Lav Kup Srbije - sezona 2008/09

User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Ne dolaze nam lepa vremena, vreme je da se ujedinimo i sacekamo gospodu iz uprave ispred veternika sto pre..
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Da ne placaju igrace???Pa dal je on normalan?!Jel on cuo nekad za ugovorne obaveze?Aloooo bre nemojte od kluba da nam pravite jos vecu sprdacinu, nemojete ni da se salite sa ovim, nismo mi (jos uvek)amaterski klub, mi imamo ime nemojte se igrati sa njim!Pa ja ne mogu da verujem da neko imalo ozbiljan moze da izjavi ovako nesto,a ne i da uradi!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

dapokalypto wrote:Ne dolaze nam lepa vremena, vreme je da se ujedinimo i sacekamo gospodu iz uprave ispred veternika sto pre..
:!: :!: :!:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Mislim da je to za kaznjavanje pojedinaca normalna stvar, treba udariti po dzepu, pa penale ne mozes da das. Sad za ove neuspehe ne mozemo kriviti zvezdu i partizan, oni bar pogode penale. Pa penale za penale i tacka. Zar bi ti placao nekog ko ne moz penal da pogodi??? Mada nista ne verujem ovom coveku...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Drug Dubroja je kanda besan sto nije usao prelaz iz keca u dvojku, jos malo da se zaradi na ovu krizu. Naravno, sad ce igraci od svojih (ne)primanja da vrate potencijalni dobitak. Ma j***te se devedesete...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Gospode Boze, sta smo sve promasili? Zbog cega tesko dajemo golove?
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

podbara wrote:Gospode Boze, sta smo sve promasili? Zbog cega tesko dajemo golove?
Da, koliki nam je ucinak sa linije slobodnih bacanja... :D
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ne vidim svrhu uopste u kaznjavanju igraca jer pojedini igraci su jednostavno losi i tacka, i nijedno kaznjavanje njih kao igrace nece popraviti!Daj da kaznimo po dzepu one koji su ih doveli, jer ko ce da promeni onog balvana Mijatovica?!Covek jednostavno igra kao u beton ligama-samo udri i tuci e to je njegov stil!Cuo sam da Sepi nije nista pokazao,to takodje treba istaci,jer oped ispade kao da nije igrao-niko ga ne spominje a konacno je dobio sansu koji su svi toliko trazili!Drago mi je sto je konacno zaigrao jer svi zasluzuju sansu ali moram istaci da verujem pojedinim ljudima koji su mi rekli da nije neki kvalitet, i mislim (a nadam se da gresim) da nece nista pokazati i ako dobije vise sansi...
WLADASS
Posts: 20
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:24 pm

Post by WLADASS »

да ли фирма организује неки протест у вези овог што се дешава воши???
или се и преко овог може да се пређе???

зар су онај ловрић, мијатовић, пантелић и остали "фудбалери" примали плату???

и треба да прода све ове "звезде" и лепо доведе омладинце генерацију Алексића, медојевић , митошевић и.....

никад ми неће бити јасно што сепуа не игра??? момак је добар али вероватно нема ко да га гура тј. нема тату на положају и....

И за крај пораз од јавора ме неће изненадити, а и ако победе од мене неће добити аплауз......
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Da, eno bas se spremaju da prodefiluju kroz grad i odu na razgovor kod gradonacelnika :wink:

Lepo je napisao van der iV a.k.a Totti 8)
Last edited by Stoik on Thu Nov 13, 2008 3:02 pm, edited 1 time in total.
WLADASS
Posts: 20
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:24 pm

Post by WLADASS »

Red Firm wrote:Da, eno bas se spremaju da prodefiluju kroz grad i odu na razgovor kod gradonacelnika :wink:

