургу. Први меч игра се 9/10. октобра у Загребу, а реванш 16/17. октобра у Новом Саду.

Уколико елиминишу хрвате, новосађани ће у 2. колу играти против победника дуела Младост Брчко (БиХ) – Бургас (Бугарска), а за пласман у групну фазу Лиге шампиона биће им неопходан тријумф и у 3. колу квалификација. У 3. колу, Војводина НС семе би играла против победника дуела 2. кола у коме ће се састати Теруел (Шпанија) – Алст (Белгија) и Берген (Норвешка) – Шомон (Француска).

https://s20.postimg.cc/4szjs4fzh/Vosin-kostur.jpg
You can not stop us!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Još jedan bedan, beskrvan i bezmudi meč smo odigrali u Novom Pazaru. I naravno izgubljen trofej Superkupa...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

borrissey wrote:Još jedan bedan, beskrvan i bezmudi meč smo odigrali u Novom Pazaru. I naravno izgubljen trofej Superkupa...
Necekivano, neprijatno iznenadjenje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote:
borrissey wrote:Još jedan bedan, beskrvan i bezmudi meč smo odigrali u Novom Pazaru. I naravno izgubljen trofej Superkupa...
Necekivano, neprijatno iznenadjenje.
Ipak, jedna stvar mi nije jasna: od prošle sezone kuburimo za pozicijom korektora, doveli smo tog tinejdžera iz Ukrajine, koji je sada prvi izbor (a ustvari je korektor/primač), a Blagojević potpiše za Pazar i prilično sam siguran da će biti prvi poenter lige. 33 poena je imao juče, a dok je igrao u zvezdi nam je takođe decu pravio. Kako je moguće da mi nismo uspeli da ga dovedemo... Ako neko zna nešto više o tome, nek napiše.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Суперкуп= кикирики куп. Види се да нам је стало до тог трофеја као до лањског снега. Претпостављам да нисмо још ни у најјачем саставу. Мене само занима на коју фору су они домаћини? Први су се јавили? :D Ако се игра једна утакмица игра се на неутралном терену.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post by zukenp »

To kolko vam nije stalo videlo se po intervjuu trenera posle meca :). Zreb je odredio domaćina super kupa. I sad da vas obradujem, posto vidim ne pratite tudji tabor. Blagojević je na našu žalost (a vašu sreću) kod nas tu jos samo 8 meceva, onda ide za Liban, gde je jos pre nas dogovorio transfer za neku tamošnju ekipu. Postoji mogućnost povratka jedino kasnije, tamo negde u playoffu. Sto se tice nas, mi smo slabiji nego prošle godine, pre svega na mestima dizaca i primaca. Blagojević može da zameni Hamzagica, al tehničari su nam očajni, tako da msm da cete ove sez najveću borbu voditi sa zvezdom, koja je prikazala dosta bolju igru od vas, u onom prvom kolu, gde su nas dobili.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

zukenp wrote:To kolko vam nije stalo videlo se po intervjuu trenera posle meca :). Zreb je odredio domaćina super kupa. I sad da vas obradujem, posto vidim ne pratite tudji tabor. Blagojević je na našu žalost (a vašu sreću) kod nas tu jos samo 8 meceva, onda ide za Liban, gde je jos pre nas dogovorio transfer za neku tamošnju ekipu. Postoji mogućnost povratka jedino kasnije, tamo negde u playoffu. Sto se tice nas, mi smo slabiji nego prošle godine, pre svega na mestima dizaca i primaca. Blagojević može da zameni Hamzagica, al tehničari su nam očajni, tako da msm da cete ove sez najveću borbu voditi sa zvezdom, koja je prikazala dosta bolju igru od vas, u onom prvom kolu, gde su nas dobili.
Hvala na info zukenp i čestitke na osvojenom trofeju. Nisam znao to za Blagojevića. Mi smo prikazali sramotnu igru juče, za ekipu koja se kao bori za ligu šampiona, ono je bilo smešno. I ne mislim da nam nije stalo do trofeja, jedino je moguće da se trener još nije vratio sa prventsva ko svet, pa da nije pripremio utakmicu. No, uprkos tome i neigranju Kostića, jasno se vidi da je prijem i napad preko korektora boljka ove ekipe, ostaje da vidimo koliki su dometi i da li to može nekako da se kompenzuje.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post by zukenp »

