Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Neka hvala, što dalje od stadiona. Pokazali su znanje sa južnom tribinom.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Ne znam sta bih rekao, ali Istok je stvarno krs tribina.
Valda nece bas us..ti. Dobice bar normalne stolice. Ove su, stvarno, katastrofa za sedenje.
Komfornije je bilo sedeti na onim klupicama od letava.
Lepo bi bilo da pokriju Istok.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by мализека »

Можда је ово почетак реализације приче о реконструкцији Карађорђа? Прво сруше стару па направе нову источну трибину, а онда наставе тако једну по једну (без атлетске, наравно). :) Било би одлично. :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gospodinFKV »

Pre mislim da ce samo da naprave neki krov, da ne pokvare ugodjaj hipsterima pogledom na stadion, dok ispijaju produzeni moka late s kakaom i mint chocolate chip sirupom... :greenbutt:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by мализека »

Када је могао Металац за мање од 3 милиона евра да уради онакав стадион са око 5.000 места, могла би се за исте или мало веће паре изградити потпуно нова, наткривена источна трибина Карађорђа, са бар 4,5 до 5 хиљада столица. Где ћеш боље! Не мора да буде фенси, него функционално и колико-толико квалитетно. :) Од шминкања старе нема никакве користи, само бацање новца. :wink:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by мализека »

Ето, председник рече, за реконструкцију рупе, лавора, Чаира и Карађорђа стиже помоћ државе од 35 милиона евра. :mrgreen: Колико од те суме иде за Карађорђе...? :greenbutt: :deal:

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1419276" onclick="window.open(this.href);return false; :oprez:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

мализека wrote: Колико од те суме иде за Карађорђе...? :greenbutt: :deal:
Koliko god da ide (a ici ce sigurno manje nego ostalima) pravo pitanje je koliko ce od tog sto ide stici za Karadjordje a koliko ce negde da ispari?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gospodinFKV »

Onog trenutka kad se potegne prica o novom stadionu, budite sigurni da nece biti izgradjen na istom mestu... :(
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by мализека »

gospodinFKV wrote:Onog trenutka kad se potegne prica o novom stadionu, budite sigurni da nece biti izgradjen na istom mestu... :(

Можда ће и бити, ако буду градили трибину по трибину као у Немачкој, а не цео стадион одједном. :sorry:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by churguzijanac »

Neka ga i izmeste.Ruku na srce centar grada nije za stadion, pre svega zbog pristupa samom stadionu a i uvek je bolje zidati i graditi stadion na jeftinijoj livadi od ove gde je stadion trenutno.
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Novosacki Garisha »

churguzijanac wrote:Neka ga i izmeste.Ruku na srce centar grada nije za stadion, pre svega zbog pristupa samom stadionu a i uvek je bolje zidati i graditi stadion na jeftinijoj livadi od ove gde je stadion trenutno.
Центар Новог Сада и јесте место за стадион, нешто ми није фора да идем по некаквим депонијама и разноразним ритовима, шанчевима и атарима до стадиона на периферији града. Хала на Сланој Бари је вечито празна..наш стадион и његова локација је саставни део нашег идентитета.
You can not stop us!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Friend »

churguzijanac wrote:Neka ga i izmeste.Ruku na srce centar grada nije za stadion, pre svega zbog pristupa samom stadionu a i uvek je bolje zidati i graditi stadion na jeftinijoj livadi od ove gde je stadion trenutno.
Vidi gari,ruku na srce sada bi ti napisao svašta,ali ipak ruku na srce neću zato što mislim da ni sam ne znaš šta si napisao.
Ovakvi postovi samo govnima daju povoda da urade ono što žele,a to je da dobiju parking za tržni jebeni centar.Stadion ostaje tu gde jeste,ima nas još budala malo ali ima koji ćemo braniti stadion od parkinga :lala:
I molim te bez ikakvih nastavljanja ovde.
Hvala!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by churguzijanac »

Friend wrote:
churguzijanac wrote:Neka ga i izmeste.Ruku na srce centar grada nije za stadion, pre svega zbog pristupa samom stadionu a i uvek je bolje zidati i graditi stadion na jeftinijoj livadi od ove gde je stadion trenutno.
Vidi gari,ruku na srce sada bi ti napisao svašta,ali ipak ruku na srce neću zato što mislim da ni sam ne znaš šta si napisao.
Ovakvi postovi samo govnima daju povoda da urade ono što žele,a to je da dobiju parking za tržni jebeni centar.Stadion ostaje tu gde jeste,ima nas još budala malo ali ima koji ćemo braniti stadion od parkinga :lala:
I molim te bez ikakvih nastavljanja ovde.
Hvala!
Ako si ti meni objasnio...Ko jos dize novi stadion u centru grada!?Svi ih, uz mozda po neki izuzetak, izmestaju na periferiju.Ako cemo iskreno i Karadjordje je bio na perifiriji kad je prvi put podignut.To ko ima kakav interes nema veze sa onim sto sam napisao.I to da moj post daje povoda govnima da urade sta zele i to je nebuloza.Jebes taj trzni centar ako parking vec nije predvidjen, a u novembru ce da se otvori.Na kraju krajeva to je moje misljenje, a ti mozes da se ne slazes kol’ko oces.Ko nema novaca igra gde moze da igra, a ko ima igra na novim stadionima koji su pa skoro uvek izmesteni na periferiju.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Cane »

Tržni centar ima svoj parking, u sklopu istoga, a i da nema šta bi to trebalo da zanima bilo koga osim investitora i vlasnika tržnog centra. To je nešto o čemu su valjda mislili, a i da nisu baš me briga.
S druge strane, stadion MORA ostati na ovom mestu po svaku cenu. Da li ga rekonstruisati deo po deo ili ga potpuno srušiti pa napraviti novi to je stvar o kojoj bi se pre svega trebali izjašnjavati ljudi iz građevinske struke. Može i ovako i onako, ali svakako na istom ovom mestu i pod istim imenom! A iako je gamad koja se bavi politikom gramziva na sve što se može unovčiti i maznuti, ipak su kese i povlače se kad vide da postoji odlučnost da se protiv nečega zaista usprotivi. Zato treba jasno, svuda i uvek iznosti beskompromisni stav da stadion ne može nikada biti izmešten sa svog jedinog pravog i prirodnog mesta. Ako im je do izmeštanja neka premeštaju gradsku kuću ili šta god žele, ali stadion nikako!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by мализека »

Једино што треба да се измести је она зелена зграда, па онда да крене права реконструкција Карађорђа, што ће рећи нов и модеран фудбалски стадион капацитета од 15-20.000 места. :)
Post Reply