Sepuya prekobrojan?

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Sepuya prekobrojan?

Post by van der iV a.k.a Totti »

Evo otvaram topic coveku koji je svojim igrama(doduse malobrojnim) pobrao simpatije navijaca.Sta da kazem,zapad ga stalno trazi,navijaci pozdravljaju kad se sprema da udje u igru,a ovi kreteni iz uprave na celu sa dr. Krmkom ga teraju iz Kluba!!!Takav odnos sa zapadom ima jos samo Panta,a svi znaju zasto.Navijaci ne grese,jer gledaju Klub zato sto ga vole,a ne zato sto od toga imaju koristi.Lepo rece danas 1 redar:,,Meni bar placaju da ovo gledam".To govori o tome kako igramo i gde je sada Klub.Da precrtaju jednog kvalitetnog,privrzenog Klubu u povrh svega fakultetski obrazovanog igraca,da bi igrao tamo neki retard zvani Lazetic,ili taj Purke koji se proslavio u Leotaru(hej,Leotaru!!!),ili da igra taj cigancic Mrdja???Nemam reci.Upravi zelim da sto pre bankrotira i da lepo ode iz naseg Kluba,dosta su ovde pravili sranja.A o onom debelom sa klupe najbolje govori dijalog dvojice penzionera sa Zapada:
-Idi u Makedoniju,***** jedan!
-Nemojte da se vredjamo.Ipak je on covek,nije *****.
-Kako znas da nije? :mrgreen:

PENZIONERI SU PONOS ZAPADA!!! :mrgreen:
ODLAZITE IZ NASEG KLUBA,ENO U ZVEZDI JE UPRAZNJENO MESTO UPRAVE(A,VEROVATNO I TRENERA),SPASITE NJIH,OSTAVITE NAS NA MIRU!!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Sepuya prekobrojan?

Post by Radoye »

van der iV a.k.a Totti wrote:ODLAZITE IZ NASEG KLUBA,ENO U ZVEZDI JE UPRAZNJENO MESTO UPRAVE(A,VEROVATNO I TRENERA),SPASITE NJIH,OSTAVITE NAS NA MIRU!!!!
Odlican predlog - da "udomimo" u zvijezdu celu nasu upravu od Bate, Gajica, Dubroje preko voljenog nam dvojca bez kormilara do krmeta sa doktorskom titulom. Sto bi se reklo win-win situation, em bi smo se otarasili bede em bi smo ubogaljili cigane za sva vremena. :mrgreen:

Sepuji sva podrska! Ne daj se majstore!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Re: Sepuya prekobrojan?

Post by Stoik »

Radoye wrote:Sepuji sva podrska! Ne daj se majstore!!!
8)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vec sam napisao da sam sokiran ovom vescu i da je to sraman potez,a sada da dodam-NE DAJ SE MAJSTORE IZ SRCA AFRIKE!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Post by fruskogorac »

*************************************************************
TAJ TAMNOPUTI COVEK IZ DALEKE AFRIKE POSAO
NA PREDLOG PRIJATELJA, JOSEPH KIZITA, U NOVI SAD DOSAO
EUGEN JE NJEMU IME
A SEPUA PREZIME
I PONOSI SE ON NJIME

I EUGEN SEPUA "PRIGRABIO" SA BROJEM - 9 - DRES
GOLMANE PROTIVNICKE IMA ODMAH DA NAPADNE STRES
ZAPADNA TRIBINA "KARADJORDJA" VICE
CEO SEVER KLICE

SEPI, SEPI, SEPI, SEPI !!!
LOPTA SE EUGENU SEPUI ZA KOPACKU LEPI
I KA GOLU "BUBAMARA" LETI
GOL, GOOOOLLL, GGGGOOOOLLLL !!!, LOPTA JE ZAVRSILA U METI

NA "KARADJORDJU" SE SVE TRESE OD RADOSTI, VELIKE BUKE
EUGEN SEPUA KA SEVERU SIRI RUKE
CEO SEVER, ISTOK, ZAPAD I JUG SU NA TRAVI
ZAHVALJUJUCI EUGEN SEPUI, TITULA / KUP / SE SLAVI

