Sepuya prekobrojan?

markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Meni nije jasno kako moze biti prekobrojan.Kad god udje u igru on pokaze nesto a Lazetic na primer je igrao celu utakmicu protiv Hapoela i nije nista pokazao,ama bas nista.Sepuji ne mogu loptu da uzmu i covek stvarno zna da doda loptu tj. da asistira za razliku od nekih...A nije ni dobio da se kaze pravu priliku pa da pokaze sve sto zna.U svakom slucaju mislim da treba da mu damo podrsku jos vecu sa tribina i da jednostavno ne damo upravi da uniste jos jednom fudbalera(pored Kizita) koji igra fudbal iz ljubavi.Ovo je moje misljenje i morao sam ovako da napisem...
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Bekvalac je konstantno govorio Sepiju kako nije zadovoljan njegovom igrom, zeleo je da ga posalje na pozajmicu...Sepi je to odbio, zna da je pobrao simpatije navijaca, i nastavice svoju borbu do kraja :!:

Prebacuje mu se da je nedisciplinovan, pa i treba na svakom treningu da da svoj maksimum, u svaki duel da udje sa "Zarom" i dokaze da je najbolji...da pokaze da hoce da premosti sve prepreke i izbori se za svoje mesto pod suncem!

Treba razumeti da on takav pristup ima od pocetka, pa ko ne bi imao kraci fitilj i trpeo sve te nepravde? Da li se secate kada je Bata kaznio prvotimce, koji nisu odgledali utakmicu na kojoj nisu nastupali?Sepi je po toj zimi bio na zapadu!(RF sigurno ima i sliku) Kada je igrao u odbrani, kada za svojih par minuta uradi mnogo vise nego ostali za celu utakmicu...


Image

Nadam se da ce Sepi krenuti Despotovim stopama, sada da li ce to uciniti za krace vreme i u nasem klubu? Vreme ce pokazati...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Samo i iskljucivo podrska Judzinu!

Ne daj se majstore!

Do kraja protiv hohstaplera!

Predlazem da se i u rubriku Pitajte igraca dovede ovaj momak!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Naravno,puna podrska Sepiju i od mene i voleo bi ako je moguce realizovati rabbinu ideju
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Rabba wrote: Predlazem da se i u rubriku Pitajte igraca dovede ovaj momak!
:!:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Već sam u nekom od topika izrazio svoje mišljenje(pozitivno), ali evo da se oglasim i u ovom, otvorenom samo za njega. Ako ni zbog čega drugo, onda samo iz principa

PODRŠKA ZA SEPA !!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Podrska i od simpatizera i povremenog navijacha.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Sep, ne daj se!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sepuja je ovaj put pozvan u reperezentaciju Ugande i otputovao je sa svojim zemljakom Kizitom na pripreme te reprezentacije. :!: 8)
Sep, samo napred, do konačne pobede nad nepravdom i golova u dresu pola belom - pola crvenom :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Napred Sepuja, razvljuj tamo i kad se vratis da zaigras u Vosi! 8)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Bravo Sep!
Sada kesiraj zaradjene minute u dresu repke, i pokazi majmunu na nasoj klupi kako se igra fudbal!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

http://www.youtube.com/watch?v=ZK8erK3z ... re=related Sepijev video

http://www.youtube.com/profile_videos?user=dmmanagement
A ovde mozete videti i koje sve igrace iz nase lige poseduje ta menadzerska agencija...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

I nama igra Lazetic a za novosadskog Drogbu nema mesta???
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

podbara wrote:
I nama igra Lazetic a za novosadskog Drogbu nema mesta???
:!: :!: :!: :!: :!:

Steta sto je u Vosi dobijao malo prilika, pa ovaj odlican klip nije mogao da se obogati sa detaljima iz mnogo vise utakmica u Vosinom dresu a ne iz 4, 5. Sseppuya hold on :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Bice mesta kad bude trebalo da se proda...
Napred Voso!
Locked