OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Ako nista drugo, meni ce savest biti mirna, jer cu ja biti jedan od tih 150.

A svi vi koji se jos uvek premisljate, razmislite kakvu bi samopromociju od ovakvog uspeha napravili blizanci...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Cika Zika »

Sutra na RTV1 u 20:10 emisija posvecena ovom uspehu, "Vojvodina sampion". Bilo bi lepo da neko snimi ovu emisiju da i ona ostane u "arhivi". :)
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

Cika Zika wrote:Sutra na RTV1 u 20:10 emisija posvecena ovom uspehu, "Vojvodina sampion". Bilo bi lepo da neko snimi ovu emisiju da i ona ostane u "arhivi". :)
DA LI BI MOGAO NEKO SNIMI PA DA MI DOSTAVI NEKAKO
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: OK Vojvodina

Post by Stefke »

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Od ... o-dolikuje" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

21.04. U 18h igramo trecu polufinalnu utakmicu u novom sadu. Bilo bi lepo da se tu okupi sto vise navijaca.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: OK Vojvodina

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

http://okvojvodina.org/klub/najnovije/n ... j-ofa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Momci, samo borbeno! Titula zna gde joj je prava kuća. :lala:
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

Ljudi odbojkasi su bas napravili cudo sad...
Jel ima mogucnost da organizovano idemo u Beograd na ove odlucujuce utakmice? Bar kombi da napunimo....ja licno bi isao i imam tu zelju a nebi sam da idem
A I ZASLUZILI SU DA IH BODRIMO
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: OK Vojvodina

Post by srkins »

Na zalost izgubili smo prvu utakmicu polufinala 3:1
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

srkins wrote:Na zalost izgubili smo prvu utakmicu polufinala 3:1
Izgubili smo na isti način kao što smo izgubili 3 seta u Lisabonu.Znači od slabije ekipe i to, uglavnom, zbog mentaliteta.Poražavajuće je bilo gledati ta 3 poslednja seta u Lisabonu i ovih 4 u Bgd (i to taman kada sam pomislio da je ekipa kvalitativno preskočila nekoliko nivoa).Sada mislim da nas je malo više i srećna zvezda pratila u Evropi.
Zašto ovo kažem?Zato što sam bio toliko prijatno iznenađen podignutim kvalitetom naše igre u svim segmentima i kod svih igrača (počev od servisa, prijema servisa, dizanja i napada, pa do vođenja sa klupe) u prvom meču protiv Benfike, da sam sada doživeo potpunu konfuziju povodom svega toga.
Da li se to nama potrefilo da svi naši igrači igraju na svom ličnom i kolektivnom maksimumu, pa smo izgledali strašno, kao dream team, ili se to stvarno dogodilo zbog visokog odbojkaškog kvaliteta ekipe i pojedinaca?
Izgubljena poslednja 3 seta u Lisabonu su me malo zbunila, a izgubljena 3 u Beogradu (u antipropagadnom odbojkaškom meču, nivoa domaće odbojke sa početničkim greškama) potpuno dezorjentisala.
No, videćemo kako će se stvari razvijati dalje u mečevima koji nam predstoje?
Da li su se svi precenili u OKV ili samo previše poneli, ali ako igrači misle da naprave ozbiljne evropske karijere, ne smeju sebi dozvoliti takve oscilacije u igri, kao i u motivu.Trener isto tako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by the Gari »

Nisam gledao, pa ne mogu reci nista o samom mecu, ali ja sam ovaj poraz nekako ocekivao. Ekipa se mnogo i fiziki i emotivno ispraznila igranujem u Evropi, putovanjima i na kraju velikim trijumfom. Blizanci su imali vremena da u miru rade i pripremaju se za polufinale i njihova bolja trenutna forma i veca svezina po meni su vrlo logicne. Medjutim, mislim da, kako plej-of bude odmicao, Vojvodina ce imati sve vise i vise sansi. Igracemo mnogo rasterecenije od njih! Od tih ekipa ocekivalo se mnogo vise od nase, skuplje su, a do sada nisu osvojili bukvalno nista. Nasi momci iza sebe imaju dva trofeja i mogu da mirno pristupe ovim utakmicama. Osim toga pokazali su da imaju kvalitet kao i da igraju podjednako dobro na strani, sto anulira prednost blizanaca iz ligaskog dela. Sve i da nije bilo ovog sjajnog uspeha u Evropi i tog "pomeranja" u ritmu, jedna pobeda iz Beograda bila bi sasvim dovoljna. Samo polako, jedan poraz ne znaci nista, bivalo je da smo iz prva dva meca s istim protivnikom u Novi Sad donosili dve pobede, pa ih onda uprskli kod kuce. Samo hrabro i gazite tu gamad!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote: Da li se to nama potrefilo da svi naši igrači igraju na svom ličnom i kolektivnom maksimumu, pa smo izgledali strašno, kao dream team, ili se to stvarno dogodilo zbog visokog odbojkaškog kvaliteta ekipe i pojedinaca?
Izgubljena poslednja 3 seta u Lisabonu su me malo zbunila, a izgubljena 3 u Beogradu (u antipropagadnom odbojkaškom meču, nivoa domaće odbojke sa početničkim greškama) potpuno dezorjentisala
Ima tu svega od ovoga što si napisao Turija. Mislim da smo ove sezone imali dva pika sezone, finale domaćeg kupa i finale Kupa izazivača. Igrači su konstantno podizali formu u svim segmentima igre do tad, plus što su se Luburić i Petrović potpuno oporavili od povreda/bolesti i igrali odlične partije u tim mečevima. Sa druge strane, zvezda je imala praktično dve nedelje za pripremu i uželeli su se utakmica. Ne treba zaboraviti ni to da Petrović ponovo nije igrao zbog povrede i da su nas sudije oštetile za poen ili dva u ključnim trenucima prvog i trećeg seta. Neću da budem pesimista, ali ponovo podići formu neće biti uopšte tako lako (na zvaničnom sajtu ne piše da li igra Petrović, ja iskreno sumnjam, mislim da je u pitanju ista povreda) i biće veoma teško pobediti večeras u anti-odbojkaškom Boegradu (u svakom mogućem smislu). Ipak, momci samo hrabro i samo borbeno!!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: OK Vojvodina

Post by budababa »

Pomalo nezapaženo prošla vest:

http://www.wienerliga.org/index.php?mod ... 2293&pol=1

Usput, izgubismo prvi set na razliku, 38-36. Livescore na linku:

http://www.wienerliga.org/live/?id=306
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Kao što sam, nažalost, i pretpostavio 3:0. :(
Волем Вошу
Posts: 8
Joined: Wed Oct 22, 2014 5:27 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Волем Вошу »

Одбојка: ВОЈВОДИНА - црвена звезда, уторак 19ч.

Наши одбојкаши губе 2-0 у полуфиналној серији плеј офа, на нама је да им се сјајном подршком одужимо за први Европски трофеј у историји клуба, а такође помогнемо да смање резултат у победама и надамо се уз нашу помоћ дођу до још једног трофеја.

НОВОСАЂАНИ НЕКА ГРМИ МАЛА САЛА! СВИ НА ОДБОЈКУ!

УТОРАК 19ч. МАЛА САЛА "СПЕНСА" .
Post Reply