Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Evo jednog pozitivnog primera iz nase lige, dojucerasnji drugoligas.
Dve slike iz Panceva od pre neki dan sa utakmice protiv Novog Pazara. Prirodna trava, zima. Ali kad neko zna odrzavati teren, onda nema problema.

Image
Image
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Nevernik II »

Zar nije Pančevo bilo poznato po tome što ima veštačku travu, pred svaku utakmicu su treneri travu spominjali kao potencijalni problem.
Vole naši treneri da odmah nadju opravdanje :D

Osim ako nisu nešto menjali poslednjih meseci trava bi trebala da je veštačka.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

Uh, ako je to tacno, onda moja greska. Nekako mi izgleda mnogo prirodnije ova trava nego ona na krovu u Vozdovcu.
A nisam imao informaciju da je vestacka trava u pitanju. Hvala na ispravci, verovatno je da si u pravu :D
Izgleda da onda ipak nazalost nema terena kod nas gde je trava u dobrom stanju ostala preko zime
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Deep Purple »

N13 wrote: Wed Feb 14, 2024 2:43 am Uh, ako je to tacno, onda moja greska. Nekako mi izgleda mnogo prirodnije ova trava nego ona na krovu u Vozdovcu.
A nisam imao informaciju da je vestacka trava u pitanju. Hvala na ispravci, verovatno je da si u pravu :D
Izgleda da onda ipak nazalost nema terena kod nas gde je trava u dobrom stanju ostala preko zime
Kao neko ko je imao priliku da istrči na teren Voždovca kada je tek sagrađen moram te uveriti da je najverovatnije i najbolji veštak u Srbiji.

Na primer i na ovim slikama se vidi jasno razlika u kvalitetu između te dve podloge u Pančevu i Tržnom centru.

Doduše nisam imao priliku da vidim uživo teren u Pančevu ali meni po slikama deluje mnogo prirodnije i kvalitetnije podloga na Tržnom centru.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Wed Feb 14, 2024 8:11 am
N13 wrote: Wed Feb 14, 2024 2:43 am Uh, ako je to tacno, onda moja greska. Nekako mi izgleda mnogo prirodnije ova trava nego ona na krovu u Vozdovcu.
A nisam imao informaciju da je vestacka trava u pitanju. Hvala na ispravci, verovatno je da si u pravu :D
Izgleda da onda ipak nazalost nema terena kod nas gde je trava u dobrom stanju ostala preko zime
Kao neko ko je imao priliku da istrči na teren Voždovca kada je tek sagrađen moram te uveriti da je najverovatnije i najbolji veštak u Srbiji.

Na primer i na ovim slikama se vidi jasno razlika u kvalitetu između te dve podloge u Pančevu i Tržnom centru.

Doduše nisam imao priliku da vidim uživo teren u Pančevu ali meni po slikama deluje mnogo prirodnije i kvalitetnije podloga na Tržnom centru.
Ево и ја као неко ко је имао прилику да игра на Жељином стадиону мислим да је ипак Жељин бољи, ипак и новији, генерално услови на Жељином, све је ново, трава перфектна, мекана, буквално рај, уживање за игру... Мада ту су негде свакако...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Cane »

Okreni obrni, očigledno je da čestitog terena i normalnih uslova za igru neće biti dok se ne zameni komplet podloga.
Ono što je pitanje je da li iko živi ima iole pouzdaniju informaciju kad bi se to moglo zaista desiti, do sada su bile razne najave ali rezultat je isti.
Dajte to što pre je moguće, evo zima polako prolazi, ne bi ja tu više ništa odugovlačio.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Savcic Luka »

Možda da se predje na Indeks?! Klinac mi kaže da je novi teren super… :mrgreen:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Wed Feb 14, 2024 8:07 pm Možda da se predje na Indeks?! Klinac mi kaže da je novi teren super… :mrgreen:
Терен је сјајан, буквално тепих, тамо тренира први тим Кабела и ако се не варам Младост ГАТ...
Таман идеалан терен и после игре против Лучана таман би нас било да попунимо оне трибине и ко не стане гледа са кеја... :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by slanobarac »

Cane wrote: Wed Feb 14, 2024 11:30 am Okreni obrni, očigledno je da čestitog terena i normalnih uslova za igru neće biti dok se ne zameni komplet podloga.
Ono što je pitanje je da li iko živi ima iole pouzdaniju informaciju kad bi se to moglo zaista desiti, do sada su bile razne najave ali rezultat je isti.
Dajte to što pre je moguće, evo zima polako prolazi, ne bi ja tu više ništa odugovlačio.
Pogledaj ponovo onaj video sa gospođom direktorkom stadiona i čućeš sve što si pitao. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Neizlecivi »

Slanobarac, opet se to svodi na ocekujem, videcemo, u toku godine... Od svih rekonstrukcija stadiona, od svega sto je osamsto puta najavljivano, receno je da ce rekonstrukcija stadiona i zamena trave biti vec gotova.
Sada u martu raspisuju tender, a fss kad se smisli i smiluje dobicemo novu travu. U toku godine... Makar nije cuveno u naredne dve godine.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Milan »

Kad bi neko bio dokon i iz arhive povadio sve najave i obećanja u zadnjih 15-ak godina...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by slanobarac »

Milan wrote: Thu Feb 15, 2024 11:47 am Kad bi neko bio dokon i iz arhive povadio sve najave i obećanja u zadnjih 15-ak godina...
I taj "novi stadion" bi već bio zreo za rekonstrukciju. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by VošaNS »

Preko celog terena nam je neka folija, šta je to zna li neko?
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Vladimir »

VošaNS wrote: Sat Feb 17, 2024 2:21 pm Preko celog terena nam je neka folija, šta je to zna li neko?
Predstavljam da je to zagrevanje terena tj trave....
Телеп
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

Mozda su napravili plastenik za uzgoj paradajsa. Racunica je da ce vise zaraditi od toga nego od prodaje ovakvih igraca. :mrgreen:
Post Reply