Sepuya prekobrojan?

User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Posto se u poslednje vreme zasita mnogo pise o Sepiju hteo bih i ja nesto da kazem i dodam!Posto sam bio u kontaktu i poznajem pojedine igrace iz Vose i imao sam cak priliku da par puta izadjem sa Sepijem, usudio bih se da kazem da sam malo bolje upucen u njegove kavalitete od ostalih na forumu!E pa ono sto sam ja iz razgovora sa nekim igracima cuo i ono sto su mi oni rekli za Sepija posto sam zaista mnogo interesovao za njega je da je on pre svega neverovatno jak momak i da bukvalno niko nije igra sa ni protiv jaceg fudbalera, kako kazu na treniungu je u stanju da nosi trojicu na ledjima, i Miku(Milutinovica) je kako kazu jednom tako ponozio u duelu(posto je on do tad vazio kao najbolji u tom aspektu)tako da je ovaj odlepio...Cuo sam takodje da svaki trening odradjuje 120% i da u svaki duel ulazi maksimalno i bez rezerve...Kad sam pricao sa njima rekao mi je da jedva ceka dobije sansu(to je bilo jos kod Brzica) i da mu se to svidja kod Brzica(ako se zalazete na trenizima i dobro odigrate kad vam ukaze poverenje, onda ce te i igrati na sledecim utakmicama)Uvek je govorio kako mu je cast da trenira sa Drakulom i da mu se zaista divi , i da na svakom treningu pazljivo prati svaki njegov potez jer smatra da moze da nauci mnogo od njega, i kako mu nije jasno zasto on ne igra u prvoj postavi...E sad onaj deo gde si mi pojedini igraci pricali jos neke stvari o Sepiju- dakle rekli su mi da mu je snaga najveci atribut i nazalost nijedan vise nisu nabrojali, a kao najvece mane su mi naveli slaba TEHNIKA i lose kretanje BEZ LOPTE(takticki je slabo obucen) Kad sam ih pitao sta oni misle dal ima kvalitet za Vosu nisu rekli ni da ima ni da nema- otprilike kao osrednji igrac, mozda po kvalitetu najslabiji spic u timu(tad kod Brzica) ali sa velikikm srcem i borbenoscu!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Hvala Grba insajderu. Ne sumnjam da je sve ovo tacno. Ja mislim da je za ou nasu ligu jedan snagator u spicu u stvari jedno jako dobro resenje. Naravno i Sep ce napredovati u tehnici kako bude igrao.
Ajmo, ajde ....
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Grba_NS wrote:.E sad onaj deo gde si mi pojedini igraci pricali jos neke stvari o Sepiju- dakle rekli su mi da mu je snaga najveci atribut i nazalost nijedan vise nisu nabrojali, a kao najvece mane su mi naveli slaba TEHNIKA i lose kretanje BEZ LOPTE(takticki je slabo obucen) Kad sam ih pitao sta oni misle dal ima kvalitet za Vosu nisu rekli ni da ima ni da nema- otprilike kao osrednji igrac, mozda po kvalitetu najslabiji spic u timu(tad kod Brzica) ali sa velikikm srcem i borbenoscu!
Ljubomorne se..nje (čast poštenim), moram tako da kažem, jer sam svojim očima, zahvaljujući Brziću, video Sepuju, i to nekoliko puta, na prvenstvenim utakmicama.
Čovek se najviše i najlogičnije kretao, najbrže i najbolje odigravao lopte (otprlike kao Panta).Ovi naši našli da pričaju o tehnici, kretanju bez lopte, kvalitetu...Bilo bi smešno da nije žalosno, jer ko o čemu - ku..e o poštenju.Svako o onome što mu najviše fali (a, Boga mi, i smeta kod onoga koji to ima).Ceo Zapad je glup i ne zna šta je fudbal, kad traži da uđe Sepuja ( mi smo ranije gledali samo prave igrače, dok se ove zvezdice nisu ni rodile, no možda se tada igrao seoski nižerazredni fudbal na Stadionu Vojvodine, pa se verovatno ne razumemo u ovaj današnji, moderni novosadski)
Sepuja je posle Pante i Kize najveći znalac u današnjoj Voši.