************************************************************
Nije nesto narocito, ali eto, nadosla neka mala inspiracija.
Ako se smisli nesto bolje, lepse, predlazem da se prevede na engleski jezik i da se formira delegacija navijaca i da se Eugenu Sepui licno na ruke preda.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ljudi, cekajte da vidimo da li je informacija tacna?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Neznam da le je informacija tacna ali predpostavljam da jeste,posto je to manir nase uprave.To isto su uradili Babalju 10 dana pre kraja prelaznog roka a Sepuju stavljaju u mat poziciju jer je prelazni rok danas zavrsen.Nije mi jasna jedna stvar.Sepuja je ovde godinu dana.Nije dosao na Kizinu preporuku vec ga je dovela Vicina ekipa.Igrao je u Jermeniji(nije se bas naigrao).Ovde mu apsolutno nije pruzena sansa.Zasto li su ga dovodili.Nije mi jasno da nasa uprava nije u stanju(ili nece) da napravi odnos sa nekim klubom iz grada,da tamo gura igrace za koje misli da ce biti nesto od njih,da oni tamo odigraju polusezonu pa sta bude bude.Ovako ispada da je Sepuja bio na probi kod nas godinu dana i nije zadovoljio.Ne mogu da kazem kakav je on igrac jer nije bilo sansi da ga gledam cesto,ali po pricama ljudi kojima verujem kao covek se nije bas pokazao.konfliktna je licnost,sklon ekcesima,nedisciplini.Kao takav,moje je misljenje da nam nije potreban.Uostalom vreme ce pokazati.Pozdrav
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

PRIJATELJ wrote:Ne mogu da kazem kakav je on igrac jer nije bilo sansi da ga gledam cesto,ali po pricama ljudi kojima verujem kao covek se nije bas pokazao.konfliktna je licnost,sklon ekcesima,nedisciplini.Kao takav,moje je misljenje da nam nije potreban.Uostalom vreme ce pokazati.Pozdrav
PRIJATELJU i ja sam cuo price od ljudi koje poznajem da je Sepuja konfliktna licnost,ali budimo posteni ko bi posle svega ostao normalan u ovakvoj situaciji?!Dodje kod nas na sekciranje sest meseci,jer ovim nasim vrsnim strucnjacima izgleda toliko treba da procene kvalitet ukoliko nije minut do dvanaest pa onda uzimaju sve sto stignu,trudi se svaki minut proveden u igri kao da mu je poslednji u zivotu,kao sto je Milan rekao nervira se juce za promasen penal dok bi se neki,citaj(Lezetic)verovatno samo po...po onoj stvari i nastavili dalje?!Posle tih sest meseci doktor mu postavlja novu dijagnozu i stavlja ga na stopera protiv seoskih ekipa,znaci direktno pokusava da ga isprovocira,degradira,omalovazi... za to vreme vidi da su neki drugi igraci tom doktoru mnogo omiljeniji bez obzira na njihov trud,zalaganje na treninzima,utakmicama,igraju evropske utakmice bez da su odigrali minut domaceg prvenstva,bez da su se oznojili....pa koji igrac,uopste covek moze to sve da gleda svojim ocima i da ostane normalan,da ne eksplodira?!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Cekajte, isla je neka informacija da je Sepi nedavno potpisao ugovor na tri godine. Jel' to dezinformacija ili neko opet nesto mulja?
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Stvarno sam zaprepascen sa stavom uprave. Pitao bi ih da li su oni juce uopste gledali utakmicu, tj da li su culi da su svi pozdravili ulazak Sepija na teren? On je nas ljubimac, zbog toga sto covek igra uvek sa 101% snage, a ne kao vecina sa 30%. Sepuja stalno daje brzu loptu, i zeljno hita napred, pa ko je video ne moram da pricam. Zeljni smo takvih igraca, koji ne igraju onako kako menadzeri zapovede, nego emotivno od srca. Volim da ga vidim na terenu kad igra, ko malo dete je zeljan igre, a to publika voli, i to vraca ljude na stadion. Jebo te kad se samo setim kako mi je prosle sezone bio skenj, kad je Tadic uzeo Sepuji sansu da postigne het-trik protiv Banata. Pa onda ovaj Popov penal, stvarno ko da je promasio u finalu SP. On, Kiza, Panta, Alex uvek daju vise, ali uvek, i uvek su spremni da krenu sa loptom napred, da upute tacan pas, a ne kao neke muve bez glave koji idu prema autu (Tadic), ili svom golu... Ali pre svega nije fer prema njemu kao coveku da se tako odnose, godinu dana nije dobio pravu sansu da pokaze sta zna, a mislim da bi proradio kao lud, da krene 2, 3 od pocetka... Nadam se da ce kvalitet proraditi.
Mislim da on i Kiza jedini (na pravi nacin!) vole Vosu, jer nisu isprane glave sa kompleksom zvanim "blizancija (dvolicnost)"...