Lepo je napisao van der iV a.k.a Totti u ovom topiku 8)
значи онда у суботу певање,а манекени нек раде шта им је воља...
тако је и најбоље..... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Grba_NS wrote:Ne vidim svrhu uopste u kaznjavanju igraca jer pojedini igraci su jednostavno losi i tacka, i nijedno kaznjavanje njih kao igrace nece popraviti!Daj da kaznimo po dzepu one koji su ih doveli, jer ko ce da promeni onog balvana Mijatovica?!Covek jednostavno igra kao u beton ligama-samo udri i tuci e to je njegov stil!Cuo sam da Sepi nije nista pokazao,to takodje treba istaci,jer oped ispade kao da nije igrao-niko ga ne spominje a konacno je dobio sansu koji su svi toliko trazili!Drago mi je sto je konacno zaigrao jer svi zasluzuju sansu ali moram istaci da verujem pojedinim ljudima koji su mi rekli da nije neki kvalitet, i mislim (a nadam se da gresim) da nece nista pokazati i ako dobije vise sansi...
:shock: Mani me tog celavog seljaka... :shock:
Covece pa dali smo jedan penal ove sezone, secam se Tadic protiv Hajduka. Da su dali bar 50% tih penala bili bi u konkuranciji za titulu. U gostima igramo kukavicki. Pa moraju se kazniti "mangupi", to se svuda radi! Nadam se da ce se u subotu osetiti taj gnev navijaca na Karadjordju... pocecu da ujedam :evil:
ву&am

Post by ву&am »

дуго ћу дуго сањати ноћим, сањати ноћима. лопту у кебиним малим рукама, малим рукама.
цела воша плакала је, много снова нестало је, само дуброја паре паре и ништа више... цела воша плакала је, много снова нестало је, само дуброја паре паре и ништа више...
знали смо да се морамо распасти, морамо распасти. али љубав неће никада престати, никада престати...
цела воша плакала је, много снова нестало је, само дуброја паре паре и ништа више... цела воша плакала је, много снова нестало је, само дуброја паре паре и ништа више...
заувек туга биће у срцима, биће у срцима. можда је таква наша судбина, наша судбина.
цела воша плакала је, много снова нестало је, само дуброја паре паре и ништа више... цела воша плакала је, много снова нестало је, само дуброја паре паре и ништа више...
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Kebo ti li si :?:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Zeljafcv wrote:
Grba_NS wrote:Ne vidim svrhu uopste u kaznjavanju igraca jer pojedini igraci su jednostavno losi i tacka, i nijedno kaznjavanje njih kao igrace nece popraviti!Daj da kaznimo po dzepu one koji su ih doveli, jer ko ce da promeni onog balvana Mijatovica?!Covek jednostavno igra kao u beton ligama-samo udri i tuci e to je njegov stil!Cuo sam da Sepi nije nista pokazao,to takodje treba istaci,jer oped ispade kao da nije igrao-niko ga ne spominje a konacno je dobio sansu koji su svi toliko trazili!Drago mi je sto je konacno zaigrao jer svi zasluzuju sansu ali moram istaci da verujem pojedinim ljudima koji su mi rekli da nije neki kvalitet, i mislim (a nadam se da gresim) da nece nista pokazati i ako dobije vise sansi...
:shock: Mani me tog celavog seljaka... :shock:
Covece pa dali smo jedan penal ove sezone, secam se Tadic protiv Hajduka. Da su dali bar 50% tih penala bili bi u konkuranciji za titulu. U gostima igramo kukavicki. Pa moraju se kazniti "mangupi", to se svuda radi! Nadam se da ce se u subotu osetiti taj gnev navijaca na Karadjordju... pocecu da ujedam :evil:
Kakva crna titula,kakvi penali?Ja sam presrecan sto smo promasili sve te penale...pa mi fudbala nismo videli ove sezone!Cinjenica je da idemo silaznom putanjom jos od Atletika i ko zna na sta cemo spasti do kraja.Meni ni dalje nije jasno kako smo mi drugi na tabeli?!Katastrofa,nijedan gol iz uigrane akcije nismo dali.
Napred Voso!
Locked