Neka ga puste na teren, pa nek dokažu te svoje lažne tvrdnje.Naravno da ne smeju.Niko.Ni igrači, ni trener, ni uprava, jer lažni Car bi ostao go.Svima je ovako najbolje, ali zato Vojvodina gubi 5 od 6 utakmica na gostovanju.I ta jedna pobeda (Jagodina) je bila predmet pljuvanja po njoj.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Kaze Sepi da se vise ne nervira sto ne igra...Kaze da sansu dobije kad Bata dodje u klub(jednom u mesec dana) pa trazi da on dobije sansu...Inace kaze da je u klubu rasulo otkad je Bata otisao,da se ne zna ko sta radi...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Naprotiv, meni se cini da se bas vrlo dobro zna sta se radi i zasto se tako radi... :wink:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Inace Sepi jako gotivi Batu!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ne raspolažem nijednom činjenicom, ne poznajem nikoga lično, iznosim, po ko zna koji put, samo utiske koje na mene ostavljaju ljudi koji danas vode Vojvodinu i koji igraju u njoj.
Posle 2 godine, od dolaska novog rukovodstva, nisam mnogo pametniji (nego na početku), kakva je čija uloga i namera.S namerama nikad nećemo biti načisto, sve dok se stvari ne raspletu do kraja.Pa, čak ni onda - pošto nijedan faktor ne deluje izolovano.Sve ovo sam napisao kao uvod u ono šta mislim da kažem povodom Sepuje, Bate i ostalih (kao i problema u koje je Vojvodina danas očigledno zapala. Hteo to neko od nadležnih da prizna ili ne).
Moj utisak, i danas, je da Bata jeste čovek koji ima tu pokretačku energiju, sposobnost, šmek i najviše vizije, a i hrabrosti da povuče riskantne poteze.Zato i nije čudo što svi misle da sve konce u Voši drži samo on.Ja pak mislim da se puno pita, ali da u ovakvom sastavu UO (pošto je dosta jakih ljudi u njemu), ne može da odluči sve sam. Pretpostavljam da se trenutno pravi puno kompromisa i da je to jedan od uzroka posrtanja Voše.Da se ne shvati pogrešno, da sam ja pristalica jednoumlja, ali Bata ima taj prirodan osećaj, šta kad treba uraditi (samo se novci teško daju).Tako i sa Sepujom, kao što je već imao sa Rajevcem i Brzićem.
Ja mislim da je on možda jedini iz te garniture koji je spreman da čuje i drugačije mišljenje (e sad da li će prihvatiti?) i da ima neku dozu respekta prema imenu Vojvodine i njenim Legendama (ipak je on, od svih njih, najduže u Novom Sadu).Međutim, sigurno da imaju itekakvog uticaja i zemljaci, i kumovi, i ortaci.... I ko će to onda sve da složi, a da bude dobro :?: Nije ni čudo što retko dolazi (a dotle komanduju oni koji su tu).A, Sepuja je sigurno pametan, obrazovan čovek i verujem da je sve to jako dobro snimio i procenio.
Za Voju Gajića mi se čini da želi da uspostavi dobar kontakt sa navijačima na Zapadu i da ceni njihov staž i godine provedene sa Vošom (I ZAPAD I ISTOK SU NEČIJA KUĆA i to mnogo duže nego Sever).
Za ostale članove, ne bih komentarisao, jer bi bilo nepristojno za ovakav Forum.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Za ostale članove, ne bih komentarisao, jer bi bilo nepristojno za ovakav Forum.
Alal vera :? :wink:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm, nažalost moram i tako nešto da kažem (iako to nikad ne bih rekao u normalnim okolnostima), jer se (što se Voše tiče) osećam kao prepumpana lopta koja mora da ,,pukne" u najslabijoj tačci.Pa se napiše i preteška reč i nešto olakša sebi (bar u tom momentu) mislići da će vapaj imati nekog odjeka kod onih koji vode Klub.
Bez obzira na drugu poziciju (samo sticajem srećnih okolnosti), ljudi i dalje izlaze sa tribine prazni, namrgođeni, gunđaju posle pobede, jer nisu videli ništa više od Voše, nego od Javora, Čukaričkog ili bilo kog drugog gosta.I prava je sreća za te ljude što ne gledaju Vojvodinu na gostovanju.Čemer bi bio nepodnošljiv (nije ni za kakvu utehu to što je slično stanje i u zvezdi, za koju sam tvrdio da će nas obići na tabeli, već do kraja jeseni, a sad mislim da će to učiniti još neka ekipa (ako se ništa ne promeni).Samo sad koliko njih, to ne znam?
