2. kolo: Zeleznik-Vojvodina

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

2. kolo: Zeleznik-Vojvodina

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
2.Ivica Franciskovic 5 bodova
3.Sasa Todic 3 boda
.Milan Stepanov 3 boda
5.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
7.Dejan Govedarica 1 bod
.Dragan Mandic 1 bod
. Ivan Popovic 1 bod

Lavovi su na redu.Bice malo zeznuto glasati,ali svi oni koji vole Vosu ce se nekako snaci i dati svoju ocenu i ovom prilikom!
Samo vas molim,da prilikom glasanja malo preglednije napisete svoje glasove (iznad ili ispod objasnjenja pruzene igra igraca)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: DEJAN (212.62.49.---)
Date: 09-22-04 14:18

Ivica Franciskovic-3
Milan Belic-2
Dejan Govedarica-1


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: Voja ()
Date: 09-22-04 16:52

Ovo iznad se ne vazi!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 09-22-04 20:49

Ovako:
Iako smo uzeli bod u Zelezniku jako sam razocaran.Da mi je neko rekao pre utakmice da cemo uzeti bod bio bih zadovoljan,a ovako bolje da smo izgubili.
Vodimo 2:0,imamo igraca vise i stopostotnu sansu za 3:0,a na kraju bude 2:2,to je ravno porazu.
A kako smo samo dobro igrali sve do jedno 20 minuta do kraja.Sta se onda desilo-ne znam ali znam da nije u pitanju kondicija jer smo nadtrcali Zeleznik danas.
Mislim da je u pitanju gubitnicki mentalitet koji nikako da nas napusti kad su utakmice u beogradu u pitanju.
Jako mi je tesko da izdvojim pojedince ali evo:

1.Ivica Franciskovic-sta je samo radio,okretao ove iz Zeleznika na peti,proturao kroz noge,delio precizne pasove
2.Pekaric-bio je odlican do pred kraj i jednom jako pozrtvovanom intervencijom spasio cist gol
3.Cilinsek-do pred 20 minuta pred kraj bio je ubedljivo najbolji igrac utakmice,ali je onda napravio uzasnu gresku.Kod 2:0,imali smo cistu kontru 2 na 1 sa Ciletom i Francom ali Cile pored koga je bio igrac Zeleznika i to jedini umesto da doda na drugoj strani samom Francu sutira iskosa u spoljni deo mreze i to je bilo izuzetno sebicno a moglo je tada biti 3:0 i kraj.
Mnogi su na kraju pljuvali Cileta a ne druge zbog primljenih golova nego zbog te propustene sanse.
Bili smo bolji sve do pred kraj a onda nam vec sigurna tri boda odose iz ruku a sa njima bi smo bili treci,a ovako smo peti i imamo dva boda manje.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 09-22-04 20:54

Inace navijanje je sa nase strane bilo odlicno,80 nas a pored toga jos oko 200 ljudi sa 15 placenih Zeleznikovih navijaca.Smesno,a sutra ce u novinama da napisu da je bilo 1000 ljudi.A nama smanjuju,protiv Zemuna je pisalo da je bilo 1000 ljudi,a bilo je bar 1500.I sa borcem je pisalo 1000 a to je bilo tacno jer je stadion bio prazniji.
Mogli bi novosadski novinari malo da obrate paznju na ovo pogotovo iz dnevnika jer to je bar nas list.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: Eto ga sad! ()
Date: 09-23-04 00:13

Franc je i definitivno nas igrac broj jedan. Kandidata za drugo i trece mesto je puno, ali ajde da broj dva bude Grumic, postigao je prvenac i neka mu je sa srecom, a broj tri Mandic. Mada, svi ostali zasluzuju sve pohvale za igru.

dakle:

1. Franciskovic
2. Grumic
3. Mandic



Gledalaca nije bilo vise od 150. Grupa od 60-80 bucnih navijaca Vojvodine i tacno 12 navijaca Zeleznika koji su se JAKO radovali kada je spiker objavio da Zvezda vodi 4:1... Cini mi se da su oni mnogo vise navijaci Zvezde negoli Zeleznika


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: podbara ()
Date: 09-23-04 00:30

Moji glasovi idu ovako
1. Ivica Franciskovic
2. Popovic
3. Pekaric
Kako bih voleo da sam danas ovde mogao da stavim nekog napadaca!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: Voja ()
Date: 09-23-04 19:13

Ja nazalost nemam nikakav argument kojim bih mogao braniti svoje ocene (video sam samo golove),tako da ne mogu da glasam.Ali cu vam samo napisati da sam vise nego odusevljen potezom Popovica i njegovom asistencijom Jovanovicu kod drugog gola.To pre svega mogu veliki,ne igraci,vec veliki ljudi.

Glasanje za ovaj mec,zavrsavamo sutra.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: Slobodan ()
Date: 09-24-04 14:01





1.Franciskovic
2.Popovic
3.Pekaric


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zeleznik)
Author: Voja ()
Date: 09-24-04 19:37

Iako smo imali odlican rezultat tokom utakmice i ipak dobar na kraju,odziv glasaca za ovu utakmicu je bio minimalan.Verovatno zbog toga sto se gostovalo i sto je bio radni dan,pa niko nije pohvatao snimke meca.
Ipak smo uspeli da dobijemo igraca utakmice i to jednoglasnom odlukom,znaci osvojen je i +1 bonus bod (drugi put ove sezone).Igrac meca je:

IVICA FRANCISKOVIC sa 12 osvojenih bodova.

Kod izbora drugog i treceg igraca imamo neresen rezultat izmedju Popovica i Pekarica,ali cu ja da odlucim i dam glas Popovicu,jer polako postaje omiljen kod navijaca,a njegova asistencija Jovanovicu ce se jos dugo pamtiti.Dakle,igraci meca su:

1.Ivica Franciskovic 4 boda
2.Ivan Popovic 2 boda
3.Nino Pekaric 1 bod

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 9 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
3.Sasa Todic 3 boda
. Milan Stepanov 3 boda
. Ivan Popovic 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod
Locked