KK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Mi do kraja ne smem kiksati jer u slučaju istog skora sa Spartakom imamo lošiji skor mislim njih dobili 4 razlike a izgubili 11 razlike.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Распоред последњег балона у Аба2 лиги.
Хала Пецара (Широки Бријег)

11.коло, Војводина - Шибеника
Понедељак - 18.март 21ч

12.коло, Војводина - ТФТ Скопље
Четвртак - 21.март 21ч

13.коло, Златибор - Војводина
Недеља - 24.март 12ч

Војводина се тренутно налази на 3.месту, уз скор 7 победа и 3 пораза.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Распоред Војводине до краја кошаркашке лиге Србије. :arrow:

26.коло, 24.март
Чачак 94 - Војводина

27.коло, 31.март
Војводина - ОКК Београд

28.коло, 3.април
Лесковац Здравље - Војводина

29.коло, 7.април
Војводина - Младост Земун

30.коло, 14.април
Слога Краљево - Војводина
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

ПО­СЛЕ ПО­БЕ­ДЕ КО­ШАР­КА­ША ВОЈ­ВО­ДИ­НЕ ПРО­ТИВ РАД­НИЧ­КОГ Још пет ко­ра­ка до тро­фе­ја

Image

Ве­ли­ки от­пор пру­жи­ли су ко­шар­ка­ши Рад­нич­ког, али ни­су има­ли сна­ге про­тив ква­ли­тет­не Вој­во­ди­не, ко­ја је са 93:83 сла­ви­ла у 25. ко­лу Ко­шар­ка­шке ли­ге Ср­би­је (КЛС) и ус­пе­ла да се за­др­жи на вр­ху та­бе­ле пет ко­ла пре кра­ја се­зо­не у до­ма­ћем пр­вен­ству.
Стра­тег Но­во­са­ђа­на Ми­лош Иса­ков-Ко­ва­че­вић опи­сао је ток су­сре­та.

Од­и­гра­ли смо пет ло­ших ми­ну­та, у тих пет ми­ну­та при­ми­ли смо 20 по­е­на и то је био про­блем у овој утак­ми­ци. На­те­ра­ли смо их на те­шке шу­те­ве ко­је су они по­га­ђа­ли док им ни­је по­не­ста­ло сна­ге. Има­ли смо ро­та­ци­ју и ду­би­ну клу­пе у ко­ју смо ве­ро­ва­ли, ве­ро­ва­ли смо у мла­дог За­гра­ђа­ни­на ко­ји је на­пра­вио па­мет­не фа­у­ле, ве­ро­ва­ли смо у наш при­ти­сак на лоп­ту. Има­ли смо и про­пу­сте, али би­ли смо бо­љи у ско­ко­ви­ма од су­пар­ни­ка ко­ји је био од­ли­чан и на то­ме че­сти­там и тре­не­ру и игра­чи­ма – на­вео је Иса­ков-Ко­ва­че­вић.

Вој­во­ди­ну са­да оче­ку­је АБА 2 ба­лон у Мо­ста­ру и утак­ми­це про­тив Ши­бен­ке, ТФТ Ско­пља и Зла­ти­бо­ра. Пр­ви ду­ел са хр­ват­ским ти­мом на про­гра­му је у по­не­де­љак од 21 час.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Кадетска лига Србије, 18.коло
Динамик - Војводина 95:74 (20:12, 23:19, 24:26, 28:17)
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

ВОЈ­ВО­ДИ­НА ПРО­ТИВ ШИ­БЕН­КЕ У АБА 2 ЛИ­ГИ За што бо­љу плеј-оф по­зи­ци­ју

Пред ко­шар­ка­ши­ма Вој­во­ди­не на­ла­зе се нај­ве­ћи иза­зо­ви и бор­ба за тро­феј, од­но­сно по­ку­шај да се до­ђе до пла­сма­на у АБА ли­гу.
До нај­ви­шег ран­га ре­ги­о­нал­ног так­ми­че­ња до­ла­зи се са­мо пре­ко АБА 2 ли­ге, чи­ји по­след­њи тур­нир по­чи­ње сутра, на­кон че­га ће би­ти од­ре­ђе­не по­зи­ци­је са ко­јих се иде у плеј-оф. Но­во­са­ђа­не у на­ред­них се­дам да­на оче­ку­ју три утак­ми­це – про­тив Ши­бен­ке, ТФТ Ско­пља и дер­би про­тив Зла­ти­бо­ра. Ве­ро­ват­но ће тај по­след­њи су­срет од­ре­ди­ти ко­нач­ни по­ре­дак на вр­ху та­бе­ле, али ни­ка­ко не би тре­ба­ло пот­це­ни­ти ни увод­на два окр­ша­ја.