NE DAJ SE SEPI, SVI NAVIJACI VOJVODINE SU UZ TEBE!!!
Last edited by Zeljafcv on Tue Sep 02, 2008 10:53 am, edited 1 time in total.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

On je nas ljubimac, zbog toga sto covek igra uvek sa 101% snage, a ne kao vecina sa 30%. Sepuja stalno daje brzu loptu, i zeljno hita napred, pa ko je video ne moram da pricam. Zeljni smo takvih igraca, koji ne igraju onako kako menadzeri zapovede, nego emotivno od srca. Volim da ga vidim na terenu kad igra, ko malo dete je zeljan igre, a to publika voli, i to vraca ljude na stadion
Upravo to,upravo to!

Nadovezao bi se i na njegove ekscese, stvarno nisam dobro upucen sa kim je ulazio u iste i kakvi su to zapravo ekscesi.Ja nisam od tih koji zameraju preterano na tim stvarima,jer ponekad mi je draze ,pa nek izdije i carka,nek padne teska rec,nije kraj sveta, nego da se neki ponasaju kao ROBOTI,a ne ljudi od krvi i mesa.
Naravno za sve postoji kazna,ali je mnogo bitnije srediti stvari odn. razresiti konflikt.

A ako je ovo stvarno istina onda toj gamadi koja je to uradila zelim sve najgore.Gledam sa pozicije coveka i bice mi mnogo krivo ako je ovo istina, jer su coveku bukvalno ukinuli polusezonu igranja! Ako je vec donesena ta odluka,ona nije donesena juce.Jel to mozda stil velikih klubova da se napakosti svojim igracima??
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Moj prvi post-i to sve zbog Sepija kog sam imao priliku da upoznam preko jednog decka iz Vose i koji mi je pricao dosta o njemu jos mnogo pre nego sto je poceo da igra utakmice! Uglavnom rekao mi je da je Sepi covek bukvalno ali bukvalno PREJAK i da u zivotu nije vide fudbalera koji je tako snazan i koji bez rezerve ulazi sa 110% u svaki duel sto se onim nasim sisama od fudbalera naravno ne svidja posto su oni navikli na treningu da igraju balet a ne fudbal, i naravno u svakom duelu sa njim su ponizeni jer otpadaju kao mala deca, zbog cega je jednom prilikom imao "verbalni" duel sa Miroslavom Milutinovicem koji je do njegovog dolaska vazio za najjaceg fubalera u ekipi!A to o njegovoj neprofesionalnosti sto se tice izlazaka-pa nije nista neprofesionalniji od ostatka tima koje sam sretao u svim klubovima naseg lepog Novog Sada!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Samo da i ja, još jedanput i na ovom mestu, DAM PUNU PODRŠKU SEPUJI.
SEPUJA JE NAŠ DROGBA :!:
Sepi, ponavljaš Despotov put, ali nema veze.Ponovićemo i mi za 2 godine topik ,,Tri godine nepravde-Eugen Sepuya".I budi ubeđen, otićeš, sigurno npr u Španiju, ili neki drugi evropski klub, koji će za mnoge, danas neprekobrojne u Voši, ostati večiti sanak pusti.
NE DAJ SE SEPI, NEMA NAVIJAČA KOJI NIJE UZ TEBE :!:

PS
Imam osećaj, kad bi Sepi igrao od prvog minuta, razneo bi u paramparčad sve protivničke odbrane i postao prvi strelac Lige, još lakše od Ranka Despotovića (što kaže Balašević u jednoj pesmi:,,...razbio bih svet od šale...").
Čovek jednostavno nosi sve pred sobom, a uz to zna da igra fudbal. Pride, ima i redovnu Diplomu.Još je i najjači, najtemperamentniji...
Možda mnogima, baš to najviše i smeta?,,..zloba se ko rubin cakli,...boljima se teško prašta.."-opet, Balašević.
Last edited by Turija on Tue Sep 02, 2008 9:53 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sta to Eugen ima sto ostali nasi napadaci nemaju? Trci,otkriva se, primi i doda i to je to! Zato ga navijaci toliko vole!!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

podbara wrote:Sta to Eugen ima sto ostali nasi napadaci nemaju? Trci,otkriva se, primi i doda i to je to! Zato ga navijaci toliko vole!!!
Mozda je jos adekvatnije pitanje: sta to ostali napadaci imaju, a Sepuja nema?
Locked