Pri izlasku sa tribina ljudi uopšte ne spominju igru, ne prepričavaju šanse, idu kući kao pokisli i obrukani samo sa jednom minimalnom satisfakcijom:
ipak smo pobedili.
Navijač sa zapada dolazi na utakmicu sa namerom da gleda fudbal, da nešto vidi, uživa, navija, aplaudira, da sutra može na poslu, u nekom društvu, slobodno da spomene da je gledao za vikend fudbal, da je ovaj igrač odigrao dobro, dao gol, napravio šanse, golman odbranio, drugi pobegao po krilu, zalomio, centrirao, šutnuo, stalno pleli mrežu oko protivničkog gola, odigravali duge i kratke pasove...Međutim, svega toga nema na stadionu Vojvodine.I, on navijačima nije kuća u koju rado dolaze, već veliki Zid Plača, gde će se međusobno izjadati ( da bruku niko sa strane ne čuje)
Jedina moja trenutna fudbalska dilema i muka koja traje već previše dugo je: da li više pisati i dolaziti na utakmice?
Pokušavao sam da prelomim nekoliko puta, pa na kraju pretegne da, ipak ostanem, misleći valjda će se bar malo nešto pomeriti?Međutim, možda se samo zaljulja, pa vrati još više nazad.Kao kad kola čupate iz blata.Učini vam se; sad će iskočiti iz rupe, a ono se rupa akcijom još više produbi (i kola potonu još dublje - sve do osovine).
Nadam se da proleće donesi lepše vreme i da će put prosušiti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Nadam se da proleće donesi lepše vreme i da će put prosušiti.
Ma, kakve smo mi kurate srece prosusice se taj tvoj put ali tako da ce blato da stvrdne oko tih nasih zaglavljenih tockova pa ce nas bagerom iskopavati - a dotle ostali protutnjase pored nas...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija, mislim da se nismo najbolje razumeli, a priznajem najviše mojom krivicom, pošto sam ostao nedorečen.
Turija wrote:Za Voju Gajića mi se čini da želi da uspostavi dobar kontakt sa navijačima na Zapadu i da ceni njihov staž i godine provedene sa Vošom (I ZAPAD I ISTOK SU NEČIJA KUĆA i to mnogo duže nego Sever).
Za ostale članove, ne bih komentarisao, jer bi bilo nepristojno za ovakav Forum.
Nisam znao kako da protumačim ovo. Čitava ta ekipa je u istom kolu, i teško je odvojiti jednog od drugog, tj. nemoguće je pisati hvalospeve o jednom a izlivati sav gnev na ostale kad ta koalicija sasvim harmonično funkcioniše već više godina i očito ne smetaju jedni drugima.

Na kraju krajeva, sve su te ljude u klub doveli navijači. A da su oni nezadovoljni radom bilo kojeg od njih, pa valjda bi se makar jednom začula ona stara dobra pesma o upravi. E sad, zašto je to tako, mislim da svi vrlo dobro znaju, ali se ne usuđuju da pišu, već je najlakše pomenuti jedno ili dva “nepristojna” imena za ovaj forum, uprti prst u njih i tako dan za danom, ajmo Jovo nanovo.
podbara wrote:Ko je u danasnjem trenutku trener Vojvodine? Saraba, Radojicic, Maric ili neko treci. Izgleda da na klupi imamo vise trenera nego igraca?
Grba_NS wrote:Kaze Sepi da se vise ne nervira sto ne igra...Kaze da sansu dobije kad Bata dodje u klub(jednom u mesec dana) pa trazi da on dobije sansu...Inace kaze da je u klubu rasulo otkad je Bata otisao,da se ne zna ko sta radi...
Izgleda da ima još kandidata za mesto trenera :wink:
Razumem, čovek ima dobru nameru, te mu posle tri najbitnije funkcije koju je objedinio u jednu, ostao nedosanjani san da bude još šef stručnog štaba i tako još jedanput pomogne klubu. :wink:
Nadam se da je sad malo jasnije šta mislim.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote: Jedina moja trenutna fudbalska dilema i muka koja traje već previše dugo je: da li više pisati i dolaziti na utakmice?