Vi ste I prošle godine mozda malo sporije startovali(pogotovu u mečevima sa nama) tako da se ne brinem ja za vas :). Los je bio mec generalno, obe ekipe. Ali vidim potencijala u vašoj ekipi, onaj Ukrajinac nije los, u startu je lako prolazio. Opet ćete imat jaku klupu, a to vam je donelo trofej prošle godine, a i ove će verov. Nažalost, ako se ne pojačamo, ne mislim da ćemo opet bit konkurenti, pre ćemo biti tu negde oko 3, 4 poz... Zvezda će ove god igrati i imati veću ulogu nego prošle, mislim da će vam oni biti najbliži pratioci. Ovi moji me jesu iz sezone u sezonu, prijatno iznenadjivali, nije prvi put da mislim na startu da necemo bit konkurenti, ali ovaj put se bojim da neću pogrešit :).
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Limanac FKV »

Nisam stigao na utakmicu, ali kakvo je ovo brukanje prvo protiv Pazara a sad i sa sektasima??? :evil:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Užasna sramota. Potpuno rasulo u ekipi, neshvatljivo očajna igra. Partizan nas je odučio od odbojke, a posebno libero Peković, naš dojučerašnji igrač, kojeg je neki veliki stručnjak oterao iz kluba. Ove naše klince je neko ili ubedio da su talenti, a nisu, ili se ekipa katastrofalno vodi od strane stručnog štaba. Nisam stručnjak i ne mogu da procenim šta je istina.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Брука и срамота,где су ови да нам нахвале Збиљкета стручњака за спорт и маркетинг?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Katastrofalan start, ali nadam se da znaju sta su uradili u prelaznom roku i da ce se ekipa i trener nastimovati u narednom periodu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Bugi
Posts: 7
Joined: Wed Sep 03, 2014 4:32 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Bugi »

Još jedna očajna partija odbojkaša, ovog puta protiv skormne ekipe Mladosti iz Zagreba. I pored vođstva od 2:0 i dve set lopte u trećem setu, na kraju pobeda posle porođajnih muka u pet setova.
Može se reći trijumf zahvaljujući seriji dobrih servisa Fundore i Mehića, odnos u blokovima 17:3 u korist domaće ekipe. Tri bloka, ne pamtim da sam to nekada video, a pratim odbojku od domaće beton lige pa do Lige šampiona.
Daj Bože da grešim, ali plasman u Ligu šampiona sa ovakvom igrom je gotovo nemoguć.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Bugi wrote:Još jedna očajna partija odbojkaša, ovog puta protiv skormne ekipe Mladosti iz Zagreba. I pored vođstva od 2:0 i dve set lopte u trećem setu, na kraju pobeda posle porođajnih muka u pet setova.
Može se reći trijumf zahvaljujući seriji dobrih servisa Fundore i Mehića, odnos u blokovima 17:3 u korist domaće ekipe. Tri bloka, ne pamtim da sam to nekada video, a pratim odbojku od domaće beton lige pa do Lige šampiona.
Daj Bože da grešim, ali plasman u Ligu šampiona sa ovakvom igrom je gotovo nemoguć.
Jeste na kraju pobeda na jedvite jade, ali utakmica nije bila uopšte loša, po mom mišljenju - znatno bolja nego protiv Pazara u superkupu, a pogotovo protiv groblja (onako očajnu utakmicu je nemoguće ponoviti). Mladost je na momente igrala odlično i bilo je baš dobrih poena sa obe strane. Ono što zaista zabrinjava je samo 3 osvojena ponea iz bloka u 5 setova - to nisam odavno video, možda čak nikada. I istina je, da ne beše Fundorinih serija servisa, veliko je pitanje kako bi se sve završilo. Sve u svemu, primetan je mali pomak, ali ekipa mora mnooooooooooogo bolje ako se nada ulasku u ligu šampiona.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: OK Vojvodina

Post by vosa do groba »

Dobio sam proverenu informaciju da SNS botovi dobijaju po 700 dinara da dodju na utakmicu kvalifikacija za ligu sampiona samo da bi hala bila sto punija... Dno dna...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Post Reply