Sezonske karte - sezona 2008/09

User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Sezonske karte - sezona 2008/09

Post by Buca »

Takodje mi je stigao i e-mail iz FK Vojvodine...
Postovani,
Prodaja karata je vec pocela. Dodjite u FC Vujadin Boskov, Veternik, svakog radnog dana od 10 - 14 h. Cena je: za zapad 3000 din, za istok 2000 din.
Članarina je 300 din. Slika nije potrebna.

FK Vojvodina
Novi Sad
Bilo bi dobro da neko ovde postavi i raspored za celu sezonu.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Ajd, ako budes ponovo slao mejl, molim te, priupitaj ih za cega sluze te clanske karte, posto funkcionalne nisu od kad su rasformirali Sabor kako vise ne bi bilo prilika za smene :wink:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Red Firm wrote:Ajd, ako budes ponovo slao mejl, molim te, priupitaj ih za cega sluze te clanske karte, posto funkcionalne nisu od kad su rasformirali Sabor kako vise ne bi bilo prilika za smene :wink:
Naravno,mada mislim da Sanja nema te informacije 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Necu da budem od onih koji unapred sve kritikuju ali bih ipak morao koju da prozborim o ceni godisnje karte. Novoizabrani predsednik je postavio sebi kao jedan od glavnih ciljeva povecanje posete na stadionu. E sad, stavite se u situaciju da ste otac sa detetom(karte 6000 + 600 clanicaran) ili penzioner(da i od ionako svoje bedne penzije platite od jendom 3000) jasno vam je da je cifra velika! Uostalom, fudbal je oduvek bio zabava za sirotinju a ne za bogat svet. U drogom delu sezone, kada poseta bude bila katastrofa, ulaz ce biti dzabe i onda ce klub opet kazniti najvernije koji su uzeli skupe karte.
Ali dzaba ja ovo pisem kada za ljude koji odredjuju cenu karata 3000 dinara ne predstavlja nista!
p.s. Ako imate bar malo razuma vratite ucenicke i penzionerske karte!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da ne odete uludo na Veternik! Karte se prodaju od 10-14h zbog prezauzetosti radnog osoblja! :shock:
p.s. Toliko o postovanju navijaca!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Sve u svemu skandalozno. Od "skromnih" cena do prezauzetosti radnog osoblja :roll: :roll: :roll:
edit:
A i jos nesto. Cena za istok, hm, 2000. Ali, zar se ne renovira stadion, konkretno istocna tribina? :lol:
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Mislim da se zasad renovira samo mali jug.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

podbara wrote: p.s. Ako imate bar malo razuma vratite ucenicke i penzionerske karte!
Penzionerska karta za zapad staje 2000 dinara!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

dnevnik wrote:Zamena karata do 14 časova
Iz FK Vojvodina obavestili su da zamena pretplatnih sezonskih karata i vađenje novih može da se uradi svakim radnim danom u FC “Vujadin Boškov” od 10 do 14 časova.
Kakva poslovnost!!!! Ko da su u centru grada a ne u Veterniku?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Uskoro mozemo ocekivati i sezonske karte za Sever. Koliko cujem one su u finalnoj fazi izrade a zasad nemam informaciju kolika ce da bude cena.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Sezonske za Sever izlaze u ponedeljak,po ceni od 1000 dinara.Vazi za sve evropske,prvenstvene i kup utakmice.
STOP MAFIJI!!!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Cela situacija sa sezonskim kartama najbolje pokazuje koliko ljudima iz uprave zapravo nije stalo ni do navijača, niti do bilo kakvog napretka. Ne samo da ne pokazuju ni trunku želje da privuku nove ljude na tribine (a pojedinci su nedavno olako blebetali o omasovljenju navijača), već su na dobrom putu da svojom bahatošću i nemarom učine naizgled nemoguće i oteraju ovo malo postojećih.
Takođe, ovo je važan indikator ozbiljnosti jednog kluba, koji pokazuje razliku između velikih i malih, profesionalaca i amatera. Otiđite na sajt bilo kog iole jačeg stranog kluba, pogledajte kakve sve ponude postoje, kolika briga se vodi o navijačima. Kod nas nisu u stanju ni da uvedu npr. studentske karte, da odu do neke osnovne škole ili škole fudbala i podele deci ulaznice, a čitav marketing se svodi na jednu bednu rečenicu u Dnevniku.
Vlasnici pretplatnih karata su najvažniji faktor na svakom stadionu, jezgro svakog kluba. Oni su klub. A ja vam kažem, dok ne budemo bili u stanju da prodamo minimum 5.000 pretplatnih karata, od Vojvodine neće biti ništa. Kakva je sada situacija, biće uspeh ako ih prodamo 500.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Ja sam kupio kartu u petak,za zapad i moja karta je No 13 :mrgreen:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

ja cu sutra ili preko sutra uzimati pa javim dokle smo dogurali
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zasto propusnice za sever vaze za kup uefa, a za zapad ne? (Tako rekose na Panoniji) Jedva sam skrpio 3300 studentskih dinara i sad treba jos 500 da dam za Hapoel.. i vec sam dao 300 za Olimpik... Ekstra! Jel moze neko da mi potvrdi ovu diskriminaciju zapada?
Locked