Ne bih da ispadne kako ti pretim, ali... NEMOJ DA TI TAKO NEŠTO PADNE NA PAMET!!! :wink: Do sada sam se milion puta uverio da su nam razmišljanja vrlo slična. A veruj mi, nije nas još puno ovakvih ostalo. Ja sam ne bih želeo da ostanem, a ti...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Posle svih događanja od smene Ivana Brzića, definitivno je jasno da Sepuja više nije prekobrojan već, na žalost navijača i štetu Kluba, OTPISAN.
Preostala su još dva kola do kraja ove polusezone, a onda sledi gvozdena metla, koju je Voja Gajić najavio.Bojim se da će se kad se njome zamane počistiti krupne zverke, a male provući ispod.
Gotovo je jasno i to da jedna grupa igrača nije na projektovanoj liniji rukovodstva (i to čini mi se, nažalost, ona kvalitetnija), dok se ona fudbalski nepotvrđena uvlači pod skute onih koji će praviti spiskove igrača za prolećnu Vojvodinu.
Neverovtno je, takođe, da naš najbolji igrač ove jeseni, čovek koji je spasao našu mrežu od bezbroj pretećih kontri protivnika, ne zaslužuje nikakav respekt, osim respekta gledalaca :cry: možda samo zato što je prijatelj sa otpisanim.
Ja bih ovom prilikom najljubaznije zamolio Predsednika Gajića i Podpredsednika Butorovića, kao i trenera Radojičića, da u Kuli daju bar tu jednu šansu i onima kojima je do sad nisu dali nijedanput.Poslednju i jedinu priliku PRED OTKAZ.
Tu pre svega mislim na SEPUJU I LEANDRA.
jer u Kuli će biti pravi FIGHT i trebaće borci do poslednjeg atoma snage, a ne poluspremni igrači.Sve utakmice u Kuli su bile, što se žargonski kaže ,,na nož" .Protiv Voše Kuljani trče kao dopingovani.Za nepoverovati je kako izgaraju 90 minuta.Zato će nam na terenu trebati 11 jakih i beskompromisnih, ali pametnih igrača.U takvoj utakmici treba Mijatović sa srcem, ali i sa uključenim mozgom 105 minuta.A, ni na klupi nam ne trebaju oni koji samo sakupljaju broj prvoligaških utakmica u Vojvodini.
Voleo bih, i molio bih, da se urazume i zaborave sve druge interese, osim interesa Voše, svi oni koji odlučuju kakav sastav će izaći na megdan Hajduku.
Stalno se proteže floskula kako treba dati šansu svima.Ja se takođe apsolutno slažem sa time, ali u praksi je problem što ti svi nisu svi, nego jedni isti, svaki put.
DAJTE ŠANSU SEPUJI I LEANDRU :!:
Bar da ih jednom vidimo, pre nego što odu. Da vidimo na delu, da li su za Vojvodinu ili nisu? A, ne da se ubeđujemo pričajući i prepričavajući utiske sa treninga i trening utakmica, koju velika većina navijača nema prilike da vidi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:U takvoj utakmici treba Mijatović sa srcem, ali i sa uključenim mozgom 105 minuta.
:lol: :lol: :lol:


Šalu na stranu, lepe reči Turija, ali verovatno ostaju samo u domenu naših želja. Po meni nisu ostvarljive iz dva razloga.
Prvi: ako im pruže šansu a oni ne zadovolje, i mi ne daj Bože izgubimo, osuće se paljba po treneru i rukovodstvu zašto su im pružili priliku u ovako važnoj utakmici, gde možemo doći na korak do partizana.
Drugi: ako im pruže šansu a oni zadovolje, doći će u problem kako da obrazlože otkaz koji mi ovde pretpostavljamo da će dobiti, pogotovo što će po svoj prilici u Kuli biti prisutan veliki broj navijača Vojvodine.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ako Sepuja ne dobije sansu u naredna 2 meca, jaaaaaaako velika nepravda se cini prema njemu! Kad se samo setim koliko su ga u klubu hvalili kad je dosao. Sustina je su Purke, lazetic i Mrdja daleko ispod nivoa Sepa, i ne mogu da se slozim sa ljudima koji govore te Sepuja jak, a nema pojma, bla bla bla. To su sve price za malu decu. Pa svidelo se to nekima ili ne Sepuja je nas najbolji spic trenutno!

HOLD ON EUGENE!
Locked