KK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: KK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ljudi, fudbal prati mizeran broj ljudi i komentarise. Na temi Igrac sezone, jedva se skrpismo nas 5, 6 da izglasamo i odrzimo jednu lepu tradiciju.
U fudbalu imamo jedan tim u zemlji, a sta tek reci za kosarku. Preslabi smo da gledamo kako nas ciganija i grobari pune. Rukomet gde smo visestruki sampioni nikoga i ne zanima skoro, jer smo u evropskim okvirima slabi i vreca za punjenje, pa zato ni ne igramo Evropu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: KK Vojvodina

Post by Turija »

ssnigd wrote:Ljudi, fudbal prati mizeran broj ljudi i komentarise. Na temi Igrac sezone, jedva se skrpismo nas 5, 6 da izglasamo i odrzimo jednu lepu tradiciju.
U fudbalu imamo jedan tim u zemlji, a sta tek reci za kosarku. Preslabi smo da gledamo kako nas ciganija i grobari pune. Rukomet gde smo visestruki sampioni nikoga i ne zanima skoro, jer smo u evropskim okvirima slabi i vreca za punjenje, pa zato ni ne igramo Evropu.
Sve sto si napisao, tacno je. I ovo malo ljudi sto jos prati Vosu je samo da odrzimo Klub. Prezivljavanje.
Odbojka, isto, u Evropi nula, kao i rukomet.

I tako, skoro, 30 godina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: KK Vojvodina

Post by torrente »

Nekada gigant a sad klub na margini Vrsac(Hemofarm) dobijen u gostima!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: KK Vojvodina

Post by torrente »

odličan Vojvođanski derbi sinoc,ali za malo bolji Sremci ...Pobedi Mladost 82:81...imali smo pobedu u dzepu,ali moji Sremci vise srece na kraju!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Blamaža Voše u Čajetini :o
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Jebote ja mislio sada kada je došao Muta za trenera da ćemo igrati košarku da ćemo gaziti ono samo šutiranje za 3 do iznemoglosti više bacamo za 3 nego za 2 poena. :shock:
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: KK Vojvodina

Post by ssnigd »

Muta jedino tako i igra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Celo sportsko društva nam je u kurcu jedino što još rukometaši drže svoj nivou pitanje je i to dokle? Evo danas košarkaši vodili 16 razlike na kraju izgubili na produžetke od Tamiša u sred NS a pre toga dobili mnogo jači Dinamic u gostima, vaterpolisti srednje žalosni, odbojkaši jako slabi tako da nešto je trulo u celom Sportskom društvu :frown:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Ponovi vodili 14 razlike i na kraju izgubili 7 razlike od Vršca šta se sa njihovim glavama dešava? :frown:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: KK Vojvodina

Post by Turija »

Svaka tebi cast ,,fare" kad pratis celu SD Vojvodina.
Ja odavno prestao i ostao jos na fudbalu, a pitanje dokle i to mogu izdrzati?
Toliki pad celo SD nije nikad imalo.Rukomet se tu nesto koprca, jer nikog u Srbiji to ne interesuje. Medjutim, cim izadju u Evropu, mrka kapa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Turija wrote:Svaka tebi cast ,,fare" kad pratis celu SD Vojvodina.
Ja odavno prestao i ostao jos na fudbalu, a pitanje dokle i to mogu izdrzati?
Toliki pad celo SD nije nikad imalo.Rukomet se tu nesto koprca, jer nikog u Srbiji to ne interesuje. Medjutim, cim izadju u Evropu, mrka kapa.
Hahaha pratim sve sportove i žene i muškarce od kako znam za sebe a evo fala bogu još malo 45 kuca na vrata :)
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Košarkaši i definitivno bez plej ofa Aba 2 lige posle (očekivanog) poraza od Širokog Brijega.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Voša ponovo u Aba 2 ligi posle pobede protiv šampiona Zlatibora :thankyou:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Pobeda u Kraljevu u plej ofu 28 razlike :dance2:.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: KK Vojvodina

Post by torrente »

sledeca je Mega...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Post Reply