Тре­нер Вој­во­ди­не Ми­лош-Иса­ков Ко­ва­че­вић на­вео је да без об­зи­ра на ри­ва­ла, ње­го­ва еки­па увек има ја­сан циљ.

Иде­мо меч по меч , про­ба­ће­мо сва­ку утак­ми­цу да по­бе­ди­мо. Тру­ди­ће­мо се да рас­по­ре­ди­мо ми­ну­те и да уђе­мо у нај­бо­љу фор­му за за­вр­шни­цу се­зо­не. Ши­бен­ка се по­ја­ча­ла и про­ме­ни­ла тре­не­ра. На­ша пред­ност мо­же да бу­де то што они не­ма­ју то­ли­ки број игра­ча у ро­та­ци­ји као ми. Они су мла­да еки­па ко­ја во­ли да игра бр­зо са ве­ли­ким бро­јем шу­те­ва за три по­е­на и ве­ли­ким бро­јем пре­у­зи­ма­ња. Мо­ра­ће­мо да бу­де­мо озбиљ­ни и да бу­де­мо 100 од­сто при­сут­ни у утак­ми­ци свих 40 ми­ну­та – на­вео је Иса­ков-Ко­ва­че­вић.

Ду­ел из­ме­ђу Вој­во­ди­не и Ши­бен­ке на про­гра­му је сутра од 21 час. Сви су­сре­ти по­след­њег тур­ни­ра АБА 2 ли­ге игра­ју се у Мо­ста­ру.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Јуниорска лига Србије, 18.коло
Војводина - Мега МИС 73:93 (23:26, 17:31, 14:20, 19:16)
Војводина је тренутно седма на табели уз то има 10 победа и 7 пораза.
У следећем колу Војводина гостује Динамику из Београда. Утакмица је на програму 23.марта.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

АБА 2: ВОША СУТРА ПРОТИВ ШИБЕНКЕ

Image

Нова рунда АБА 2 балона почиње сутра у Широком Бријегу, а првотимци Војводина мтс у 21 сат одмериће снаге са Шибенком.

Црвено-бели су спремни за меч, а према речима тренера Милоша Исакова Ковачевића у утакмицу улазе са великим поштовањем према противнику.

Сви познаваоци кошарке знају шта име Шибенка значи у кошарци у региону, тако да у наредни меч улазимо са великим поштовањем према њима. Позиција на табели не сме да завара, јер је тим Шибенке тек сада комплетан и допуњен са пар додатних појачања. Спој младости и искуства који има одличне проценте у шуту за 3 поена и одличан таленат у игри 1 на 1. Дуг пут је иза нас, битно је што пре ментално да се пребацимо на мод АБА 2 лиге и да већ у првом мечу на балону у Широком Бријегу урадимо све што је потребно да кренемо са победом, рекао је Исаков Ковачевић.

У наредних седам дана Војводина ће одиграти три утакмице. У понедељак 18. марта у 21 сат на програму је меч против Шибенке, у четвртак, 21. марта у 21 сат одмериће снаге са ТФТ-ом, док ће им у недељу 24. марта у 12 сати противник бити екипа Златибора.

Пренос утакмица моћи ће да се погледа на Арени и првом програму Радио-телевизије Војводине РТВ1.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Ja ne znam otkud toliko straha od Šibenke pa oni do sada imaju 1 pobedu mi moramo ovaj balon završiti sa svim pobedama.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Nema nam Ašćerića i Savića virus.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

fare wrote: Mon Mar 18, 2024 8:52 pm Ja ne znam otkud toliko straha od Šibenke pa oni do sada imaju 1 pobedu mi moramo ovaj balon završiti sa svim pobedama.
Доста лош почетак али ови се морају добити, једино биће борба са Златибором.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Аба2 лига, 11.коло
Полувреме:
Војводина - Шибеника 44:36 (16:14, 28:22)
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: KK Vojvodina

Post by rykerfcv »

jbt ne mozemo zaustaviti ovog njihovog Starovlaha.
Bice ovo gusto do kraja.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: KK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Аба2 лига, 11.коло
Војводина - Шибенка 81:68 (16:14, 28:22, 18:13, 19:19)
Браво момци. :cheers:
Post Reply